ilişki istemeyen biri ikna edilebilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dogru dusunuyorsun o cocukla olacak is degil bu , zor zamani olabilir ama aralarinda bir iliski olsaydi yaninda olsun birakmasin derdim ama zaten bir iliskileri yok ve cocuk onu istemiyor
Bir de allah askina bu ne cesaret babasinin gorusu belli , aile de o gorusten belli ki
Bildigin teror orgutune uye bir aileden ne beklentisi var arkadasinin?
Arkasina bakmadan kacmasi gerekirken bu ne cesaret

ben çocuğun durumunu sana bi ara yazarım abla öyle olsa o da bakmaz ama işte. arkadaşım bile bile çocuk kendisini istemediği halde yanında olmaya çalışıyor.

bizim exchange mevzusu gibi,benimki gelme dedikçe yok illa yanına gelcem diyordum sonunda döndüm. Bazen öyle salaklıklar oluyorsa demekki

okur da anlar umarım sadece benim böyle düşünmediğimi.

Ben bu çocuğun temiz görüntüsü altında söz konusu kadınlar ve ikili ilişkiler olunca bir çakal yattığını düşünüyorum.
ortada fol yumurta yokken böyle iğrenç ve aşağılayıcı bir soru sorarken babası aklında değil miymiş.. zihniyeti kirli, kızı kız olarak değil vajina olarak görmüş.geçsin bunları.
muhtemelen arkadaşın ona sinirlendiği için birisiyle yattığını düşünüyor ve kıskançlıktan kendini yiyip bitirdi.
bence uğraşılmaya değecek bir çocuk değil, daha fazla totosunu kaldırmayın.

sonra gitmiş benim sevgilime demiş "abi ben böyle yaptım" diye ama daha üstü kapalı. O da "iyi b.k yedin sana ne niye soruyosun ben kıza konuş ya da konuşma diyemem" demiş. bizden medet umdu barıştıralım diye yanaşmadık. sonra da kızı suçlu gösteriyor işte kalbi kapanmış evlenene kadar kimseyle sevgili olmayacakmış.

sosyal anlamda çok iyi kalpli olduğunu düşünüyorum ama işte ikili ilişkilerde sanırım normal erkeklerden bir tık daha sapık düşünüyor çocuk. arkadaşımı yanlıştan kurtarmaya çalışıyorum işte.

çocuk afedersin hıyar işte.
sizden medet umacağına , adam gibi yaptığı hıyarlığı farkedip onun kızın peşinden koşması gerekirdi.
arkadaşın çocuğun çizdiği "ben sana idealim güzelim" mesajının büyüsüne kapılmış sadece bundan yaş itibariyle kurtulmasu zor görünüyor.. bence bu konuda sen fazla bir şey yapma, kızcağız cocugun peşinde düşse bile nasıl olsa onun gerçek yüzünü görecek

1-O an bşeye ihtiyacı vardr konuşarak kendini tatmin etmek istemiş olabilr
2- Ciddi düşünmeliym sorusuna yanıt içn bunu sormuş olabilr dindar biriyse kriterlerime uyuyor mu gbisinden

Anlattğn kadaryla karakterli sorumluluk sahibi bi erkek. Eğer arkadaşınız kıymet bilecekse tekrar deneyebilrler.

Dipnot oHALden içerde olanların %90 ı suçsuz baştakilern oyununu görememiş namazlı Allah korkusu olan kişiler. Kötü bi zamanda yaşıyoruz Allah sonumuzu hayr etsin.

Hem cocugun sordugu soru kizin zoruna gidiyor hem de iliski istemeyen (boylesine antipatik) biri ikna edilebir mi diye soruyorsunuz? Ne acayipsiniz.

Konu sahibi bani tm olarak nerden yedi ya. Yalniz konuya helal olsun tum yasaklar içinde 1=din yok (cocuk dindar ) 2=siyaset yok (ohalden icerde)

Konu sahibi bani tm olarak nerden yedi ya. Yalniz konuya helal olsun tum yasaklar içinde 1=din yok (cocuk dindar ) 2=siyaset yok (ohalden icerde)

çok kafa yormuşsunuz dayanamadım,

başka bir konudaki üsluptan dolayi ban yemişim hanımefendi rahat olun ben konuda bunların sorun çıkarmayacağını bildiğim için açtım. çok hassassınız yahu ohal ve dindar kelimelerinden etkilenmişsiniz kıyamam :)

ha bu arada şey yok mu forumda,moderatörlük alımı falan? başvursanız ya,baya yetkin hissediyorsunuz kendinizi o konuda sanırım :))

S sassyassyy arkadaşın çok mu küçük? sadece 1 ay görüştüğü birine bu kadar bağlanması, ruh gibi takılması falan çok saçma.

Bu kadar laf duyduktan sonra hala iletişim halinde kalmaya çalışırsa kendini çok küçük düşürmüş olur. Bu çocuk için hiç değmez

20 yaşında. ve biraz da melankolik her şeyi uçlarda yaşıyor işte aşk acısı falan bence abartılı.

Sanki arkadaşınızın soruya tepkiyle karşılık vermesini kendince farklı yorumladı ve ondan uzak duruyor. Bir kızla çıkmayı eğlence olarak görüyorsa zaten o işte bir hayır yok bana göre. Arkadaşın boşuna vicdan yapıyor, o çocuk arkadaşınla beraberken kendini iyi hissetse, yani ona ihtiyacı olsa çocuk onu bırakmazdı. Hem sorunlu bir aile, hem saçma bahanelerin ardına saklanan biri... Boşuna onun hayatına girmeye, yardımcı olmaya uğraşmasın. Belli ki çocuğun hayatında ona yer yok!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…