İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Son 5 gün. Yaa ben bu heycanımı merakımı napacağım bilmiyorum. Bir de hayal kırıklığıyla sonuçlanınca çok üzülüyorum. Belirti arıyorum kendimi dinliyorum. Halbuki zaten tuttuysa 2 gün oldu. Bu kadar kısa sürede ne belirti olacak? Allah sükunet versin ne diyim

Ay canım hiç dinleme kendini ya bende dinlemişim bu ay bak kırmızıyı gördüm sende takma o kadar olacağı varsa olur zaten

Insan cok heyecanlaniyor gercekten normalde su gibi akip gecer zaman ama biz boyle gun sayarken durur adeta

Ay canım hiç dinleme kendini ya bende dinlemişim bu ay bak kırmızıyı gördüm sende takma o kadar olacağı varsa olur zaten
Ahh ahh keşke bunu başarabilsemmm
Insan cok heyecanlaniyor gercekten normalde su gibi akip gecer zaman ama biz boyle gun sayarken durur adeta
hiç deme, en kötüsü yumurtlama dönemi o bir kaç günü değerlendiremeyünce ya da değerlendirmene rağmen tutmayınca 1 ayın çöpe gidiyor gibi oluyor. Yaklaşık 1 ay da 2-3 gün

Ne tuhaf degil mi butun ay o 24 saati tutturmak icin uğraşıyoruz mesela ben gecen ay 12.gunden itibaren calismalara başladım 10.gün yumurtlama olmuş erken oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…