İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

mi-nick nasılsın tatlım hamilelik nasıl gidiyor:) Kaç haftalık oldun? Benim bu ayda olmadı galiba bat pazartesi ama erken gebelik testi yaptım çıkmadı ovulasyon testi kullanmıştım bu ay hayırlısı olsun bakalım.

inşallah canım,daha adetime 9 gün var sadece bacaklarım ve belim cok agrıyo,gecen aydan sonra hicbirşeyi ona yormamaya calısıyorum ama işte biz kadınlar kendimizi tutamıyoruz:)

Iyiyim canim tesekkur ederim 7+3 oldum iki gun oncesine kadar bulantilarla mucadele ediyordum iki gundur iyiyim sukur... daha 4gun varmis batina dur bakalim canim insallah gelmez kirmizilar

inşallah canım,daha adetime 9 gün var sadece bacaklarım ve belim cok agrıyo,gecen aydan sonra hicbirşeyi ona yormamaya calısıyorum ama işte biz kadınlar kendimizi tutamıyoruz:)
Aynen canim takmiycam desekte bi yanimiz surekli dusunuyor Allah en kisa zamanda nasip etsin insallah

Kızlar Merhaba, bir şey soracaktım yardımcı olursanız sevinirim. Doğurgan dönem diye adlandırılan 7 günlük bir süre var ya , bu doğurgan dönemin 2. günü ilişkiden gebe kalınır mı ?
Yani yumurtlamadan 4 gün önce olan ilişkiden

Kızlar yine sabırsız ben bata 8 gün kala test yaptım:/ ikinciyi gören varmıı ben heryerde cizgi görüyorum cunku

Eklentiler

• 2A7655B6-F86E-4E10-BAC4-810012B0E4CD.jpeg
    30,2 KB · Görüntüleme: 188
Kalınır canım hatta bazı topiklerde özellikle yumurtlamadan bi kaç gün önce deneyip bırakıyorlar kız olsun diye yani doğurgan dönemde korunmasız ilişkinin tutma ihtimali yüksek illa yumurtlama gününe denk gelmesi gerekmiyor

Ay canım ağzından bal damlıyo inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…