İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Neden abla kan verince bebek tutunuyorda vermwyince düşüyor mu.
Boşa umutlanmak istemiyorum ben. Suan vermeyi düşünmüyorm kan.
demek istedigimi anlamiyorsun pericim teste kac kez gorduk senin cift cizgilerini kanda cikinca emin olursun. allah korusun ogrenmezsen camasir suyuyla bilmem neyle hasir neisiriz yada hasta oluyorz en basidi esimizle birlikte oluyorz. bunlar etmen olur kuzu yanlis anlama

Abla benm bu kez sadece 1 kez silik çizgi çıktı oda yanlıştı zaten silinmişti. Baskada 10 tane test yaptm 9 negatif 1 tanesi yalancı pozitif. Silinen çizgi gercek olmazki.

Suan bunlara dikkat ediyorm zaten. Yanlış anlamam ablacım merak etme . Sadece demwk istediğim neyin olmasını çok istersen o senden uzaklaşır biraz daha bekliycem snra kan vercem

seyma sters yapma kuzum bak pembe panterde bnde varim ayni zamnda test yapacagiz

Valla bnde anlamadm bak şimdi testleri yukluycem
Bu ay silik çizgiyi gec testin yeri bile görünmüyordu yani artk sen anla.
Bak canm testlere :/
Evet testlerin bazılarında bariz ikinci çizgi çıkmış canım vallahi bende bilemedim şaşırdım doğrusu bu testleri gördüğünde kan vermeye git baktır bence düşük yapıyosan eğer doktor tedavi verir sağlıklı bi gebelik geçirmen için bir sonraki adet döneminde bunu dikkate al testlerde bunj gördüğünde direk kan ver bakalım nasıl cıkacak

Oyle yapıcam canm. Adetim geçmeden ve geçtikten snra nerdeyse 10 taneye yakın test yaptm ve hepsi tek çizgi silik dahi yok hatta söyle düşündm acaba bnm vücudum hamile değilken hcg yukseliyorda hamileyken mi çıkmıyor ne iş sacma tabi öyle bişy olamaz

Kızlar ben bişey anlamadim bu isten, benim ovulasyon testim dunde boyle cikti, ne anlama geliyor bu

Eklentiler

• 20181126_224530.jpg
    125,1 KB · Görüntüleme: 38
Kızlar kan vedim ama 0.3 şuan e gala regli de olmadım göğüslerim hala acıyo idrarda hala kokuyo kasıklarım da kopuyo nest pozitifti sizde gördünüz neden böyle oluyor olabilir
Benimde 0, 12 cikmisti ama adet gecikmesi yokken, doktor gebelik yok demisti meger hamilemiymisim, bekle mutlaka, birkac gun sonra tekrar kan ver, hakkinda hayırlısı olsun insAllah, bu arada evde gebelik testini tekrarlayabilirsin kan verene kadar, gerci benim kanin 67 ciktigi ilk ogrendigim gün, gebelik testinde ikinci cizgi silik çıkmıştı, yine en doğrusu kan sanki canim

Kızlar ben bişey anlamadim bu isten, benim ovulasyon testim dunde boyle cikti, ne anlama geliyor bu
Pik yaptığı zamanlar bi kaç gün de sürebiliyor. Sen bu günü de değerlendir.

bogazlari cok agriyor yutkunamiyorum 20lik dislerim bile agriyorr;(
Diş ağrısı gebelik belirtisi diye biliyorum sankimmm. Hadi bakim inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…