İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Başarmak zorundasın inanmak başarmanın yarısıdır

7 gunde dollenme tamamlaniyor kana gecene kadar. 12 falan yani mensi 5 gun gecince test yapacan

Kızlar merhaba takip ettiğim tek yer burası ve sizden başka anlatcak kimsem yok ailemden birine de bahsedemiyorum ben bu gece itibariyle 10.haftama girdim çok şükür Allaha 9+4 te doktora gittim her şey iyi dedi doktor bi sıkıntı yok çok şükür ama çevremde düşük haberleri alıyorum hatta birinin gebeliği benimkinden büyüktü sabahtan beri bi korku sardı beni de nasıl geçer bu korku ya aklıma hep kötü şeyler geliyor (

Ne tuhaf degil mi butun ay o 24 saati tutturmak icin uğraşıyoruz mesela ben gecen ay 12.gunden itibaren calismalara başladım 10.gün yumurtlama olmuş erken oldum
Ayy gerçekten mi? İşte bak mesela kayıp 1 ay maalesef. O yüzden ovu zamanını bilmek çok önemli.
7 gunde dollenme tamamlaniyor kana gecene kadar. 12 falan yani mensi 5 gun gecince test yapacan
ayy sen nası güzel bir insansın valla ben hesaplamadım sen benim yerime hesaplamışsın. Allah güzel gönlünün ne muradı varsa versin...

Hamileliğin verdiği ekstra bir gerginlik olabilir ama iyi düşünmenin bebeğine çok daha iyi geleceğini ve onun senin hislerini dahi anlayabileceğini unutma. Yürüyüşe çık temiz hava al ve sürskli "İyi olacağız, sağlıkla seni kucağıma alacağım meleğim" de mesela. Sürekli söylersen bunu korku yerini umuda bırakır.

kuzum yiyecegi ekmek varsa sen damdan dama atla gene dusmez kayinvalidemin annesi onu istememis surekli zipliyip yuk kaldiriyormyus ama suanda dunyada cok sukur kayinvalidem

amin canim benm:) hep beraber ins

Canim ben kendimden ornek vereyim korkma benim en basindan beri hep dusuk riskim vardi ilk gebeligimde 7.hafta bir gun disardan eve geldiğimde asiri kanamam basladi doktor bebegin cok asagiya indigini 24 saat icinde yuzde 80 düşeceğini soyledi. Ama diye ekledi eger saglikli bir gebelikse ne yapar eder tutunur sen sıkıntı yapma dedi. Serumlar igneler ilaclar derken kanamam kesildi ve aksam tekrar muayene ettiginde biraz yukari cikti dedi ertesi gun tamam suan bayagi yerinde dedi ama 2 ay boyunca hic yataktan kalmadim sadece tuvalete ve bebegimi saglikli bir sekilde kucagima aldim. Kendine ve bebegine sakin olumsuz dusuncelerle stres yaratma. Bebegin suan organlari gelisiyor ve yavas yavas buyuyor yapman gereken mutlu olmak ve bak burda ne kadar cok insan gebe kalmak icin ugrasiyor cocuk sahibi olmayi yillardir isteyen ne kadar cok insqn var bunun guzelligini çıkar olumsuz dusuncelerden siyril canim benim insallah sağlıkla kucagina alirsin ayrica bu korkularin gebelikten dolayi artan hormonlar yuzunden

kuzum yiyecegi ekmek varsa sen damdan dama atla gene dusmez kayinvalidemin annesi onu istememis surekli zipliyip yuk kaldiriyormyus ama suanda dunyada cok sukur kayinvalidem
Şu ana kadar zaten hep bi korku vardı eltim ilk bebeğini ben nişanlıyken 1 yıl önce düşürdü 2.bebeğini de hepimiz beraberken kaybetti onda da çok korkmuştum o zaman hamile değildim daha şimdilerde de duydukça bi korku sarıyo içimi her şeye ağlayacak kıvamdayım şimdi kalp atışlarını duydum gün sayıyorum her gün bir gün eksildi diye şükrediyorum Allaha ama işte bişeyler ters giderse çevremdeki insanların yaşadığı gibi naparım diyorum

Allahım herkese hepimize yaşatsın kuzularımızın haberlerini almayı onlarla sağ salim kavuşma sevincini yani ilk başlardakinden daha farklı haklısın galiba hormonlar arttıkça bende farklılaşıyorum

Allahım herkese hepimize yaşatsın kuzularımızın haberlerini almayı onlarla sağ salim kavuşma sevincini yani ilk başlardakinden daha farklı haklısın galiba hormonlar arttıkça bende farklılaşıyorum
Sana bir sey diyeyim mi karnin bir buyumeye baslasin somut bir sekilde onun varligini hissedeceksin ya onun icinde hareket ettigini o zmaan korkularin kalmayacak hic ve cok mutlu olacaksin. Eltinin basina ya da çevrendekilerin basina bir seyler gelmis o yüzden etkilenmissin ama sen de o duygulari hissederek bebegini etkileme ve mutlu olmaya calis. Ben hamileligim boyunca hep sıkıntıydım hatta kardeşimizin kanser hastasi oldugunu ogrendik ve bir bucuk ay sonra kaybettik sonra hep erken dogum riskim oldu hep yattim esim bile bebeğimizi kaybedecegimizi düşünüyordu ama ben hic olumsuz dusunmedim cunku olumsuz dusunsem gercek olacağından korktum hep .... offf offff dertlendim

Hormonlarindan dolayi endişeli olman çok normal ama sen sürekli bebeğini sağlıkla kucağına aldığını düşün , dua et, bebekle ilgili şeylere bak ()

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…