İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kızlar kan vedim ama 0.3 şuan e gala regli de olmadım göğüslerim hala acıyo idrarda hala kokuyo kasıklarım da kopuyo nest pozitifti sizde gördünüz neden böyle oluyor olabilir

Kızlar kan vedim ama 0.3 şuan e gala regli de olmadım göğüslerim hala acıyo idrarda hala kokuyo kasıklarım da kopuyo nest pozitifti sizde gördünüz neden böyle oluyor olabilir
Canım değer gebelik yok diyor ama ne bileyim bugün de dedim 0.1 den sonrası şüpheli bence. Sanki böyle yükselmeye başlamış gibi geliyor. Bence biraz daha bekle 5 gün falan tekrar yap kan testi

Canm senin testine baktm ama testinde beyaz çiczgi vardı pembe değildi. Testin çizgisiydi. Baya umutlanmıstn bende daha bişy yazmak istemedim acıkcası :KK43:

Canım değer gebelik yok diyor ama ne bileyim bugün de dedim 0.1 den sonrası şüpheli bence. Sanki böyle yükselmeye başlamış gibi geliyor. Bence biraz daha bekle 5 gün falan tekrar yap kan testi
Canm boşuna umut verme bence :KK43: yanlış da anlama senide kırmak istemem ama. Bnm mesela 1.20 çıkar genelde. Herkesin vucudu farklı. Şimdi hala bir bekleyiş içinde olursa adeti gelmez.

Döngüm 28 ama canım benim

Canm boşuna umut verme bence :KK43: yanlış da anlama senide kırmak istemem ama. Bnm mesela 1.20 çıkar genelde. Herkesin vucudu farklı. Şimdi hala bir bekleyiş içinde olursa adeti gelmez.
Aynen bende katılıyorum benimde 0.5 cıkmıstı bende testinde çizgi görememiştim canım bence umut etme bu ay adetini geciktirirsin bi dahaki aya hedefle kendini üzülme bizimde olmuyor boşverrrr :)

İnsallah kuzum insallah yaaaa valla çok stres etme bende umudumu kaybetmiştim adet olunca ama bak işte olabiliyo demek ki nasip de Rabbimize birak
Canım hep duyardım ama hiç şahit olmamıştım sayende oldum. Ciddi ciddi kırmızı renk adet görüp hamile olan. ❤️

Beklicem kızlar yapacak başka bişey yok çünkü sizde biliyorsunuz ..
Bekle bence de sonra test yaparsın

Aynen bende katılıyorum benimde 0.5 cıkmıstı bende testinde çizgi görememiştim canım bence umut etme bu ay adetini geciktirirsin bi dahaki aya hedefle kendini üzülme bizimde olmuyor boşverrrr :)
Benm normalde testlerim de genelde nedense hep ikinci çizgi çıkıyor. Gerçi bu ay hiç çıkmadı gecen aylarda düşük mü yaptm diye düşünmüyo değilim açıkcası.

X