Gebeliğe Hazırlık İleri yaş gebe kalmak isteyenler burda toplanalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Doğu'da görev yaparken bir sefer gördüm çakşır otunu. Siz nereden buluyorsunuz? Kurutulmuş halini mi alıyorsunuz aktardan?
Canım hataydan getirdi bir arkadaşım. Ben mersindeyim burada kökü ya da suy var. Onları denemedim. Hatayda gelen böyle karabiber gibi toz.bal ile karıştırıp yiyoruz eşimle her sabah aç karnına. Tadı kötü yutmakta bile zorlanıyoruz ama denemeye değer. Ben büyük oğlumu 11 ay denedim olmadı 12. Ay bunu kullandım hamile kaldm. Küçük oğlumda(cennet kuşum) bunu kullanmadım korunmayı bıraktığımız ilk ayda hamile kaldım. Şimdi yine 7aydan beri deniyoruz.

İnfoliccombi diye bir takviye var. Bu forumda okumuştum. Bende kan pıhtılaşması sebebiyle tekrarlayan kayıplarim oldu epeyce. Yalnız ben onu ne zaman kullansam gebelik oluyordu. İçindeki inositol yumurta kalitesini arttırıyor. Bir inceleyiniz..Bu arada ben 39 yaşımda çok şükür sağlıklı bir doğum yapabildim. 8 kayıptan sonra

Kayıplarınız için üzgünüm.cennet kuşlarınız gerçek dünyada etrafınızı saracak inşallah.
Ben infoliccombi kullandm 3ay ama bende sonuç olmadı.

Kızlar benim testler ım halaa pozitif
Buyuk ıhtımal yumurta çatlamıyor
Göğüslerim halaa şiş
Kasıklarım patlıcak gibi
Yarın adetın 23. Günü

Doktora gidim dıyorum progestan tahlılı yaptırim

Muayene olup eğer yumurta kistleşmemişse çatlama iğnesi vurur mu??

Eklentiler

• IMG_20221218_130648.jpg
    132,6 KB · Görüntüleme: 75
Kayıplarınız için başsağlığı diliyorum bebeğinizi de analı babalı güle güle büyütün inşAllah
Benim de kayıplarım oldu bende de pıhtılaşma ve bağışıklık problemi çıktı.Siz gebeliğinizde neler kullandınız acaba iğnenin dozu ve kilonuzu öğrenebilir miyim zahmet olmazsa

Ovülasyon testinden anlamadığımı belirterek soruyorum hamile olma olasılığınız varmı yanlış hatırlıyor da olabilirim bir yerde denk geldim sanırım ovülasyon böyle çok pozitif Ilıca gebeliğe işaret edebilir deniyordu birde benim de hiç göğüslerim adete yakın şişmez benimde şişti şüpheleniyorum açıkçası

Adetime 1 hafta var

Benim testlerim yumurtlamadan beri pozitif

Eğer adete 4 gun kala falan pozitif olursa ozaman gebelikten şüphelenilebılır

Adetime 1 hafta var

Benim testlerim yumurtlamadan beri pozitif

Eğer adete 4 gun kala falan pozitif olursa ozaman gebelikten şüphelenilebılır
Eğer bu ay bu bendeki belirtiler olumlu sonuçlanmazsa bende ovülasyon testi denemeye niyetliyim bilgilenmeye çalışıyorum teşekkür ederim sayenizde bilgileniyorum hepimize doğru zamanda sağlıkla nasip etsin

Eğer bu ay bu bendeki belirtiler olumlu sonuçlanmazsa bende ovülasyon testi denemeye niyetliyim bilgilenmeye çalışıyorum teşekkür ederim sayenizde bilgileniyorum hepimize doğru zamanda sağlıkla nasip etsin
Ovulasyon testleri yumurtlamayı gösteriyor evet.
Bnde ilk kullanıyorum
Fakat çatlamayı göremedim, akıtımda olmadı
9 gündür
Kist oluşmuş olabilir
Yarın doktor randevum var
Ümitli değilim bu aydan
Ama çok stres yaptım çatlaması dıye
Bnce akışına bırakıp gün aşırı ilişki daha mantıklı

Teste göre ilişki olunca insan kasılıyor

Bu başlığı açmıştım ben

Ben oksapar 0.4 vurulmuştum. 60kg ile gebelik başlamıştı. İlettiğim başlıkta herşeyi yazmıştım.

Ben oksapar 0.4 vurulmuştum. 60kg ile gebelik başlamıştı. İlettiğim başlıkta herşeyi yazmıştım.
Çok teşekkür ederim kıymetli bilgilerinizi paylaştığınız için Açtığız konuyu takip etmeye başladım ben de faydalanırım inşAllah

Merhaba adınıza çok sevindim rabbim yavrunuzu size bağışlasın bende de kan pıhtılaşması var gebeliğe hazırlık sürecinde aspirin mi iğnemi kullandınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…