İlgisiz erkek sevmiyordur! Buradakilere lütfen kulak verin.

Var ya ben görüyorum.
100 de 1 felan olabilirler ama var o da bize denk gelir mi bir daha onu bilemiyorum tabi 😂
Ben pek görmüyorum kendi hayatımı bırak başkalarının hayatında da yok .
Çok nadirdir .
Kapılarda yatar seven adam seven adam şöyle yapar böyle yapar e nerde bu adamlar.
Evliler mutsuz kocaları ilgisiz çoğu aldatıyor zaten.
Günümüzde seven adam yok derecede az.
Herkes çıkarına uyam bir kız bulup evleniyor.
Kaç tane erkek arkadaşım evlendi hiçbiri de aşk evliliği yapmadı düzenim olsun çocuğum olsun diye birini bulup evlendi kapıda bacada da yatmadı kimse

Çok nadirdir .
Kapılarda yatar seven adam seven adam şöyle yapar böyle yapar e nerde bu adamlar.
Kaç tane erkek arkadaşım evlendi hiçbiri de aşk evliliği yapmadı düzenim olsun çocuğum olsun diye birini bulup evlendi kapıda bacada da yatmadı kimse
Evet aşk evlilikleri çok çok azaldı ki bence zaten aşıkken evlenmek de iyi bir şey değil ama hayatımıza da madem giriyorlar hayatımızda gibi davransınlar bari. Kapıda yatmalarına gerek yok da kadın olduğumuzu unutturmasınlar yeterli o da yok ☺️

Evet aşk evlilikleri çok çok azaldı ki bence zaten aşıkken evlenmek de iyi bir şey değil ama hayatımıza da madem giriyorlar hayatımızda gibi davransınlar bari. Kapıda yatmalarına gerek yok da kadın olduğumuzu unutturmasınlar yeterli o da yok ☺️
Hayır diyorlar ya yok kapıda yatar yok bilmem ne evet varoş tipler yapıyor belki.
Ama aklı başında işinde gücünde adam da fazla egilip bükülmez yani kadınlar bunu anlamıyor .
Senin durum çok farklı tabi boşsnmakla iyi yapıyorsun .
Tabiki saygı önemli önce .
Saygı yoksa sevgi zaten olmax

Kimse kşmseyi sevmiyor ki erkekler çıkarına uyan kadınla evleniyor artık.
O yüzden bunu bilerek evlenin .
Cok dogru, boyle bir tanidigim vardi. Sevgilisi henuz ilk tanismada hayalindeki isi anlatinca ikinci bulusmada is kurmasi icin birikimindeki tum parayi vermis, sonra bunu 8 yil o yurt disindayken beklemisti yeri gelmis aldatmis evlenmeden once , kadini arayip itiraf bile etmis. Kadinin sosyal medya hesaplari vs yoktu bizde meger ne varsa kapatmasini istemis onuda kabul etmis. Ben bunla evlenmeyeyimde kimle evleneyim demisti bize, ama aldatmaya devam etti , karisi hamile kaldi yine devam etti. Bir yandan karisina ev araba vs aldi ama tek soyledigi karimi seviyorum ama sevgilime cok asigim, cok seviyorum ama saglam papuc degil cunku sozumu dinlemiyor ,onu itin g*t*n* skyrm demisti. Sevgilisi ayrilmamasi icin cok buyuk santajlar yapmis duyduguma gore.Bu arada bu sahislarin hepsi egitimli insanlar, tanidigimin psikiloji uzerine romani bile var.

Son düzenleme:
Cok dogru, boyle bir akrabam vardi. Sevgilisi henuz ilk tanismada hayalindeki isi anlatinca ikinci bulusmada is kurmasi icin birikimindeki tum parayi vermis, sonra bunu 8 yil o yurt disindayken beklemisti yeri gelmis aldatmis evlenmeden once , kadini arayip itiraf bile etmis. Kadinin sosyal medya hesaplari vs yoktu bizde meger ne varsa kapatmasini istemis onuda kabul etmis. Ben bunla evlenmeyeyimde kimle evleneyim demisti bize, ama aldatmaya devam etti , karisi hamile kaldi yine devam etti. Bir yandan karisina ev araba vs aldi ama tek soyledigi diger kadina asigim, cok seviyorum ama saglam papuc degil sozumu dinlemiyor ,onu itin g*t*n* skyrm demisti . Bu arada bu sahislarin hepsi egitimli insanlar, tanisigimin psikiloji uzerine romani bile var.
😳😳

