İlişkide yaş farkı beklentiler vs.

20-25 yaş erkeğin aradığını ramaz bence...sanırım artık o yaşlar huzur arama yaşları...gerek
siz kapris ler yapmayın bence...

Bana kızmayın ama aranızdaki yaş farkı biraz fazla geldi. Evlendiğinizde siz sanırım 22-23 filandınız. Eşiniz ise 33-34. Hiç kuşak farkı olmadı mı?

Bana kızmayın ama aranızdaki yaş farkı biraz fazla geldi. Evlendiğinizde siz sanırım 22-23 filandınız. Eşiniz ise 33-34. Hiç kuşak farkı olmadı mı?
Evet 22 yasima 1 ay vardi yani 22 yasindaydim ama soyle bisey var ben esimin yasini bilmiyordum esimle biz gorucu usulu tanistik teyzesi 28 yasinda demisti ve gercekten de oyle gorunuyordu bende yasini hic sormadim cok guzel konusuyorduk anlasiyorduk tek sorun birz fazla kiskancti nikah gunu almaya gittigimizde yasini ogrendim ve şok oldum ama dedigim gibi hic pisman degilim

Bence çok fazla ilk yıllar sorun yok gibi dursa da 5 - 7 yıl sonra problem olur

Allah bozmasın inş ben de sizin gibi mutlu olurum. Boşverin madem sıkıntınız yok çok da önemi yok yaşın.

Allah bozmasın inş ben de sizin gibi mutlu olurum. Boşverin madem sıkıntınız yok çok da önemi yok yaşın.
Cok sukur bende kaygi bozuklugu var butun zor anlarimda yanimdaydi aglama krizlerimi birlikte atlattik belki yasi bana yakin olan birisiyle evlenseydim dayanamaz bosanirdi ama esim bana cok anlayis gosterdi

Eşim benden 9 yaş büyük ama çocuksudur ben de öyleyim bu sebeple çoğu zaman yaş sorun olmadı. Sadece çocuk mevzusunda yaş sorun oldu, eşim hemen istedi ben erken olduğunu düşündüm 1 yıl istemedim. Sonra zaten hamile kalamadım boşuna tartışmışız 
Önemli olan yaştan ziyade hayata bakış açınız. Ortak zevklerinizin olması, beklentilerinizin yakın olması, en önemlisi birlik vakit geçirmekten keyif almanız.

Sizin yorumunuzu merak ediyordum aslında.
Sizce o yaşta bir erkek nasıl olur? Ne ister ne istemez?

Valla panpacım adamdan adamına değişiyor gerçekten klişe olacak ama:)

Sen elindekini tanımaya çalış derim, çeşit çeşit insan var sonuçta hepsi aynı değil. Gezmeyi sever mi, dinamik mi, hayattan beklentileri nedir iyice konuş anla. Misal sen dersen ki evlendikten sonra yurtdışı turu yapalım gezelim adam da drse ki ben yoruluyorum, onun yerine 5 yıldızlı otelde popomuzun üstüne 24saat oturalım, o iş olmaz o zaman. Ama sen dersen ki ben evde oturup çocuk bakıcam işi gücü kariyeri olsun eve para getirsin sorumlu olsun...o zaman olur.
Kısacası bana sorma kendine sor

Burada inan bir kural yok.
Olur da denemeli olmaz da denmemeli,sen cesur olacaksın seviyorsan yaşayıp da goreceksin
İkiniz yaşıt olsanız yüzde yüz mutlu olacaksınız diye birşey yok
Ama arada on yaş fark olduğunda mutsuz olacaksınız diye birşey de yok.
**Asla olmaz, benim eşimle aramda on yaş var pismanim**
Sözlerine bakma
Yaş farkı aynı ,,hayatlar farklı
Duygular, kafa, eğitim ,kültür bakış açısı beklentiler..

Eşimle aramda 13 yaş var. Uyuşuyosanız gayette olur :) Kendimden örnek vereyim sana. Bizim o mıç mıç sevgililik hallerimiz olmadı mesela. Eşimle tanıştığımda 35 yaşındaydı. Nişandan önce 5 ay beraberliğimiz oldu. Sevgililik demiyorum buna :) Çünkü öyle gereksiz tripler kaprisler saçma kavgalar hiç olmadı. Zaten bende yaşıtlarımdan olgun olduğumu düşünürüm. sevmem öyle çocuksu ilişkileri, gelgitleri. Yani aslında sana bağlı birazda. Senin ne istediğinle ilişkide ne aradığınla alakalıda denebilir.

Yaş farkı karakter uyumuna göre değişir deeee
Flört ederken ilgiden prenses gibi hissetmiyorsanız evlenmeyin kızlar sakın ha
Sizin değerinizi yine kendiniz belirlersiniz
Daha ne aşklar çıkar karşınıza hayırlısı İle

Bende 27 nişanlım 37 yaşında kuşak çatışması olmaması imkansız ama biraz da senin ne istediğine bağlı bu durum ben sakin yapılı evimde vakit geçirmeyi seven bir insanım nişanlım da öyle bir sıkıntı olmuyor.Ha arada düşünüyorum ilerde nasıl olur acaba diye ama ne kadar yaşayacağımız belli mi şu hayatta en azından mutlu yaşayayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…