İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kızlar tekrar test yapmadım yarın yapıcam inşallah koyulaşır ama bişey sorucam sie dün gece belden altım ateş gibi yanıp agrıyodu ben ona yormak istemiyorum ama böle bişe yasayan varmı???

mi-nick mi-nick canim sana bisey soracam. Çarşamba günü beta hcg 1999 çıkmıştı. Cuma günü doktorum tekrar gel dedi ve beta 2717 çıktı. Doktor az artmış dedi ama keseyi gördük. Hâlâ kafamı kurcaliyo sence bu bi sorunmu cok korkuyorum

mi-nick mi-nick canim sana bisey soracam. Çarşamba günü beta hcg 1999 çıkmıştı. Cuma günü doktorum tekrar gel dedi ve beta 2717 çıktı. Doktor az artmış dedi ama keseyi gördük. Hâlâ kafamı kurcaliyo sence bu bi sorunmu cok korkuyorum
Canım kese göründüyse bundan sonra yolk kesesinin görünmesi bebeğin görünmesi ve kalp atışlarının duyulması beklenir sırasıyla, ben sadece bir defa betaya baktırdım sonra minicik kese görüldü ondan sonra hiç bakılmadı yani kese göründükten sonra bir daha kan takibi yapılması çok gerekli değil, özellikle betada düşüş yoksa gerisi önemli değil takma kafana kanaman filan yoksa rahat ol inşallah sorunsuz bir hamilelik süreci geçirirsin

Canım kese göründüyse bundan sonra yolk kesesinin görünmesi bebeğin görünmesi ve kalp atışlarının duyulması beklenir sırasıyla, ben sadece bir defa betaya baktırdım sonra minicik kese görüldü ondan sonra hiç bakılmadı yani kese göründükten sonra bir daha kan takibi yapılması çok gerekli değil, özellikle betada düşüş yoksa gerisi önemli değil takma kafana kanaman filan yoksa rahat ol inşallah sorunsuz bir hamilelik süreci geçirirsin
Kanamam yok çok şükür. Sağol canım içimi rahatlattin. Yarın sağlık ocağında bi daha kan veriyim diyorum artışa bakmak için

Eklentiler

• CDCC9857-B2EB-4EF1-97B2-8D0301B1DF67.jpeg
    CDCC9857-B2EB-4EF1-97B2-8D0301B1DF67.jpeg
    50,5 KB · Görüntüleme: 67
Adet gününde adet olmadan lh testı boyle cıka

adet olmadm daha cnm ya lh testo yaptım boyle cıktı normalmıkı adet gununde
Canım normalde ovulasyon c ile aynı veya daha koyu olunca gebelik gösterebiliyormuş ancak ilgili başlıkta silik olup hamile çıkanları da gördüm gecikmenin devamı halinde test yap bence.

Kanamam yok çok şükür. Sağol canım içimi rahatlattin. Yarın sağlık ocağında bi daha kan veriyim diyorum artışa bakmak için
bence baktırma biraz daha bekleyip bebeği görmeye git şimdi kan sonucu az çıksa yine kafaya takıcaksın bence hiç gerek yok benim ilk hamileliğimde 79 çıkmasına rağmen beta takibi yaptırmamışlardı senin değerin fazlasıyla güzel

Yok cnm bnm yumurtlamam gec oyuzden yapmadm ıkı gundur gogusler acıyo boyle olmazdım bakalım beklıcem bıraz daha yenı ılıskıden 9gun oldu
canım sen bi gebelik testi yap lh testi şüpheli geldi bana da

Kızlar ben bugün de olmadım yarına bekliyorum kırmızıları 5 gündür süren bel ve karın ağrıma hafif baş dönmesi iştirak ediyordu ve bugün göğüs hassasiyeti de eklendi. Zaten yarın sabah da olmazsam iyice işkilleneceğim bu işten.

bence baktırma biraz daha bekleyip bebeği görmeye git şimdi kan sonucu az çıksa yine kafaya takıcaksın bence hiç gerek yok benim ilk hamileliğimde 79 çıkmasına rağmen beta takibi yaptırmamışlardı senin değerin fazlasıyla güzel

Cuma gününe tekrar çağırdı zaten gidecem o gün canim. Bende diyorum kafamı karistirmasam mi diye

Umutlanmak istemiyorum tam yumurtlama zamanımda bır defa suphelı ılıskı ve yatmadım bıle ama bakalım bıkacgun daha beklesemmı ybugun ustunden on gun gecıcek cıkarmı

Kızlar ben bugün de olmadım yarına bekliyorum kırmızıları 5 gündür süren bel ve karın ağrıma hafif baş dönmesi iştirak ediyordu ve bugün göğüs hassasiyeti de eklendi. Zaten yarın sabah da olmazsam iyice işkilleneceğim bu işten.
Kac gun gectı cnm adetten ben de sun olmam kazımdı olmadım ıc gundur hıgus hassasıyetı ve acısı bar

Kac gun gectı cnm adetten ben de sun olmam kazımdı olmadım ıc gundur hıgus hassasıyetı ve acısı bar
Son iki adetime göre bugün 4. gün canım ve hala olmadım. dün öyle kıvrandım ki dedim yarın kesin olurum ama yok olmadım. Her an olacakmış gibi hissedip olamıyorum. Bugün de olmayınca elimde farklı markadan test vardı onu yaptım yine anlamsız bir şey var gibi de yok gibi de. Direk çizgi yok diyemedim ama var da diyemiyorum. Buharlaşma çizgisi mi acaba dedim. Ama testin yer çizgisini hep fark ediyorum zaten. Üsteki cumartesi Freely marka test alttaki bugün plan test diye bir şey.

Eklentiler

• 20171113_130429.jpg
    20171113_130429.jpg
    37,3 KB · Görüntüleme: 160
Son düzenleme:
Bu da bugünkünün tekli hali. Acaba çizgiyi ben mi görüyorum zihnim oyun falan oynuyor herhalde. Adet olsam ya da bir sonuç alsam da rahatlasam bari.

Eklentiler

• 20171113_130104.jpg
    20171113_130104.jpg
    28,4 KB · Görüntüleme: 163
Son düzenleme:
X