Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Çok beğendim canım..

Tam bir gece makyajı, hatta arap makyajı ya da Bülent Erson makyajı da diyorum ben bu tarz yoğun makyaja..

Gözlerin ve göz kapakların da makyaja çok uygun..Öptüm

gurbaa koyduydu bunu bir ara bunuda ben istiyorum
arzucum yap bunları bide böyle kapatıcı fondotön sürerkene şekillerinide çek ya ben ilk aşamalarından beri istiyorum

Çok beğendim canım..

Tam bir gece makyajı, hatta arap makyajı ya da Bülent Erson makyajı da diyorum ben bu tarz yoğun makyaja..

Gözlerin ve göz kapakların da makyaja çok uygun..Öptüm

denizim güneşim
çok teşekkür ederim.....

aman Bülent i de hiç sevmem ama her gördüğümde makyajına bakarım doğrusu makyözü yoktan var ediyor resmen hayatım yaaakaydirigubbakcemile3

gurbaa koyduydu bunu bir ara bunuda ben istiyorum
arzucum yap bunları bide böyle kapatıcı fondotön sürerkene şekillerinide çek ya ben ilk aşamalarından beri istiyorum

tamam balböceemm baştan yaparız ben bu gece makyajı olacak diye far kısmıo uzun sürdüğü içine fontöten başlamadım bidenem.. ama sizden dğişik değil yani sürüşüm ben elimle sürüyorum concelar ı ve fondöteni süngerden pek hoşlanmıyorum çiçeğim.. günlük makyajda farları da elimle sürerim gölgelendirmeyi bile parmaklarımla yapıyorum bazendelikafadulden
öyle de bi gün yaparım gül danem:1hug:

Bittim sana bebeğğim xD
Bu kdar güzel mi anlatılır cnm yaa xD
Tebrik ediorm seni canım...

Bittim sana bebeğğim xD
Bu kdar güzel mi anlatılır cnm yaa xD
Tebrik ediorm seni canım...

bitanem teşekkür ederim çiçeğimmm

vallaha dane dane anlatmaya çalıştım güzel sözlüm anca bu kadar oldu

accuk aceleciyimdir ben :jeyyar:

heyecan da vardı tabidelikafadulden

tekrar tekrar izliyorum arzum ya ne tatlısın 41 kere masallah Şeniz dun çok girmedim ay nasıl ozledim varya senle haceri bide canlı canlı gorunce daha bi kanım kaynıyo yerim allahhhh

tekrar tekrar izliyorum arzum ya ne tatlısın 41 kere masallah Şeniz dun çok girmedim ay nasıl ozledim varya senle haceri bide canlı canlı gorunce daha bi kanım kaynıyo yerim allahhhh

cokacimcoookcokacimcoook

ayy ben seniiiii yerimmmm çikolataaaaammmmm

bende seni canım arzum:1hug: sizde olmasanız cekilmez bu ev kızlığı iyiki varsınız tatlım benim

amanda aman ne guzel gozlerı varmıs nede guzel makyaj yaparmıs... tatlım yaa ne becerıklısın sen masallah nazar degmesın... ılarzucum buarada senden tavsıye ıstıcem, benım gozler kara ve kucuk boyut olarak buyuk gostermek ıcın onerın varmı bana.. ya keske gelın makyajımı sen yapabılsen:teselli:

ilk önce medeni cesaretinden dolayı kutluyorum seni.
makyajın süper olmuş sende çok güzelsin dolayısıylada sanada yakışmış, çokda güzel anlatmışsın. bravo.

arzucum harikasın sen ya
güzelliğin bir başka güzel
yaptığın makyaj bir başka güzel
çok kabiliyetlisin maşallah ben asla beceremem böylesine ustaca bir makyajı süpersin

yaww bu nee... ben bunu artık on kere izlerimm Ancak öğrenirim....

ay takılırsam sorarım ama Favorilere eklerim artık.....

yazın eltiminn düğününde artık beni gelin sanarlaaaaaar eheheh :)

saolun kızlar elinize saglıkk

canım maşallah çok güzelsin..
makyajında çok hoş olmuş...olduköça yeteneklisin bu konuda....
teşekkürler...​

arzucum harikasın sen ya
güzelliğin bir başka güzel
yaptığın makyaj bir başka güzel
çok kabiliyetlisin maşallah ben asla beceremem böylesine ustaca bir makyajı süpersin

çok teşekkür ederim tatlımmmhihoyyyt

çok sağolll bidenemmm:lepi:

canım maşallah çok güzelsin..
makyajında çok hoş olmuş...olduköça yeteneklisin bu konuda....
teşekkürler...​

ben teşekkür ederimm bibeeemmmhihoyyyt

yaww izliyorum izliyorum kopuyorum yorumlarına....

yani Fondaki şarkı da bilemicemm bir ıMA var SANKı... MAKYAJLA ön hazırlık mı yaptınn kıııııııııı..

normalde makyajla ilgim yoktur sayende heveslendim... ayy kocam kızcak ama neyse evde takılırım

demeden geçemicem heeee..
kızım sen makyözz sünn hee yazmış oraya mühendis felann kekliiiiyosunn biziii hee yemesler...

ay türkçem bozuldu kucuklere kötü örnek olmıyım

yok gülüm yaa bi ima vallahş billahi çiçeğimm o çıktı radyoda onu söledim ne ediimmmdelikafadulden

demeden geçemicem heeee..
kızım sen makyözz sünn hee yazmış oraya mühendis felann kekliiiiyosunn biziii hee yemesler...

ay türkçem bozuldu kucuklere kötü örnek olmıyım

:roflol::roflol:

yan meslek edinecem bu işi çiçeğim az daha saç olayına da girsem iyi olacak çiçeğim bakalımŞeniz

ilarzucum anacım popişini kaşı kırk bir kere maaşallah çok güzelsin

makyajında süper olmuş çok da güzel öğretiyosun canım benima.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…