Çok nadirdir .
biz bi kere kavga etmiştik sevgilimle evimin önünde arabada beklemişti sabaha kadar inip konuşmamı...... ama onda haksız olan oydu. bazen gereksiz kapris yaptığımda çok da tepki vermiyor

biz bi kere kavga etmiştik sevgilimle evimin önünde arabada beklemişti sabaha kadar inip konuşmamı...... ama onda haksız olan oydu. bazen gereksiz kapris yaptığımda çok da tepki vermiyor
Herkesin yapısı farklı .
Bana çok arabesk geliyor böyle şeyler

Herkesin yapısı farklı .
Bana çok arabesk geliyor böyle şeyler
bana da öyle geliyo ama bana verdiği önemi görmüştüm orda kaybetmek istemiyor olduğunu hissetmiştim. yumuşamıştım benim için önemli olan da bu beni kaybetmek istemiyor oluşunu görmek bilmek isterim

Maşallah 🧿 nasıl başardınız öyle kalmasını ?
Başarmadım valla, başarılacak bişey değil bence. İki insan birbirini gerçekten sevince ilgi alaka bitmiyor. Bir de biz çok kavga eden, tartışan bir çift olmadık hiç bir zaman. İkimiz de sakin yapılı insanlarız. Bu da hem aramızdaki saygıyı korudu hem de yıpratmadık birbirimizi sanırım.

Başarmadım valla, başarılacak bişey değil bence. İki insan birbirini gerçekten sevince ilgi alaka bitmiyor. Bir de biz çok kavga eden, tartışan bir çift olmadık hiç bir zaman. İkimiz de sakin yapılı insanlarız. Bu da hem aramızdaki saygıyı korudu hem de yıpratmadık birbirimizi sanırım.
Evet bu da önemli bir ayrıntı gerçekten. Birbirinize tahammülünüz azalmıyor sanırım böylece

Evet bu da önemli bir ayrıntı gerçekten. Birbirinize tahammülünüz azalmıyor sanırım böylece
Konularınızı bilmiyorum ama merak ettim, biraz da dertleşme iç dökme gibi görebilirsiniz mesajımı. İlgi, sevgiyi hissettirme algısı acaba evliliğin durumuna göre değişir mi yoksa eşim beni hep böyle oyalıyor mu bunu çok sorguluyorum.

Öyle çiçek böcek mum sürpriz adamı değildir pek. Ama ev işleri, yemek, çocukların bakımı vs her konuda aşırı yardımcı ve sonsuz anlayislidir. Eşimin tek izin günü pazar ve ben pazar günleri kesinlikle kahvaltı hazırlamam yemek yapmam bulaşık yıkamam, bunların hepsini eşim yapar. Haftaici zaten yoruluyorsun yipraniyorsun dinlen sen der. Mesela bu sabah eşim kahvaltıyı hazırlayana kadar ben odamda kitap okudum. Eşim hem çocukları idare etti hem de kahvaltıyı hazirladi.

Kimle görüştüğüme, nereye gittiğime, saat kaçta evden çıktığıma hiç takılmaz. Gece ikide bile dışarda olduğum zamanlar olmuştur. Ehliyetimi aldığım gibi arabayı da verdi, akşamları sıkılınca çıkıp biraz dolaşıp müzik dinliyorum, eşim evde çocuklarla ilgileniyor.

Evde çöpleri toplayıp atma görevi eşimin. Her sabah işe gitmeden odaları dolaşır bez varsa toplar, banyoyu mutfağı kontrol eder ve çöpleri alıp çıkar. Market pazar alışverişi her zaman eşimde. Alır ve aldıklarını da yerleştirir ben hiç karışmam.

Çok uzattım. Bütün bunların yanında asla sohbet adamı değildir. Yalnızlığı sever. Ben ona her zaman iyi ki varsın derim ama o pek demez. Çoğunlukla söylediği "seni sevmesem sana değer vermesem yaptıklarımin hiç birini yapmam. Seni çok sevdiğim için sana kiyamadigim için yapıyorum."
Yani soylemem ama tavırlarım bunu zaten gösteriyor diyor. Ben de kadın olarak duymak istiyorum, zaten çok duygusalım ufacık bir şeyde gözlerim dolar. Eşim de o zaman sarılır gönlümü almaya çalışır ama bilmiyorum gerçekten eşim haklı mı, bunlar sevgi ve ilgisini hissetmem icin yeterli mi yoksa beklentilerim de haklı miyim hep bunu sorguluyorum.

Bazen eşime haksizlik yapıyor gibi hissediyorum bazense eşimin bana haksızlık yaptığını düşünüyorum.
Sekiz yıllık evliyiz..

Konularınızı bilmiyorum ama merak ettim, biraz da dertleşme iç dökme gibi görebilirsiniz mesajımı. İlgi, sevgiyi hissettirme algısı acaba evliliğin durumuna göre değişir mi yoksa eşim beni hep böyle oyalıyor mu bunu çok sorguluyorum.

