Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
arzucum canımm :eek:
hani biraz unutkanlığın varmış ya kendimi bi ortaya atayım dedim hihoyyyt
hatırlatmak baabındaa

ay gülümmm ben seni cidden unutum meajını saklıyordum bekle balam amanın kusura bakma emi:)))

şimdi bakıyorum çiçeğim

ılarzu senden rica etsem Aşk-ı Memnu Bihter makyajını yapabilirmisin?
Videoya çekersen çok sevinirim bitürlü beceremiyorum ya ağlıycam:KK43:(

İlarzu senden rica etsem Aşk-ı Memnu Bihter makyajını yapabilirmisin?
Videoya çekersen çok sevinirim bitürlü beceremiyorum ya ağlıycam:KK43:(

gülüm bana daha öncede istekte bulundurlar sonra resmini yolladılar yapacam dedim yine unuttum değişik değişik söylüyorlar ya ondan unutuyorum hepsini yapmaya çalışıyorum elimden geldiğince ben o meşhur hatunun makyajı bi dada araştırayım bakayım bakayım. ne etmiş şimdi unuttum son izlediğimde bi kalem çekmiş bırakmıştı ama siz hangisini diyorsunu onu bilmiyorum gülüm arayıp bulacam böyle bi konu vardı sanki bakacam bi bebem. yaparım resmini koyarım biğenirsenin videosunu da çekerim gerçi sıradaki videom gece makyajıydı emme onu da çıkarırım arada o zaman balım..

sen görürsen sen de koy resmi bi daha inceleyelim yakın resim olursa pek sevinirim

sıradaki video gece makyajıymış diye okudum yanılmıyorsam :1shok:
Altın renkli bi makyajj olabülü mü buu :lepi: :lepi: :lepi:

üşenmedim videolarını izledim ilarzucum:lepi:
makyajsız bile o kadar güzelsinki allah nazardan saklasın:nazar:çok başarılı buldum,elinde alışmış,ayrıca çok doğal anlatmışsın,kasmamışsın hiç,espirili birine benziyosun:roflol:herşey dört dörtlük,,sen,makyajın,ve video çekimi..bravoopuyorumnanaktan

sıradaki video gece makyajıymış diye okudum yanılmıyorsam :1shok:
Altın renkli bi makyajj olabülü mü buu :lepi: :lepi: :lepi:

dünkü altınlıydı balım gıymatlım
makinam yarın gelecek altınlı ve koyu olsun istiyorsan öyle yaparım

düşüncem yeşil pembe siyahtı ee bi de yarışmamız var artıkıınn çiçeennk seçeceeez:))))))))))

üşenmedim videolarını izledim ilarzucum:lepi:
makyajsız bile o kadar güzelsinki allah nazardan saklasın:nazar:çok başarılı buldum,elinde alışmış,ayrıca çok doğal anlatmışsın,kasmamışsın hiç,espirili birine benziyosun:roflol:herşey dört dörtlük,,sen,makyajın,ve video çekimi..bravoopuyorumnanaktan

canım benim asom çok teşekkür ederim bitanem aynen olduğum gibiyim :)))

gülmeyi pek severim çiçerğimmm

senin de yüzün hep gülsün şekerpare gibi ömrün olsun (yanında da dondurma vanilyalı)cokacimcoook

yuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrruuuuuuuuuum çok şekersin sen yaa
yaptığın makyajda süper ötesi oldu hayatım
Allah nazarlardan saklasın emi opuyorumnanaktan

çok beyendim sonuna kadr dikatle izledim ..a.sanlatımnda makyajında fevkalade oldu ellerine sağlık.....

ya bu vidyo niye kine gelmio hımmm bide hankisine gelcek datlı dillim güler yüzlüm benim gönlümden geçeni soracak olursan:))) doğal nude makyaj istiyem bide likitli bişe olsun diyemmmm o bende çok şeymi istedim ne ama gönlümden geçenleri yazdım yavyummmmm sen bi uygun bi zaman da bakıverirsin gari öpüldün en gocamanından vidyo isterizzzzzzzzzzzzalkisalkisalkis

videoya bayıldım canım :lepi:
maşşallah sana allahım nazarlardan korusun seni :nazar:
ne kadar tatlı ne kadar rahatsın...şarkılar söyleyerek felan... :icecream:
yaptığın makyaja zati bişey diyemem...süper tek kelimeyle...süpeeeeeer... :enbuyukkk:

ilarzum canım karşımda sen videolu ben ayna karşısında dün gece gaza geldim denemeler yaptım zemuszemus
sadece kalem rimel allıkla makyaj yapan ben...pek güzel olmadı ilk deneme
bi de farı alta buğu yaparken gözüme kaçırdım mı offffffff :umursamaz:
sildim kızarında sulanınca çıkardım geri
gözümü çıkarmadım ya gene iyidir :eek:lmaz:
devam etcem bakalım
yalnız forum baya uzun takip edemeyebilirim
kullandığın siyah ve gri farı a bi de siyah kalem ve eyeliner sana sorsam ne önerirsin canım???
bide resimlerde siyahlı pembeli gölgeli makyajın var ya pembesi biraz simli sedefli gibi,pembiş farını sorsam canım sana???
bu kızda nerden geldi kafamı ütülüyo bu kadar soru dimezsin umarım bana :mymeka:

yüzünden gülücükler eksik olmasın şirinlik abidesi arkadaşım benim
a.s.

makyaj gerçekten güzel oldu bu işin ehli olmuşsunuz artık :KK70:

çok teşekkür ederim çok incesin canım.

