İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Günaydın kızlar 29-30 günde bir adet oluyorum 24. günümde erken gebelik testi yaptım ama sabah idrarımla değil gün içindeki idrar ile negatifti.dün 27. günümdü öğlene doğru wc de peçeteye gelen pembe bi akıntı oldu.Herhalde regl oluyorum dedim ama bugün oldu hala gelen giden yok.Böyle bişi yaşayan oldu mu aranızda

Reglm bitti bugün tatlım çalışmalara başlıyoruz eşim termal tatil ayarladı perşembe günü gidiyoruz sıcak suya ıyi gelir insallah :)) sen nasılsın neler yapıyorsun
Oo termal hotel çok iyi olmuş canım cok faydalı oluyor o sular inşallah bu sefer olur bende yumurtlama dönemimdeyim sanırım deniyoruz bakalım ne olacak :)

Ya belki yerleşme kanaması olabilir testi tekrarla bence kaset teste bile çıkabilir belki belli belirsiz

Tam aksine bekarken ameliyatlık duruma gelen kistim soğan suyu desteğiyle yok oldu. Denemeden bilemezsin. Evet pco var ben ara ara kullanıyordum. En son adetimden önce ki ay ve hemen adet sonrası içtim 15 gün destek olarak, bal tarçın çörekotu karışımı ve klomen kullandım ekim ayında Allah'ın izniyle oldu. Yoksa evlendiğinden beri 7 ay boyunca söktürücuyle anca adet görüyordum. Son ay kendi kendime adet gördüm soğan suyunun etkisidir diyorum o da:))

+ samanı kaynatip süzüp sıcak suya oturdum 6 gün. Oda muhtemelen rahmi, damarları yumuşattı iltihabı söktü. Sperm yerine daha kolay ulaşsın diye:))))

Hiç böyle bişi başıma gelmedi ama kişiden kişiye değişebilir .Kaç gün gecikti
aslında bat 29 kasım ancak ben 4 5 gün erken yumurtam çatladı doktorum söyledi. o yüzden erken adet olmayı bekliyordum ctesi olmam gerekiyordu tahminimce acaba erken yumurtlasak bile bat ı normal tarihimize göre mi değerlendirmeliyiz ondn tam emin değilim

Günaydın arkadaşlar bu grip ilaclari adeti geciktirirmi acaba aferin katarin vb gibi
Günaydın. Canım hiç sanmam ne ağır ilaçlar kullandım günümde oldummyani.

Yerleşme kanamasına benziyor dediğin. Devam etmemesi ümit verici. Hamile olabilirsin. Erken gebelik testiyle tekrarla istersen. Hadi inşallah hayırlı olur

Canım en güzel örneği benim. Benim döngüm 28 gün. Ben 21. Günde yumurtluyorum.

Mesela ben floyu kullanıyorum 30 günde bir adet oluyorum bat Aralık 2 ama ben hesaplanan zamanında yumurtlamadım floya ovulasyon testi pozitif dedim sonra bir anda adet tarihim uzadı ya anladığım kadarıyla ne kadar erken yumurtlarsan o kadar adet oluyorsun ne kadar geç yumurtlarsan adet tarihin uzuyor. Bir uygulamaya gore ama bu konuda doktorlar ne der bilmiyorum

bende öyle biliyorum hatta doktora dedim geen ay 2 3 gün gec yumurtladım o yüzden gec adet oldum dedi öyle olur zaten gayet normal e budefa da 4 5 gün erken oldu 2 hafta önce pazar günü gittiğimde yumurtan catlamış dedi

inşallah hiç böyle olmazdı pembe akıntı başlayınca 2-3 saat içinde devamı gelirdi yine de umamıyorum ya

ama erken yumurtlayınca yumurtalama gününün üstüne 14-15 sayıyoruz yani senin hesabının doğru olması gerekir.test yaptın mı

ama erken yumurtlayınca yumurtalama gününün üstüne 14-15 sayıyoruz yani senin hesabının doğru olması gerekir.test yaptın mı
tahmin ettiğim tarihe 1 2 gün kala erken gebelik testi yaptım çıkmadı ama ilk idrarla değil. gripten de gecikmiş olabilir ona bağlıyorum

tahmin ettiğim tarihe 1 2 gün kala erken gebelik testi yaptım çıkmadı ama ilk idrarla değil. gripten de gecikmiş olabilir ona bağlıyorum
grip geciktirmez ki ama ne ağır enfeksiyonlar geçiriyoruz hiç başıma gelmedi belki testte çıkmamıştır inşallah

kızlar dün akşam yaptığım ovulasyon testi,yorumlar mısınız

Eklentiler

• test.jpg
    36,7 KB · Görüntüleme: 32
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…