İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Güven doktoruna canım. Beni de cumartesi Çarşamba diye çağırırdı. 19-20 olması lazım zaten. Çarşambaya anca olur.
Allahıma güveniyorum valla cok bilgsz doktora denk geldm ondan sen o cagrdıkları gün döngünün kaçıncı gününde olcaksn

Bu yumurtanın günde büyümesi gereken bir ölçü varmı,benim yumurtlamaya bir gün kala yumurta 14 mm dedi doktor,çok küçük demi,bi de belli bir boyuta gelince mi çatlıyo,yoksa küçükte olsa çatlıyormu

Allahıma güveniyorum valla cok bilgsz doktora denk geldm ondan sen o cagrdıkları gün döngünün kaçıncı gününde olcaksn
Haklısın o konuda. Canım ben eylülde yaptım bunu. Olmadı tabi Bi dahaki ay devam.
Biz iğne ile başladık. Adetin 2. Günü kendime iğne yapıyordum. 8 gün falan yaptım Bu süre zarfında yumurta takibine gidiyordum. 6.Günde yumurtalarım oluşmuş büyümüştü de biraz. . 14. Günü iğneyi yaptık. Zaten her gittiğimde yumurtaların boyutuna göre gün veriyordu. Seninki de buna göre ayarlanmıştır. İlaç kullanıyon bi de sen. Ilaçla daha geçtir. Ve yumurtan geç oluşmaya başlamıştır.

Bilemiyorum ki kan ister heralde ultrason da gözükür mü ki Cuma

Bilemiyorum ki kan ister heralde ultrason da gözükür mü ki Cuma
4 gün var cumaya 2 şer kat yükseliyor iki günde bir cumaya değerinin 228 olması lazım,görünmez sanmam,benim kesem 3057 olduğunda karnımdan görünmüştü,vajinal baktığında daha erken görünüyo ama yinede cumaya öylede görünmeyebilir,zaten başta kanla takip ediyorlar

Bakalım canım bi ilerlesin de düzgün bi şekilde bakıcaz artık :) iyiki ilaç kullanmamışım ya vallahi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…