İlgisiz erkek sevmiyordur! Buradakilere lütfen kulak verin.

reedd

Guru
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2013
863
965
Merhaba sevgili hemcinslerim.
Bu ara ilgisiz eş, sevgili konuları çok yoğunlaştığı için bunları buraya yazmak istedim.
Ben de evlendim ve geçen hafta ayrıldım. Daha sözlülük ve nişanlılık dönemlerimde yapma, etme, evlenme diyenler oldu ama biz kadınlar daha duygusal varlıklar olduğumuz için ben dinlemedim. Benim yalnızlık korkum da var. Onun da etkisi oldu tabiki.
Henüz evlenmemiş olan hemcinslerime söylemek istediğim şeyler var.
Eğer daha sevgiliyken bile yalnız hissediyorsanız, ilgisizlikten yakınıyorsanız lütfen ama lütfen evlenmeyin arkadaşlarım. Hayat kimsenin sizi bu kadar değersiz hissettireceği kadar uzun değil. Emin olun hayatınızda birinin olmaması biri varken yalnız hissetmekten çok daha kolay. Bir de burada yapılan yorumlara kulak verin lütfen. Herkes belli şeyler yaşıyor, görüyor, geçiriyor. Ne olursa olsun kadınların değerini hep birlikte yükseltmeliyiz. Küçücük sevgi kırıntıları için kendimizi yakmayalım artık. Özellikle çalışan kadınlar için erkeklerden beklediğimiz tek şey ilgi ve sevgiyken onu da veremiyorlarsa defolup gidebilirler. Ben seni seviyorum ama gösteremiyorumlara da inanmıyorum ben artık. Seven insan bal gibi de gösteriyor ilgi yoksa sevgi de yoktur. Boşuna kendimizi kandırmayalım.

Kesinlikle öyle. Hepimiz çok değerliyiz. Küçücük kırıntılar için kendimizi heba etmemize gerek yok. Sevgiler

O kadın hala o evde yaşıyor mu konu sahibi ?
Hayır benim fark ettiğimin ertesi günü gitti.
Gerçekten o varken eski eşim evde kalmıyormuş ispatlandı ama benim içimi yakan kadının evde olması değildi zaten. Benim gece bir buçukta evden çıkarken annemlerin evine bırakmayı akıl edemeyen yani bana merhamet edemeyen kişinin elin kadınına evini açıp merhamet göstermesi oldu. Ondan sonra benim için geri dönüş kapıları kapandı zaten çünkü beni aşırı incitti. Bu olay olmasa hala kendimi suçluyor bile olabilirdim

Eğer bir kadın gerçekten güçlü ve özgüveni yerindeyse erkeğin sevgisine ilgisine ihtiyaç duymaz kimseden sevgi dilenmez.
Ben böyle düşünmüyorum. Kadın olarak yaradılışımızdan dolayı ilgi ve sevgiye ihtiyaç duyuyoruz. Erkek de güce ihtiyaç duyar mesela. Bunlar fıtratla ve dişil ve eril enerjiyle ilgili şeyler.

Eğer bir kadın gerçekten güçlü ve özgüveni yerindeyse erkeğin sevgisine ilgisine ihtiyaç duymaz kimseden sevgi dilenmez.
Gerçekten güçlü ve özgüvenli birisiyim ama sevmek sevilmek istiyorum. Ha evet beni sevmeyen birinden zorla sevgi dilenmem ama genel olarak bakacak olursak herkes bi şekilde sevilmek ister

Sizin için gerçekten en hayırlısı oldu . Kurtulmanıza sevindim bu adamdan

Her insanın sevgiye ,ilgiye ihtiyacı vardır. Yoksa ömür boyu yalnız yaşardık sosyal canlılar olmazdık herhalde. Kalpsiz ya da sosyopat olmak lazım herhalde sevgiye ve ilgiye ihtiyaç duymamak için .

Var ya ben görüyorum.
100 de 1 felan olabilirler ama var o da bize denk gelir mi bir daha onu bilemiyorum tabi
İllaki vardır misal benim babam
Ama ilk zamanlar oda çok vurdumduymazmış annem yola getirmiş
Bize denk gelenler yola gelmiyor bizi yola getirmeye çalışıyor

Adam Haziran ayından beri kadınla ilişkisi var yanlız kalmak istiyorum vs diye sizden uzak durmuş temmuz da bosanalim demiş belki kadının kocası öğrendi ondan dayak yedi.Siz hep kendinizde suç buldunuz ailesini bahane edip sizi suçladı maddi manevî sömürsü

Miss gibi hayatınıza bakın kendinize harcayın ortam değişlikliği yapın.. üzülmedim inanın yaşama sevincinizin gelmesi için ondan kurtulmanız iyi oldu 3,4 senenin gitti 1 ömür kazandınız.evlenme teklifindeki balondan bile sizi ağlatan bir vampirden kurtuldunuz

Valla çok ilginç bir durum var zaten ortada. Boşanma kararı aldığımız gecenin dışında doğru düzgün üzülmedim, üzülemedim. Sayılı güzel günlerimiz aklıma gelince o hislerimi özlüyorum evet ama onu gören herkes o bitmiş diyor beni gören herkes de kendine gelmişsin diyor. Sanırım bazı şeyler bizim iyileşmemiz için bitiyor gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…