çok beyendim sonuna kadr dikatle izledim ..a.sanlatımnda makyajında fevkalade oldu ellerine sağlık.....

çok teşekür ederim elimden geldiğince açık anlatmaya çalıştım başarılı olmuşum demek çok teşekkürler:)))

ya bu vidyo niye kine gelmio hımmm bide hankisine gelcek datlı dillim güler yüzlüm benim gönlümden geçeni soracak olursan:))) doğal nude makyaj istiyem bide likitli bişe olsun diyemmmm o bende çok şeymi istedim ne ama gönlümden geçenleri yazdım yavyummmmm sen bi uygun bi zaman da bakıverirsin gari öpüldün en gocamanından vidyo isterizzzzzzzzzzzzalkisalkisalkis

evet bebeğim işlerin yoğunluğundan yapamıyorum bugün de nişanlım gelecek istanuldan hafta sonu burda hafta başı da

önümüzdeki hafta içi artık günler uzun akşam eve gidince hava kararmıyor o zaman çekecğim. bi de aksi gibi kardeşimin iş yerinden yüklüyorduk bayağıdır da kardeşim diğer mağazaya gidip geiyor ondan dolayı çekecem ama nasıl yükleyecem bilmiyorum

bakalım gülüm daha önceden alini dayısının düğünda yaptığım makyajımı isteyenler vardı sonra kedicim sarılı siyah dedi şincik sen de doğal eyelinerli didin bakalım ya sırayla olacak yada herkesi bi yerde buluştracaz:)))

videoya bayıldım canım :lepi:
maşşallah sana allahım nazarlardan korusun seni :nazar:
ne kadar tatlı ne kadar rahatsın...şarkılar söyleyerek felan... :icecream:
yaptığın makyaja zati bişey diyemem...süper tek kelimeyle...süpeeeeeer... :enbuyukkk:

ilarzum canım karşımda sen videolu ben ayna karşısında dün gece gaza geldim denemeler yaptım zemuszemus
sadece kalem rimel allıkla makyaj yapan ben...pek güzel olmadı ilk deneme
bi de farı alta buğu yaparken gözüme kaçırdım mı offffffff :umursamaz:
sildim kızarında sulanınca çıkardım geri
gözümü çıkarmadım ya gene iyidir :eek:lmaz:
devam etcem bakalım
yalnız forum baya uzun takip edemeyebilirim
kullandığın siyah ve gri farı a bi de siyah kalem ve eyeliner sana sorsam ne önerirsin canım???
bide resimlerde siyahlı pembeli gölgeli makyajın var ya pembesi biraz simli sedefli gibi,pembiş farını sorsam canım sana???
bu kızda nerden geldi kafamı ütülüyo bu kadar soru dimezsin umarım bana :mymeka:

yüzünden gülücükler eksik olmasın şirinlik abidesi arkadaşım benim
a.s.

ayyy canımcım ne kadar güzel güzel yazmışsın sen ya çok teşekkür ederim öncelikle.

o pembe far dediğin bebeğim avonun 4lu allığının pambesiydi bitanesim

göz kalemim de videoda kullandığım avon açılıp kapanabilen göz kalemi şu ana kadar bi çok gözkalemi denedim en iyisi akmayanı bu bence sürümü de çok koly ve simsiyah

eyelinerimi söylemeyim çünkü gerçekten çok eski kendime çok kızıyorum bi türlü alamadım diye gidip alacam bitanem alacağım markayı sorarsan cecile maybelline ama ucu fırçalı düşünüyorum

dün sürmelimde demişti akmayan kalem için
sende dedin kesin avona bakacağım canımın içi :lepi:
far allık ha..şaştım
forumları gezindikçe makyaj sevgi,emek,yaratıcılık,el becerikliği...herşeyi kapsıyomuş.bunu öğrendim

eyeliner bende alacam,sen eski felan diosunda benim heçç yok bu yaşıma kadar :gitme:
önerdiğin markalara bakacağım güzel gözlü arkadaşım
sevgiyle kal
a.s.

çok teşekkür ederim mavi_imcim

hangimiz önce alırsak eyelineri birbirimize söleyelim olur mu bebeğim?

beğenirsek öneririzz

videolarında, fonda çalan şarkıcılardan reklam parası alman lazımkaydirigubbakcemile3

ılarzu canım makyaj videolarından ilk sayfana bakabildim, bayıldım. Devamındaki sayfalara da ilk fırsatta göz gezdiricem.Ellerine sağlık, devamını bekliyorum..

X