İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Allah seni :))) yapsam sadece değerinin yüksek olduğunu görücem beklerim ya sağlıklı olsun başka bişey istiyorsam ne olayım
Aynen sağlıklı olsun kuzucuk

Bilemiyorum ki kan ister heralde ultrason da gözükür mü ki Cuma
Gözükmez canım daha erken

Bakalım canım bi ilerlesin de düzgün bi şekilde bakıcaz artık :) iyiki ilaç kullanmamışım ya vallahi
İyiki ya. Rabbim korumuş.

kizlarrr naslsinz
Esmam nasılsın ya noldu hayırdır. Kız en güzel haberleri kaçırdın okudun mu?

okudum okudum. cok sevindim cunku hiss etmistim meltem dedim bir iki gun bekle cunku gec dollenme olabilir meltem bana test atmisti icini acarak atmisti golge vardi test birde o yanlis hesabliyordu adetini:) benm aklima geldi cunku:)

vallah kelimelelerle nasil ifade edilir bilemem ama. suan cok sevindim hamile haberleri aldigima
Esmam 1 gün gittin 2 hamile haberi aldık. Sen 2 gün sonra da 1 gün git de bakalım hamiş haberimi verebilecek miyim? Şaka şaka kız bir daha banlanma inşallah. Geçmiş olsun bacım

kizlar ayrica cokta uzgunum burda bugun hemen bizim evin yaninda helikopter dustu malesef 4 sehit var allah mekanlarini cennet etsin inssalah 4 ocak daha yandi
4 ocaktan çok daha fazla yanmıştır. Allah sabır versin. Allah rahmet eylesin. Bir bakayım ben de haberlere.Sancaktepe de oturuyorum ben burda da çok helikopter geçiyor. Her geçerken ben de üepert oluyor zaten

Aminnn aminnnn canım valla ben beklemiyodum bakayım kenleşinceye kadar da kimseye soylemicem :)

bende sancaktepe oturiyorum kuzum

sag ol kuzum ya kiz ben oyle ugurlu geliyorsam 1 ay gelmem hepiniz hamile kalin vallah:)

dun. esim cocuklar gezmeye gittik oglumu kucagima alamiyordum kasik agrisindan bir de beni araba dun cokkk fena tuttu kustum esim esma sen hamile misin yoksa kiz araba tutmaya baslamis diyor:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…