Öyle çiçek böcek mum sürpriz adamı değildir pek. Ama ev işleri, yemek, çocukların bakımı vs her konuda aşırı yardımcı ve sonsuz anlayislidir. Eşimin tek izin günü pazar ve ben pazar günleri kesinlikle kahvaltı hazırlamam yemek yapmam bulaşık yıkamam, bunların hepsini eşim yapar. Haftaici zaten yoruluyorsun yipraniyorsun dinlen sen der. Mesela bu sabah eşim kahvaltıyı hazırlayana kadar ben odamda kitap okudum. Eşim hem çocukları idare etti hem de kahvaltıyı hazirladi.

Kimle görüştüğüme, nereye gittiğime, saat kaçta evden çıktığıma hiç takılmaz. Gece ikide bile dışarda olduğum zamanlar olmuştur. Ehliyetimi aldığım gibi arabayı da verdi, akşamları sıkılınca çıkıp biraz dolaşıp müzik dinliyorum, eşim evde çocuklarla ilgileniyor.

Evde çöpleri toplayıp atma görevi eşimin. Her sabah işe gitmeden odaları dolaşır bez varsa toplar, banyoyu mutfağı kontrol eder ve çöpleri alıp çıkar. Market pazar alışverişi her zaman eşimde. Alır ve aldıklarını da yerleştirir ben hiç karışmam.

Çok uzattım. Bütün bunların yanında asla sohbet adamı değildir. Yalnızlığı sever. Ben ona her zaman iyi ki varsın derim ama o pek demez. Çoğunlukla söylediği "seni sevmesem sana değer vermesem yaptıklarımin hiç birini yapmam. Seni çok sevdiğim için sana kiyamadigim için yapıyorum."
Yani soylemem ama tavırlarım bunu zaten gösteriyor diyor. Ben de kadın olarak duymak istiyorum, zaten çok duygusalım ufacık bir şeyde gözlerim dolar. Eşim de o zaman sarılır gönlümü almaya çalışır ama bilmiyorum gerçekten eşim haklı mı, bunlar sevgi ve ilgisini hissetmem icin yeterli mi yoksa beklentilerim de haklı miyim hep bunu sorguluyorum.

Bazen eşime haksizlik yapıyor gibi hissediyorum bazense eşimin bana haksızlık yaptığını düşünüyorum.
Sekiz yıllık evliyiz..
Merhaba.
Bence eşiniz ilgili. Siz yorulmayın diye çabalıyor bu sizi düşündüğünü gösterir. Herkesin ilgi anlayışı tabiki farklı ama ben ilgili bir eşin yanında kendimi yalnız hissetmem gibi düşüyorum. Her şeyi paylaşabilmekle oluyor işte bu da .

Merhaba.
Bence eşiniz ilgili. Siz yorulmayın diye çabalıyor bu sizi düşündüğünü gösterir. Herkesin ilgi anlayışı tabiki farklı ama ben ilgili bir eşin yanında kendimi yalnız hissetmem gibi düşüyorum. Her şeyi paylaşabilmekle oluyor işte bu da .
Hani sevgiliyken belli ediyor demiştiniz ya, bizde de aslında vardı işaretler ama ben hep evlenince düzelir, yan yana her şey daha güzel olur diye düşündüm. Ama hala aynı devam etti, konuşmayı sevmemesi, akşamları genelde yalnız kalmayı tercih etmesi gibi durumlar.
Sevgiliyken de her gün konuşmaya gerek yok kafasındaydı.
Evlenince de okula gider eve gelen kadar hiç aramazdi çok üzülürdüm. Arkadaşımın eşi nerdeyse her teneffüs arardı nasılsın diye mutlaka merak ederdi. Bir kere bile aramaya zamanın olmadı mı derdim, merak edecek ne var ki evdesin işte derdi 😐 çocuklardan sonra tabi biraz daha değişti, artık günde bir kez de olsa arıyor nasılsın cocuklar seni çok yordu mu bir şeye ihtiyacın var mı diyor.

Ama bütün bunların yanında da o sonsuz anlayışı ve yardım etmesi beni yatıştırıyor. Sadece dönem dönem sorgulayıp patladigim zamanlar oluyor.

Cevabınız için teşekkür ederim 💐

Sekiz yıllık evliyiz..
gary chapman-beș sevgi dilini okuyun

yaşadıklarınıza rağmen çok mantıklı ve aklı başında konuşuyorsunuz. hem de yorulmadan başkaları için tavsiye vermeye çalışıyorsunuz. çok takdir ettim. yolunuz hep aydınlık olsun.

X