Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bir makyaj bu kadar mı güzel anlatılır. makyajından çok gülen yüzün ve enerjin mest etti beni

ilarzucum anacım popişini kaşı kırk bir kere maaşallah çok güzelsin

makyajında süper olmuş çok da güzel öğretiyosun canım benima.s.

çok teşekkür ederimm bitanecimmm çok incesinnnnhihoyyyt

bir makyaj bu kadar mı güzel anlatılır. makyajından çok gülen yüzün ve enerjin mest etti beni

:dance:

çok teşekkürler çiçeğimmmmsositososito

Süpersinn bayıldım bayıldım ve birçokşey öğrendim ben sadece tek kat geçerdim şimdi farklı olacak..Çok teşekkür ederim canım eline emeğine sağlık. :hooray: a.s. a.s.

Süpersinn bayıldım bayıldım ve birçokşey öğrendim ben sadece tek kat geçerdim şimdi farklı olacak..Çok teşekkür ederim canım eline emeğine sağlık. :hooray: a.s. a.s.

ben teşekkkür ederim balımm çok sağolll:)))

ay İlarzu süpersin ya takipteyimmm

oowwwoo yeni göz makyajı ekledim bak bakalım biğenecen mi çiçeğimmmm:dance:

göz makyajı topiğindeeeeeŞeniz

bir insan hem bu kadar yetenekli hem de bu kadar güler yüzlü ve sempatik olabilir annemle beraber izledik maşallah kızım dedi kaç kereee:1hug: ellerine sağlık ilarzucummmmŞeniz

bir insan hem bu kadar yetenekli hem de bu kadar güler yüzlü ve sempatik olabilir annemle beraber izledik maşallah kızım dedi kaç kereee:1hug: ellerine sağlık ilarzucummmmŞeniz

ayy canım benim yaaaa

varya artık nickimi değiştirecem

ailenizinkızı diyecemdelikafadulden

ne güzel herkes çoluuyla eşiye anasıyla babasıyla izlemiş yaaaa

vallaha çok utandırdınız beni yaaa.. her eve konuk olacağımı bilsem daha özenli kelimeler seçerdim

ben karşımda en yakın arkadaşım varmış gibi anlattım öle yaaaaadelikafadulden

babam nasıldı bu arada ama.. babama da dedim seni de oynattım videoda herkes sesini duydu dedim.. annem atladı ben kocamı medya malzemesi yapamam dedi:roflol::roflol:

annemle beraber izledikk hani dedimm anne nişan fotolarını begendigin arkadaş vardı yaa bak bu o iştee:=))) çok begendi annem seni nişanlı olmasan niyeti bozacaktı:=)))) şaka bi yana canım bunu yapabilmek de başarı,herkes çok sempatik buluyo ilarzumuzuu, allah nazarlardan saklasın canımmma.s.

ya çok şeker valla zevkle izledim şaheser yaratır gibi özene bözene sabırla yapmışsın maşallah gözlerde badem gibi bir gün denizcem ilarzu becerebilirsem gfotosunu da koyarım ilarzudan kopya çekerek yaptığım makyajım diye:))
emeğine sağlık.

Maşallah çok tatlısın canım çok da güzel anlatmışsın. Ama benim ellerim resmen kazma asla senin gibi yapamam. Ellerine sağlık canım.

çok güzel görünüyorsun canım allah nazarlardan saklasın. ellerine sağlık çok güzel olmus makyajın

Maşallah çok tatlısın canım çok da güzel anlatmışsın. Ama benim ellerim resmen kazma asla senin gibi yapamam. Ellerine sağlık canım.

çok teşekkür ederim bidenemmm sen de çok incesinhihoyyyt

çok güzel görünüyorsun canım allah nazarlardan saklasın. ellerine sağlık çok güzel olmus makyajın

teşekür ederim balım aminn seni de canım:lepi:

senağlamasenağlamasenağlama
olamaz yaaa...ben bu topiği daha yeni gördüm...diğer topiğinden makyaj videolarını izlemiştim ilarzucum....fakat burayı az önce farkettim...üzgün olma sebebim ise,en son yorum yapan ben oldum....:çok üzgünüm::çok üzgünüm: en sıkı takipçin ve sevenin olduğum halde hem de...senağlamasenağlama

benim bitaneciğimin makyajları ve kendisi süper....yorum yaparken bile kelime bulmakta inan zorlanıyorum...seni çok severken şimdi hayranınım....hem öğretiyor,hem de pozitif enerjinle büyülüyorsun balım yaaa....şahanesin sen şahane ....başka ne diyim ben sana....o gül yanaklarından öpüyorum bitanecim....

a.s.a.s.a.s.:asigim::asigim:

sen ne tatlı ne şeker bir kızsın ya... valla tanımadan bayılıyorum sana, allah nazarlardan saklasın. Bir günde sürme çekmeyi göster, noluurrr Şeniz:1ŞenizŞeniz

bebeğim keşke nişan makyajınıda kendin yapsaydın çok daha güzel olucakmış

Makyajların güzellii bi yana seni tanımak çok güzel.çok cici birisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…