Gebeliğe Hazırlık İleri yaş gebe kalmak isteyenler burda toplanalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar bende 38 yaşındayım 3 yaşında bir oğlum var. Onu ilk denemede hamile kalmıştım kısmet belkide yaşında verdiği bişeydi. Şimdi ise aylardır 2 güne bi dr a gidiyorum geçen ay klomen kullandım estrofem kullandım ovitrelle ve proluton depot iğne kullandım. Bat 9 gün geçti heh ddm oldu gittim kan verdim negatif ve eve geldim adet oldum ve 8 gündürde adetim bitmedi bugün dr kontrolüne gittim ultrasonda bi sıkıntı gözükmedi beta hcg istedi belki düşük yada dış gebelik olabilir die ilk testimde 0,21 çıkmıştı sonuç geçen hafta bugünkünde 1,20 değer biraz yükselmiş gibi inşallah bi sıkıntı olmaz. En yakında hepimiz sağlık alırız kucaklarımıza

Merhaba adınıza çok sevindim rabbim yavrunuzu size bağışlasın bende de kan pıhtılaşması var gebeliğe hazırlık sürecinde aspirin mi iğnemi kullandınız

TEKRARLAYAN KİMYASAL GEBELİĞİN ÇÖZÜMÜNÜ BULDUM!!!!​

Amin...Yukarıdaki başlığı açtım faydam dokunur belki diye..fırsatınız olursa okursunuz belki. Her ikisinide kullandım..

Slm arkadaşlar
Bu mesajı yazmışım 3 aralıkta

Ve şuan hamileyim
Ovulasyon la takip ettiğim bu ayda tuttu çok şukur

İlk hamılelğimdeki gbi 2 ayda şak dıye tutar mı demişim (çok sukur tuttu)

Yaş 38
Eşim 45

Sizler nasılsınız?

Arkadaslar benım ovu testler ım yazdığım gibi 9 gün pik şeklinde kaldı
Yumurtlama akıntısı dahı olmadı
Yumurtlamadıgımı düşünmüştüm
Mğersem yumurtlama olmuş bile

Umarım herkes bebişine kavuşur
Güzel gebelik haberlerınızı beklıyorum

Benim de yaş 37 eşim 38. ikinci gebelik olacak kısmetse ve 4 haftalık hamileyim. Rabbim dileyen herkese nasip etsin

Merhaba bende 37 yaşımdayım 9 yaşında bir oğlum var ikinci çocuk için mesleklerimiz nedeniyle geç kaldık. Korunmayı 3 aydır bıraktık. Doğaçlama ilerliyoruz
İşte doğaçlama ilerlerken Aralık ayında ovülasyon testinden biraz yardım aldık. tıbbın ilerlemesinden yararlandik diyelim

Tebrik ediyorum hanımlar sağlıkla ilerlesin inşallah bizede dualarınızı eksik etmeyin darısı isteyen dileyen tüm arkadaşların başına
Dualarimizdasiniz Rabbim dileyen herkese nasip etsin.
Sadece iyi beslenmeye çalıştım. Meyve sebze vs. Ovülasyon testi ile yumurtlama takibi yaptım pik olunca 4 gün hergun ilişki. Ayaklarımı ilişki sonrası duvara kaldırıp dayadım belime yastık koydum 30 dk. Duşu sabahları aldım.

Benim de yaş 37 eşim 38. ikinci gebelik olacak kısmetse ve 4 haftalık hamileyim. Rabbim dileyen herkese nasip etsin
Kızlar ikinizinde gözünüz aydın olsun. Sağ salim bebişlerinizi kucağınıza almak nasip olsun.bugün ne güzel iki güzel haber birden aldık devamı gelir inşallah hepimize bol bol dua edin

Kızlar ikinizinde gözünüz aydın olsun. Sağ salim bebişlerinizi kucağınıza almak nasip olsun.bugün ne güzel iki güzel haber birden aldık devamı gelir inşallah hepimize bol bol dua edin
Sağolun. Amin inşallah. Allah'ım dileyen herkese nasip etsin. Her ilişkiden sonra Allah'ım benimle birlikte, sana inanan ve sığınan tüm kullarına anneliği nasip eyle ya Rabbim diye yalnız kendime değil herkese dua ederek gusül aldim. İnşallah tez zamanda sizlerde güzel haberler alırsınız

Merhaba. Benim de ovulasyon testi pozitif geliyor ama hic akinti yok. Siz yumurtlama oldugunu nerden anladiniz?

Herkese merhaba, ben de 42 yaşındayım, eşim 48. 13 yaşında Allah bağışlasın bir kızımız var. kızımdan sonra çok tedaviler, takipler, hormon ilaçları ve tüp bebek denedik ama olmadı zaten kızım da çok zor olmuştu, biz de vaz geçtik. ama şu aralar sanki son şansımmış ve son bir kez daha denemeliymişim gibi hissediyorum. ilk önce fonksiyonel beslenme ile bünyemi güçlendirmeye çalışacağım sonra da vitamin takviyeleri ve kürlerle. Allah her şeyin hayırlısını nasip etsin.

Amin inşallah
Hayırlısı olsun
Bnde yumurtlama dönemindeyim yine
Değerlendirmelere devam

Konu ile ilgili doktora gidin bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…