İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Bugğn testi yap. At bize. Ve değerlendir. Silikleştiğini günü de değerlendir bence.
evet boş geçmemek lazım aslında ama,valla tam görev adamı gibi hissediyorum kendimi,sanki programlandım,işten git yemek ye,değerlendirme yap,duş al yat,kalk işe git,hayat şu an bana böyle

Atmak çok zor. Bak bir de seninki de o zaman geç döllenme olmuş. Muhtemelen geç yumurtluyorsun. Yani erken test yaparsan çıkmama durumu yüksek olmuş oluyor. Bu arada çok geçmiş olsun. İnşallah bir daha yaşamazsın. Ne kadarlıktı kaybettin

Pardon canım yanlış okumuşum. Sana sormadılar mı adetten sonra kaçıncı günündesin. Ee yumurtlamadan. Bi kaç gün sonra tabiki çıkmaz. Ne cahiliyet ya. Peki o iğnenin etkisi olabilir mi?

sağol canım,inşAllah kimse yaşamasın ,9+4 de kalp atışı duyulamadı,10 ekimde kürtaj oldum
geç döllenme neye göre anlaşılıyo ki

Pardon canım yanlış okumuşum. Sana sormadılar mı adetten sonra kaçıncı günündesin. Ee yumurtlamadan. Bi kaç gün sonra tabiki çıkmaz. Ne cahiliyet ya. Peki o iğnenin etkisi olabilir mi?
ben doktora söyledim 17 ağustos yumurtlama tahmini günümdü,19 ağustosta kortizonlu iğne vurdular,ben doktora bunları söyledim 2 gün oldu dedim,çıkar dedi,her zaman kanda 0,00 çıkan beta testi 0,12 çıktı,tekrar gittim yanına kesin demi hocam diye,kesin dedi,hatta bana bebek çalışmasına bu iğneden sonra 1 ay ara ver dedi,ne olur dedim bu arada hamile kalırsam düşükle sonuçlanabilir dedi
tabiki ben tamamiyle iğneye bağladım,hatta hamile olduğumu öğrendiğime sevinemedim bile,her kontrole korkuyla gittim,hep bi sıkıntı vardı,doktorun o lafından dolayı ve korktuğum başıma geldi maalesef

Hey Allahım ya. Bak bizim hiç bir vasfımız yokken bunu bilebiliyoruz. Dava açsaydın keşke. Çocuğun düşmese bile hakkın vardı buna. Görüyorsun insanlar hamile kalabilmek için aylarca yıllarca uğraşıyorlar. Bu kadar kolay mı? Bak bundan sonra buna sen karar ver. Doktor bana ilaç verdi gebeliğe etkisi olmaz dedi ben yine de korkumdan başlamıyorum dedimki adet olursam başlayayım sen de böyle düşün. Ben bir de dediğin gibi bir yazı okumuştum. 0.10 dan büyükse beta değerin hep bekleyin bebek olma ihtimali var. Yani eğer operasyon falan yapacaksanız falan

ben birkaç doktora gittim,bebekte sıkıntılar başlayınca,gittiklerim de üniversite hastanesi profları,hepsine tabiki bu olayı anlattım,içlerinden birisi evet bu bebek bu yüzden düştü deseydi,dünyayı yıkardım ama maalesef!!!
onlara kalırsa,evet bu ihtimal ama düşük bundan oldu diye direkt diyemeyiz deyip bıraktılar,ilk gebeliklerde düşük olma oranı yüksek dediler,araştırmıyorlar bile nedenini,

Neyse artık bu durumla canını daha fazla sıkma. Ne zamandan beri düşünüyorsunuz, kaçıncı ayında hamile kalmıştınız?
Kızlar daha gitmedim kasık ağrılarım devam ediypr belki regli olurum diye eşim işten gelince gideceğiz :)
Oooooo

Neyse artık bu durumla canını daha fazla sıkma. Ne zamandan beri düşünüyorsunuz, kaçıncı ayında hamile kalmıştınız?

Oooooo

Evet çook üzüldüm ama önüme bakmam lazım,her şey Allahtan dedik,testlerimizi yaptırdık, imkanımızın el verdiği boyutta,ya nasip dedik bakalım,
biz karar verdik bişeyler çıktı hep,yani ne yumurtlama takip ettim,ne kendimi dinledim ne akıntıma baktım,ne zaman denk gelirse dedik,düzenli çalıştıktan 2 yada 3 ay sonra oldu canım

K Kutsal Alerji canım sen nasilsin konuşamadık bayağı geçti mi yumurtlama dönemin
Kuzum iyiyim şükür. Yumurtlama gelmediki geçsin . 12 gündür kahve akıntı devam.testlerde de pozitif çıkmadı tabii. Dün sabah kırmızı kan biraz. Devam etmedi. Ben test yapmayı bıraktım oo yüzden. Kahve akıntı devam hala. 2 hafta bekleyip doktora gideceğim

Ama klomenle aynı anda devam etmişsin. Hangisinin etki ettiğini bilemezsin ki.

Ne güzel canım çok beklememişsin. İnşallah yine hemencecik olur ve bu kez sağlıkla gelsin, sağlıklı olsun inşallah

Allah bi daha yaşatmasın canım. Ama kürtajı geçen ay olmuşsun. Erken değil mi hamile kalmak için? Kürtajdan sonra bekletiyorlar ya hani biraz.

Ne güzel canım çok beklememişsin. İnşallah yine hemencecik olur ve bu kez sağlıkla gelsin, sağlıklı olsun inşallah
yani evet çok bekledim sayılmaz,ama benim çoğu arkadaşım da kazayla korunurken hamile kalınca onlara göre çok bile beklemiş gibi hissettim kendimi,Allah herkese sağlıkla hayırlısıyla nasip etsin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…