Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
videolarında, fonda çalan şarkıcılardan reklam parası alman lazımkaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol:
doğru diyorsun bebeğim

İlarzu canım makyaj videolarından ilk sayfana bakabildim, bayıldım. Devamındaki sayfalara da ilk fırsatta göz gezdiricem.Ellerine sağlık, devamını bekliyorum..

canım video ilk sayfadakliler 2 tane videom var 3. ü çekcem daha

ama bir topiğim daha var adım adım makyaj topiğim onda çok fazla yaptığım makyajların fotosu var balıl bakabilrsin

ilarzucum canım harikasın ben makyajdan hiç anlamam benim bir bildiğim göz kalemi ve rimel başkada birşey yok canım maşallah canım çok güzelsin ALLAH ım bahtını açık eylesin çok güzel makyajlar yapmışsın bitanem
opuyorumnanaktan

:roflol::roflol:
doğru diyorsun bebeğim

canım video ilk sayfadakliler 2 tane videom var 3. ü çekcem daha

ama bir topiğim daha var adım adım makyaj topiğim onda çok fazla yaptığım makyajların fotosu var balıl bakabilrsin

Canım ben de onca sayfayı arayacaktım başka nasıl makyajlar avr diye, söylemen iyi oldu. Diğer topiğe de ilk fırsatta abkıcam inşallah. Canım söylemeden geçemeyeceğim maşallah çok güzelsin :nazar: aman kendine okut nazar değmesin. Hem güzel hem bereciklisin inşallah hayırlı ve senin kııymetini bilecek insanlarla karşılaşırsın.
Şu kalem çekmeyi hiç beceremedim ama bugün senin videoya bakınca tekniğin çok hoşuma gitti akşama eşimi güzel bir makyaj yaparak karşılamaya karar verdim. Eyeliner ve kalem kabusumdu benim. Acizane bir tavsiyem de allığını şeftali tonlarıyla karıştırmayı denedin mi hiç? Ben de senin gibi beyaz tenliyim ve daha farklı tarzlar bulmaya çalışıyorum. Kocaman öpüyorum artık takipçinim:))

çok teşekkür ederim mavi_imcim

hangimiz önce alırsak eyelineri birbirimize söleyelim olur mu bebeğim?

beğenirsek öneririzz

tamam canım
haftasonu düğünümüz var,porselen mi adı ondan yaptırcam,arkadaşım yaptırmış harika ya resmen başkalaşmıştı kız. kafamçokkarıştı
gelecek hafta başı kesin alacam bitanesi eyeliner
yazmam olur muuu,ben seni tanıdım bi daha bırakmam
::1hug:

ilarzucum canım harikasın ben makyajdan hiç anlamam benim bir bildiğim göz kalemi ve rimel başkada birşey yok canım maşallah canım çok güzelsin ALLAH ım bahtını açık eylesin çok güzel makyajlar yapmışsın bitanem
opuyorumnanaktan

oohhh bee nilberaa bana yazdııııı:lepi:

nilbera banaa yazzddııııııııııŞeniz:dance:

kaç gündür saa bakıyordum bakıp bakıp daha yazmasan soracaktım bişey yazdın da ben cevap mı vermedim diye malum az bunaklık var bende:))))

çok teşekkür ederim bebeğimm çok incesin amin güzel duaların için hepimizin bahtı açık olur inşallahhhh

Canım ben de onca sayfayı arayacaktım başka nasıl makyajlar avr diye, söylemen iyi oldu. Diğer topiğe de ilk fırsatta abkıcam inşallah. Canım söylemeden geçemeyeceğim maşallah çok güzelsin :nazar: aman kendine okut nazar değmesin. Hem güzel hem bereciklisin inşallah hayırlı ve senin kııymetini bilecek insanlarla karşılaşırsın.
Şu kalem çekmeyi hiç beceremedim ama bugün senin videoya bakınca tekniğin çok hoşuma gitti akşama eşimi güzel bir makyaj yaparak karşılamaya karar verdim. Eyeliner ve kalem kabusumdu benim. Acizane bir tavsiyem de allığını şeftali tonlarıyla karıştırmayı denedin mi hiç? Ben de senin gibi beyaz tenliyim ve daha farklı tarzlar bulmaya çalışıyorum. Kocaman öpüyorum artık takipçinim:))

ohhh süper kız bana da göster makkejini görem ben deee

o dediğin allıktan var arada kullanıyorum genelde siyah makyaj yaptığımdan allığı pembe yakıştırıyorum bebeğim ama sade makyajlarda dediğin gibi şeftali tonu çok iyi gidiyor

bir kısmetim var güzel yağğız bir delikanlı nişanlıyım albümler konusunda görebilrsin iyidir sağolsun

ben de seni koccaman öpüyorummmm

tamam canım
haftasonu düğünümüz var,porselen mi adı ondan yaptırcam,arkadaşım yaptırmış harika ya resmen başkalaşmıştı kız. kafamçokkarıştı
gelecek hafta başı kesin alacam bitanesi eyeliner
yazmam olur muuu,ben seni tanıdım bi daha bırakmam
::1hug:

kız ben de seni bırakmam yağpıştım bak yakana eyeliner çekmeyi öğrenmeden bırakmam bi yere gidemezsin :))Şenizzemuszemus

