İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Eki Görüntüle 2064607 bugün yaptim testimi adetim 5 gün geçmişti mi-nick hamileyim galiba :)
Maşallah canım bebişin ben burdayım diyor hadi hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli kucağına alırsın inşallah çok mutlu oldum

canım bi test yap varsa çıkma ihtimali yüksek İnşallah güzel haberler verirsin

Sağol canim cok teşekkür ederim sende sağlıkla al kucagina Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin :)

Kızlar an itibari ile ovulasyon testi yaptım hiç bu kadar negatif görmemiştim. Bata 2-3 gün var yani bu ay bende bir şey yok muhtemelen. Hakkımızda hayırlısı olsun.

Kızlar merhaba , reglim 25 ekimde bitti biz 28 ve 30 ekimde ilişki yaşadık sonra şehir dışına çıktığımız için çalışma yapamadık. Yumurtlama günüm 4 kasımdı . Hamile kalma olasılığım var Mıdır sizce ? Kafamda deli sorular :))

Kızlar tekrar merhaba,takip ediyorum yazdıklarınızı hamilelik haberi alanları coook tebrik ederim:)
Size birşey sorucam bugun adetimin 21. Günü doktorum progesteron baktı deger 8.83 cıktı gayet iyi dedi,ama bu değer bu ay gebelik oluşmadıgını gösterirmi sizce adetime 9 gün var progesteron hamilelikte cok yükseliyo diye duymustum bilgisi olan varsa yardım edinnn

C
Canm arkadaşımın 7,5 du hamileydi :)))

Kızlar yarım saatte bir tuvalete gidiyorum gece de 3 kez uyandım wc için hamilelik olabilir mi bat a 6 gün var

Kızlar an itibari ile ovulasyon testi yaptım hiç bu kadar negatif görmemiştim. Bata 2-3 gün var yani bu ay bende bir şey yok muhtemelen. Hakkımızda hayırlısı olsun.
ovu testine güvenme canım inşallah gelmez adetin herşeyin hayırlısı

olabilir canım her zaman bi ihtimal vardır inşallah tutmuştur :)

hiç progesterona baktırmadım canım hiç fikrim yok inşallah hamilesindir

Kızlar yarım saatte bir tuvalete gidiyorum gece de 3 kez uyandım wc için hamilelik olabilir mi bat a 6 gün var
canım bende pek olmadı sık wc çıkma olayı şimdi çıkıyorum o da malesef idrar yolunda enfeksiyon var o sebepten ama erken hamilelik belirtilerinde sık wc çıkma var inşallah bebişin göbüşündedir

İnşallah canım günler geçmiyor sanki çok merak ediyorum kasıklarım da da ağrı var ara ara giren sancılar sende de böyle bişi olmuş muydu

İnşallah canım günler geçmiyor sanki çok merak ediyorum kasıklarım da da ağrı var ara ara giren sancılar sende de böyle bişi olmuş muydu
Geçmişe dönük mesajlarıma baktığım da ara ara kasıklarımda ve belim de ağrılar olduğunu söylemişim canım şimdi yok ama sanırım döllenmenin olduğu zamanlarda ağrılarım olmuş iyi ki buraya yazmışım çünkü unutuverdim öncesini

İnşallah bende hamileyimdir ve bende unuturum senin gibi

Kızlar dehşet bel ağrısının eşlik ettiği karın ağrımda bu gece itibariyle başladı yarına bekliyorum regli :)

Bat 6 kasımdı 3 gün geciktim ovitrelle igne olali da 16.gün...adetim hep düzenlidir ama hala test yapmadım...
bir haftadan fazladır şiddetli bel/kuyruk sokumu ağrısı yaşıyorum iğneden mi ilaçtan mı bilemedim femara ovitrelle kullanan var mı ağrı ve adet gecikmesi yapar mı??

Yapanda var yapmayanda 4 ay klomen ve ovitrelle kullandim hep 16.gunu geldi regli.en onemlisi adet gununun gecmesi bence o gectimi suphelenmek lazim.

Kızlar dehşet bel ağrısının eşlik ettiği karın ağrımda bu gece itibariyle başladı yarına bekliyorum regli :)
hayırlısı olsun canım bu ay umutlu değildin zaten şu ay geçsin daha iyi değerlendirirsin günleri

ben kullanmadım canım ama kuyruk sokumu ağrısını hem ilk hamileliğim de hem de şimdikinde yaşıyorum felaket bşey bu bi belirti olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…