Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
senağlamasenağlamasenağlama
olamaz yaaa...ben bu topiği daha yeni gördüm...diğer topiğinden makyaj videolarını izlemiştim ilarzucum....fakat burayı az önce farkettim...üzgün olma sebebim ise,en son yorum yapan ben oldum....:çok üzgünüm::çok üzgünüm: en sıkı takipçin ve sevenin olduğum halde hem de...senağlamasenağlama

benim bitaneciğimin makyajları ve kendisi süper....yorum yaparken bile kelime bulmakta inan zorlanıyorum...seni çok severken şimdi hayranınım....hem öğretiyor,hem de pozitif enerjinle büyülüyorsun balım yaaa....şahanesin sen şahane ....başka ne diyim ben sana....o gül yanaklarından öpüyorum bitanecim....

a.s.a.s.a.s.:nazar::nazar::nazar::asigim::asigim:

bitanecimmm gülüm sen görmedin mi yaaa şaşırdım bak şincikkkmirmirmirmir

çok teşekküre derim gül tikenim valla o kadar güzel sözler yazmışsın ki inan ben de cevaplamakta zorlanıyorum çiçeğimmm....

çok teşekkür ederim baher bahçesi iyiki varsın tatlımmmhihoyyyt

sen ne tatlı ne şeker bir kızsın ya... valla tanımadan bayılıyorum sana, allah nazarlardan saklasın. Bir günde sürme çekmeyi göster, noluurrr Şeniz:1ŞenizŞeniz

olur bebeim ama sürmemi attımm ben alerji yaptısenağlama

bebeğim keşke nişan makyajınıda kendin yapsaydın çok daha güzel olucakmış:emir_bebek:

Ahhh ne diyorsun dalinim vallaha çok pişman oldum çiçeğim neyse kınada düğünde yaparız artık gülümmmm bi e saç işini çözsek vallaha bedavaya çıkacaz yahuuuudelikafadulden

çok süper olmuş.ellerine sağlık cnm

çok teşekür ederm tatlım
Makyajların güzellii bi yana seni tanımak çok güzel.çok cici birisin

sırnaşık şey sende çok incesin balıma.s

ilarzu çok güzel olmuş bayıldım :1shok::1shok::1shok:

teşekkür ederim hayatımmmm ben de saa bayuldummmŞeniz

İLarzumm süpersin canım =)

sağol bidanesiiii oyy oyyy yirim seni benn çiçeeemmcokacimcoook

ilarzu bayıldım valla yine bidenesin sen yaaaaa çok güzel olmuş maşallah allah nazarlardan saklasın...

ılarzu bende ekledım bıdene resım senden kopya Çekerek fazla gÜzel olmadı ama olsun gelıŞtırecem senın sayende canım saol valla ...

yerimseniben ilk iki videoyu izledim baska da varmi bilmiyorum bayildim yaa daha once girmistim buraya ama vidolari izlememistim muhtesem bi profosyenellik elinize emeginize ve yureginize saglik sahane bi guzelliksiniz

yerimseniben ilk iki videoyu izledim baska da varmi bilmiyorum bayildim yaa daha once girmistim buraya ama vidolari izlememistim muhtesem bi profosyenellik elinize emeginize ve yureginize saglik sahane bi guzelliksiniz

çook çook teşekkür ederim hayatımmmm başka yok ama gelecek bebeğimmmmm
çookk yakındaaa:1shok:

a.s.:nazar:

ılarzu canımmm yaa senden alakasız bir şey isteyeceğim.. şimdiden sağoll :)

yani belki bir yerlere yazmışındır ama göremedim..

diyorum bu makyaj işinde usta gördüm seni..

byle uygun fiyatlıı makyaj malzemesi alıp memnun kalınca bize de tavsiye etsen ...
biz de ondan alsak ben hıc bılmıyorum canım da düğünler var ondan heveslendim alıcamm..
bakıyorumm hep cok pahalı ya da cok dandik.. senden tavsiye alayım dedimm...

çokkkkkkk sagolllllllllllllll

İlarzu canımmm yaa senden alakasız bir şey isteyeceğim.. şimdiden sağoll :)

yani belki bir yerlere yazmışındır ama göremedim..

diyorum bu makyaj işinde usta gördüm seni..

byle uygun fiyatlıı makyaj malzemesi alıp memnun kalınca bize de tavsiye etsen ...
biz de ondan alsak ben hıc bılmıyorum canım da düğünler var ondan heveslendim alıcamm..
bakıyorumm hep cok pahalı ya da cok dandik.. senden tavsiye alayım dedimm...

çokkkkkkk sagolllllllllllllll

bitanem benim de makyaj ürünlerim çok kliteli değil açıkçası canım

ama orta derecede memnun kaldığım ürünleri sana yazayım tatlım

meybeeline in göz için kapatıcısını aldım köpük şeklinde memnunum..

carminanın farlarından memnunum ikili farları 6 tl di sanırımmm canım

meybeeline nin siyah tekli farından memnun değilim

avonun hiç bir farından memnun kalmadım

lorealin farlarından memnunum 3 lüsünü aldım mavili olanını 25 tl idi

pastelin kremsi olmayan farlarından memnunumm

carminanın allığını hediye olarak verdiler bronz karışımı bakırlı bir renk hatta rengarenk sıralı onun beyaz tarafını far olarak kulanıyorum çok hoş canımm

annem avondan ıslak uygulanabilen bir pembe allığını aldı iki renkli yuvarlak saydam kapaklı çok çok doğal duruyor hoşuma gidiyorr

lorealin çift taraflı rimelini çok beğeniyorum senelerdir kullanıyorummm

şimdilik bu kadar canısı aklıma başka bişey gelirse yazarım

ewet cok tatlısın şeker bahtında guzel olsun aman amn.kız bu kadar cok goz boyuycaz die wakıt gecirirken bizim herifler sıkılıp boşamasın bizi hehehe

ilarzuuuuuu çok hoşolmuş canım yaa
çok güzelsin maaşaallaahhh
inşallah yapabilirim çok beceriklisinn yaa

X