İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Ayy inşalalhh da değildir canim bu ay senden umutluyum vallahii kiz nasil dayaniyon mumkün değil tutamam ben :))) şimdiden ögretmenler günün kutlu olsun canım benim hadi iyi eğlenceler sizee:KK50:
Sağol kuzum. Kız hayatta tutamam normalde. Ama kadınlar işte, kıyafet bakarken aklıma bile gelmedi. Eşimle buluştuk, bi yere giderken anaaa ben tuvalete gitmedim hiç dedim. Neyse geldik eve şimdi de yaptım testi mi

Ayy inşalalhh da değildir canim bu ay senden umutluyum vallahii kiz nasil dayaniyon mumkün değil tutamam ben :))) şimdiden ögretmenler günün kutlu olsun canım benim hadi iyi eğlenceler sizee:KK50:
Ay inşallah olur da ovu testleri doğru düzgün çıkmadı ki. Adet değil eminim. Yazın da böyle peçeteye bolca akıntı gelirdi kahve ya da pembe. Bu da ondan. Önceki aydan kalma sanırım.

Kızlar bugün fırsat olmadı sadece 2 ya da 3 bardak çay içtim. En son 12 de. Tuvalete ise 14.30 da gittim. Bi daha da gitmedim. Testi mi 20 dk önce yaptım. Bunun etkisi var mıdır yoksa benim gördüğüm gerçek mi?
@Meylen K Kutsal pamuk B Babygirl16

Eklentiler

• IMG_20181122_201628.jpg
    IMG_20181122_201628.jpg
    137,5 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG_20181122_200814.jpg
    IMG_20181122_200814.jpg
    141,8 KB · Görüntüleme: 43
Kızlar bugün fırsat olmadı sadece 2 ya da 3 bardak çay içtim. En son 12 de. Tuvalete ise 14.30 da gittim. Bi daha da gitmedim. Testi mi 20 dk önce yaptım. Bunun etkisi var mıdır yoksa benim gördüğüm gerçek mi?
@Meylen K Kutsal pamuk B Babygirl16
Canım sen yine Degerlendir bugünleri bakalım ne olıcak inşallah hamile kalırız

X