Gebeliğe Hazırlık İleri yaş gebe kalmak isteyenler burda toplanalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
😔😔😔 Allah Allah doktora gıttım kist falan yok dedi halbukı

Ayy ne bılım yaa pik göreyım dedım piki gordum
smdıde çatlamayı göremiyorum offff
Kafayı yıcem
Ha çatladı ha çatlıcak habıre değerlendiriyoruz
Sperm kalmadı adamda 🤭🤭
Aralık ayı grubu var ordan da takip edebilirsin topic olarak ben orayi da takip ediyorum

Buakşam havuç suyu sıkayım dedım
2 koca havuçtan 2 yudum su çıktı 😀😀😀🤪
Pekmez ceviz bar suyu ne varsa yıyorum
Eşim ede yedırıyorum
Bende ballı muzlu sütle besledim kocişimi 🤣🤣.🥕 önemli ben 1 tane büyük yemiştim pik olunca akşama çatladı siliklesti yani test

Geçen ayda tam 1 hafta Göğüslerim balon gibi oldu. Sonra döndü adet oldum
Kuzum bu ay hamile kalmazsam şu jelden mi alsak süper bişey??

Sadece yumurtlama günlerinde kullanıyorsun. Sperm dışarı akmasın ve içeriye hızlı ilerleyebilsin diye. Kadınlar kullanıyor. Rahmin içine sıkıyorsun ilişkiden önce. 8-9 tane var galiba içinde 2-3 ay gidiyor. Demişler

Eklentiler

• Screenshot_2022-12-13-21-53-05-479_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-12-13-21-53-05-479_com.android.chrome.jpg
    53,3 KB · Görüntüleme: 96
Son düzenleme:

Sadece yumurtlama günlerinde kullanıyorsun. Sperm dışarı akmasın ve içeriye hızlı ilerleyebilsin diye. Kadınlar kullanıyor. Rahmin içine sıkıyorsun ilişkiden önce. 8-9 tane var galiba içinde 2-3 ay gidiyor. Demişler
Evet jel kullananlar var bılıyorum.

Yaa kızlar az önce test yaptım.
En alttaki yine pik dimi🤔

Eklentiler

• IMG_20221213_222900.jpg
    IMG_20221213_222900.jpg
    121,7 KB · Görüntüleme: 102

vay be daha neler öğrencem burdan

haybeye yaşıyomuşum gerçekkten :KK70:

Yine ben yorum yapayim hahaha😂 kullandim ben ve hamile kaldim ama bunun sayesinde mi denk mi geldi bilmiyorum o ayri . Sonra dis gebelik cikti tabi ama sonucta hamile kaldim😁bence deneyin biraz pahali ama suan ucuz bisey de kalmdi zaten

Yine ben yorum yapayim hahaha😂 kullandim ben ve hamile kaldim ama bunun sayesinde mi denk mi geldi bilmiyorum o ayri . Sonra dis gebelik cikti tabi ama sonucta hamile kaldim😁bence deneyin biraz pahali ama suan ucuz bisey de kalmdi zaten
Tekrar deneyecek misiniz Jeli ☺️

X