Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
çiçeklerim yazılarınızdan dolayı için çok teşekkür ederim yanaklarınızdan öpüyorum hasretle

pisicim haklısın çok tembelim bişeye yetişemiyorum

ama askerim de var benim ondan canım:)))

yapacam kesinlikle yapacam

Allah tez zamanda kavuşturur inş

bekliyoruz videolarınıopuyorumnanaktan

İlarzucum çok güzel ve yeteneklisin canım.
Ama sen benim makkajlarıma hiç yorum yapmadın...:umursamaz:

ısland canısm görmüşsem geessinn yapmışımdır bidenem

yapmamışsın geesssiiin görmemişimdir
şimdi bakacam çiçek suratlım makyajlarına

Yaa ne hareketlii ne şeker birisin yaa. maşallah ablacım yaa.. makyajıında çok güzel oldu.. ee snde çok güzelsin.. Ama seni çok sevdim yaa..

ya tesadüfen profileri karıştırırken makyaj videosunu gördüm süperdi yaaaaa 2 kere üst üste seyretim birazdan denicem inşallah bişeyler yaparım senden heves geldi bi yere gidecegim yok sadece heves etim denicem halbuki hiç makyac yapan bi tip degilim özel günler hariç ama seyredince şevke geldim hadi şimdi makyaj yapmaya gidiyom bayyyyyy

bayıldım .. bayıldım .. ve takrar bayıldım yanee =)=) ilarzu ne kadar sempatik ne kadar hoş bi hatunmuşsun sen öyle .. makyajdan çok seni izledim neredeyse =)=) ama makyajsızda güzelsin sen yaa .. tabi ki her yaptığıun makyajda çok yakışıyor .. tek kelimeyle muhteşem di .. çok teşekkürler paylaştığın için ..

aayy canım benimmm

siz bunları yazdıkça emeğimin boşa gitmediğini görüyorum çok seviniyorum şeker torbası:))

çok teşekkür ederim güzel yazın içinŞeniz

tuba canısım çok teşekkür ederim tüm topiklerimi görmüşsün seni tebrik ederim gül reçelimm alnından öpüyprumm güzelparemmmŞeniz

çok tatlısın bidenem

Ben bunu niye yeni gördümmmmmm. Sempatik insan... " arkadan da müzik olmassa olmaz" " bide böle gülüyoruz gamzeli gamzeliii" çok teşekkür ederimmm güsel videon için... make up babyyy

yeni video ne zaman arzu ablaa opuyorumnanaktan

aşkitom hakketten bu kadar isteğe eğer bu hafta sonu bi tane çekmezsem beni çarmığa gerin artık balbademim

ama aklımda bi video var doğal makyaj yapacam gül reçlim yüzümün yarısına bir de eyeliner makyajı yapacam kesssiiiinnna.s

geliyom aplam geliyooom

Ben bunu niye yeni gördümmmmmm. Sempatik insan... " arkadan da müzik olmassa olmaz" " bide böle gülüyoruz gamzeli gamzeliii" çok teşekkür ederimmm güsel videon için... make up babyyy

ciddi misin balpeteğim yeni mi gördün yahuuu:)))

babam nasıl ama:)) amma afallamıştım ya o anda:))))

babam tasarrufun ekonomiye katkısından bir konu açıp devam edecek diye ödüm koptu şekerparem:roflol:

İstememiz çok normal ama ablacım okadar tatlısın ki opuyorumnanaktan
anlatımın makyajların harikaa
senden istemicez de kimden isticezz aklinialirimsmile
tam benlik makyaj yapıcan acayip sevindirik oldum olumunekankayizsmile
heycanla bekliorumm videoyu delikafadulden

sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

fena gaz aldım geliyorum hafta sonu reçelim:))) pazartesi yükleyeceğim:))):lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…