İlgisiz erkek sevmiyordur! Buradakilere lütfen kulak verin.

Benim bunu anlamam tam 5 yılımı aldı ama gerçekten ilgisiz insan sevmiyordur bu kesinlikle doğru.

Maşallah huzurunuz eksik olmasın ancak iyi bir ev babası olmakla iyi bir eş olmak farklı şeyler. Gönlünüzü hoş tutması lazım.

Bazen sözler susar ve davranışlar konuşur.
Bu o işte!!
Eşin seni çok seviyor. için rahat olsun
bir adamın merhameti eşine kıyamaması yardımcı olması öyle kıymetli ki eşine dört elle sarıl bir ömür mutlu olun inşallah

Gerçekten güçlü ve özgüvenli birisiyim ama sevmek sevilmek istiyorum. Ha evet beni sevmeyen birinden zorla sevgi dilenmem ama genel olarak bakacak olursak herkes bi şekilde sevilmek ister
Aynen kadınların da erkeklerin de sevgiye, ilgiye, sevkate ihtiyacı olduğunu düşünüyorum ben. Çocukların hayvanların hatta bitkilerin... Bu ilgiyi sadece kadın erkekten beklememeli

kapıda yatma olayını mecazi anlamda söylememişler mi ya :)
gerçekten öyle yapan var mıymış
çok dizi izliyor galiba seven adam kapında yatar diyenler
bu kadar abartılı hareketleri sevgiyle bağdaştırmak doğru değil
seven insan ilgilenir , önemser, özel hissettirir
üzmemek için uğraşır bilmeden üzdüyse de gönül almayı bilir
ne bileyim arada bi hediye alır sevdiği kadının değer verdiği şeyleri önemser
zaman ayırır görmek ister zaman geçirmek ister geleceğinde görmek ister
ama öyle çok sevseydi kapımda yatardı bacamda tünerdi falan geçelim bunları
körkütük aşık olduğum kişiler için bile eğilip bükülmemişimdir
ben şimdi sevmedim mi yani , saçma
tabi ki esnetilen şeyler oluyor da bi yere kadar

Kapıda yatan bir insana asla güvenmem kendini kabul ettirmek için ya da kendine bağlamak için ruh sağlıkları bozuk insanların yaptığı bir taktikten başka bir şey değildir değişik bir versiyonu ex kapıya her gün gelir yemek ya da tatlı bırakırdı etrafımda pervaneydi (kendi isteğiyle) neler neler yapardı sonrasınra yaptığı ve yaşattığı kötülüklerin haddi hesabı yok

Takıntılı davranışları sevgi sanıyorlar işte .
Biri benim kapımda Yatsa korkarım yarun ayrilirsam çeker vurur diye düşünürüm.

Gel kolaysa kendini kandırmadan yaşa.ölene kadar seven erkeği bekleriz artık.ne yapalım en azından çamurdan da olsa bir kaç ilişki yaşama şansımız olsun diyoruz.o kadar güçlü değilim valla.

Diğer türlüsünün de umrunda değilsin.ne halt edeceğiz bilmem

Takıntılı davranışları sevgi sanıyorlar işte .
Biri benim kapımda Yatsa korkarım yarun ayrilirsam çeker vurur diye düşünürüm.
Aynen benim de başıma geldi bu tipten biri.takıntılı ruh hastalığı.benim de gözümü bir arkadaşım açmıştı.o kadar belli oluyor ki aslında sevgi mi takıntı mı? Sürekli anlamamazlıktan gelip duruyoruz kadınlar olarak.insan kendini kandırmadan yaşayamazmış ya o hesap.takıntılı abazan zavallı erkek davranışı aslında.yokluktan yani.biz de kendimize pay çıkartıyoruz saf saf.illa özel olduğumuzu düşüneceğiz ya.kimsenin kimseden bir farkı yok işte.daha şanslımız daha şanssızımız var sadece.bu konuları düşüne düşüne ölüp gideceğiz hee .bir teknik olsa da ilişki yaşamaya ihtiyaç duymasak keşke.

Buradaki kadınlar da mazoşist zaten.
hayır bunun da alakası yok
biz burada sadece dertleri okuyoruz kimse ilişkim harika gidiyor diye konu açmıyo doğal olarak
sıkıntı olduğunda insanlar derdini anlatır
dolayısıyla sende forumda devamlı kötü şeyler görüyorsun
sen bi de çok aşırı genelleme yapan bi insansın çevren mi berbat hayatın mı çok kötü anlamıyorum
acayip konuşmaların var çözemedim ben seni
devamlı kötü ve sorunlu kişilere denk geliyosan çevreni acil değiştirmen lazım
sana iyi bişi söylemişim mesela ona bile beğenmedim atmışsın
sana demişimki hepsi öyle değil ortası var demişim umutsuz bişi söylememişim ona bile beğenmedim atmışın

Sen hayata kendini kandırarak bakıyorsun sadece.gerçekleri ben söylüyorum.ne farkın var yani benden? Seni kara kaşına kara gözüne sevecek bir erkek ömür boyu ya 1 defa denk gelir ya 2.çoğu zaman o da hiç denk gelmez.bence hayattaki olumlu gördüğün konular tam bir aldatmacadan ibaret.bu dünya acı ve rezillikten başka birşey değil.ben çok sevdim sevildim falan diyeceksen de dediğim gibi gerçek olduğunu düşünmüyorum.şu sitedeki olayların bir de başını dinle.ne mükemmel ilişkiler yaşanıyormuş ya da yaşandığı sanılıyormuş.evet hayattan nefret ediyorum ve dayanmaya çalışıyorum.bitene kadar nasıl sabredeceğim aklım almıyor.ama senin hayatın daha iyi olduğu için farklı değiliz sadece, hâlâ kendini kandırma potansiyelin olduğu için farklıyız.insanların bu rezilliğe başka insanlar katmasına da gıcık oluyorum bu yüzden.kaç kişiyi soğutabilirsem ve bu acıdan koruyabilirsem kendimi başarili sayarim.oturup bu yaşan sonra mucize mi bekleyeceğiz şimdi? Hayata tekrar bağlanabilmeyi daha çok istiyorum ama beynim kendini kandıramıyor ne yazık ki.

Son düzenleme:
bence acil psikolojik destek almalısın

bence acil psikolojik destek almalısın
Teşekkür ederim.alıyorum ama düşüncelerimin yine de doğru olduğunu düşünüyorum.sadece kafam dağılıyor ve dayanmam kolaylaşıyor.zaten domtor da demişti hayat algın çarpık değil ama yapacak birşey de yok diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…