İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Allah bi daha yaşatmasın canım. Ama kürtajı geçen ay olmuşsun. Erken değil mi hamile kalmak için? Kürtajdan sonra bekletiyorlar ya hani biraz.
Amin canım,evet aslında doktorum iki adet bekle dedi ama ben ilk adetimi oldum ve doktora gittim,muayene oldum,beklemesende olur dedi,daha büyük bebeklerde beklememek daha sıkıntı oluyormuş,ablamda kürtaj oldu,ona hiç bekle falan demedi doktoru,zaten ilk aydan olacağına çok ihtimal vermedim,şansımı denemek istedim,çünkü bu kürtaj olayından sıyrılıp kafamı bişeye vermem lazımdı,içimde konu daha büyüyecekti çünkü,

yani evet çok bekledim sayılmaz,ama benim çoğu arkadaşım da kazayla korunurken hamile kalınca onlara göre çok bile beklemiş gibi hissettim kendimi,Allah herkese sağlıkla hayırlısıyla nasip etsin canım
Canım benim etrafımda istisnasız herkes ilk günden hamile kaldılar ama imtihan napalım

Kızlar doktorun yanına girdim heyecandan kıpkırmızı oldum daha sonucu öğrenmeden terledim acayip kalbim küt küttü yemin ederim

Kızlar doktorun yanına girdim heyecandan kıpkırmızı oldum daha sonucu öğrenmeden terledim acayip kalbim küt küttü yemin ederim
Yaaa canımmm inanılmaz mutlu oldumm. İnan sanki kendim hamileymişim gibi. Çooooooook sevindim. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Bugün 2 güzel haber aldık. Sayımız artsın inşallah. Hadi bakalım doktor ne diyecek anlat bize de

Kızlar bişey sorcam catlamtma iğnesi hakkında şimdi normalde kendi kendine bile büyüyen folükülm bu ay klomele yavas büyüyor bugünde gitti 16 mm olmş çarşamba tekrar çagrdı . Çarşamba günü döngümün 18. Gününe denk geliyor sizcede gec degil mi en son kaçıncı gün vurulur bu iğne artık hiçbiir doktora güvenemiyorum korkyorm

Kuzum bende çok sevindim ya İnan anlatamam bu soğukta yüzüm su gibi :) doktor dedi ki bu değerle bişey belli olmaz Cuma gene gel :)

Kuzum bende çok sevindim ya İnan anlatamam bu soğukta yüzüm su gibi :) doktor dedi ki bu değerle bişey belli olmaz Cuma gene gel :)
Maşallah. Şükürler olsun Rabbime. Tadını çıkar canım. Bir pasta alıp kutlayın. Ohh. Sağlıkla gelsin bebiş. Heyy bu mutlu anında hepimize bir dua et bakimmm

Güven doktoruna canım. Beni de cumartesi Çarşamba diye çağırırdı. 19-20 olması lazım zaten. Çarşambaya anca olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…