İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Sen de haklısın da pco var diye takip edeyim dedim. Doktora da gitmeyince bu ay. Benim de bel ağrım var. Göğüs uçlarım hassas.

Sen de haklısın da pco var diye takip edeyim dedim. Doktora da gitmeyince bu ay. Benim de bel ağrım var. Göğüs uçlarım hassas.
Dogrudur canım ama ne bileyim akışına bırakmak en iyisi gibi düşünüyorum artk kafamı dağıtacak başka şeylerle uğraşıyorum bat kaç gün var onu bile saymıyorum belki bu ay tutar oyle :)

Kizlar acayip bir göğüs hassasiyeti var anlamadim göğsüm neden agirir ki. Sadece hamile ve emzirme doneminde olmuştu. Yeni adet olmus olmasam kesin hamileyim derdim

Dogrudur canım ama ne bileyim akışına bırakmak en iyisi gibi düşünüyorum artk kafamı dağıtacak başka şeylerle uğraşıyorum bat kaç gün var onu bile saymıyorum belki bu ay tutar oyle :)
Kuzum pcolu olduğum için akışına bırakamam. Ben de isterdim ama takip şart. Bi daha ki ay doktora artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…