Allah tamamına erdirsin, sevginizi hep arttırsın inşallah canım. Damada söyle kızımızın kıymetini bilsin bak. Düğün ne zaman inşallah?

oohhh bee nilberaa bana yazdııııı:lepi:

nilbera banaa yazzddııııııııııŞeniz:dance:

kaç gündür saa bakıyordum bakıp bakıp daha yazmasan soracaktım bişey yazdın da ben cevap mı vermedim diye malum az bunaklık var bende:))))

çok teşekkür ederim bebeğimm çok incesin amin güzel duaların için hepimizin bahtı açık olur inşallahhhh

canımsın evet girip girip bakıyordum ama malesef işten güçten pek fırsatım olmuyordu öptum kocaman bitanem
Şeniz

senin travesti sesine gurbann olim ben yevrummmmmmmmmmmm kaydirigubbakcemile3

Ayy ben yeni gördim senii ne kadar güzel makyaj yapıyosun canım sen yaa çok güzel anlatıyosun yerim seni benn izliyorum seni bayıldım sana ben yaa gözlerinin rengide harikaa :nazar::1hug:

canım süpersin allah nazarlardan saklasın seni paylaşım için teşekkürler

senin travesti sesine gurbann olim ben yevrummmmmmmmmmmm kaydirigubbakcemile3

Ayy ben yeni gördim senii ne kadar güzel makyaj yapıyosun canım sen yaa çok güzel anlatıyosun yerim seni benn izliyorum seni bayıldım sana ben yaa gözlerinin rengide harikaa :nazar::1hug:

canım süpersin allah nazarlardan saklasın seni paylaşım için teşekkürler

kızlar çok teşekkür ederim canlarr

yan odada aşkitomla bubam tavla oynadığından tek tek teşekkür edemedim böyle etsem kızmazsınız herlade bebeişler

Ilarzu canim bi insan bukadar mi tatli olur yaa...
Ayrica da cokkkk güzelsin:nazar:
"Bugün ne giydin..." bölümünde dikkatimi cekmisti gözlerin, ama bu kadar muhtesem olduklarini tahmin etmemistim...
Bak kiymetimi bil; ben kolay kolay söylemem bunlari birisine:nazar:

Ilarzu canim bi insan bukadar mi tatli olur yaa...
Ayrica da cokkkk güzelsin:nazar:
"Bugün ne giydin..." bölümünde dikkatimi cekmisti gözlerin, ama bu kadar muhtesem olduklarini tahmin etmemistim...
Bak kiymetimi bil; ben kolay kolay söylemem bunlari birisine:nazar:

uyyy canım benim çok teşekkür ederim balım çok incesin çok teşekkürlerrrŞeniz

Supersin yaaa maşallah maşallah valla ben eve gıdıyım acıcam vıdeoyu gecıcem karşısına yapmaya calısıcam..

çok tatlısın güzelsin valla yaaa yanaklarını sıkasımm geldiiiii:sm_cool:ses tonun anlatımın bile çok şeker kaç kere izledimmmmmmmm videoyu beeeeeeeeee :lepi:

Supersin yaaa maşallah maşallah valla ben eve gıdıyım acıcam vıdeoyu gecıcem karşısına yapmaya calısıcam..

canım benim çok teşekkür ederiimm çok incesinnnn

çok tatlısın güzelsin valla yaaa yanaklarını sıkasımm geldiiiii:sm_cool:ses tonun anlatımın bile çok şeker kaç kere izledimmmmmmmm videoyu beeeeeeeeee :lepi:

ayy cidddeen miiiiiiiii:kedi:

babamı gördüünn müüü çok komik dimiiiiiii ona çok gülüyorum beenn

canım benim çok teşekkür ederiimm çok incesinnnn

ayy cidddeen miiiiiiiii:kedi:

babamı gördüünn müüü çok komik dimiiiiiii ona çok gülüyorum beenn

sen yazınca tekrar aklıma geldii. baban gelince o profesyonel sunucu edasıyla babana hiç dönmeden gülümseyerek kameraya bakıp bekleyerek cevaplayışlarına bitmiştim. :roflol: kaydirigubbakcemile3 çok tatlı bi zillisin sen yaa. maşşşaalllaaahhhh kaydirigubbakcemile3 :nazar:

ablamm benim canımın taa dibi*
çok beğeniyorum ben senii yaa yüzün o kadar güzel ki
ve elin o kadar müthiş şeylere imza atıyoo ki yok böle bişeyy
favorimsin vala :KK70:

ablaların güLü* muaa bybe şakkıdı

X