Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Arzum sen göz makkajını neylen temizliyosun?
Ben de full göz makyajı yapıyorum, dikkatli temizlemek lazım.
Bebak bu konuda çok başarılı bitmek üzere bu sefer başka bişi kullanayım dedim.:eek:

Bebak bu konuda çok başarılı bitmek üzere bu sefer başka bişi kullanayım dedim.:eek:

sevgilim inan ben de şu an o konuda arada kaldım ne edecem bilemiyorum bebak gerçekten iyiydi
üzerine nutrinin göz makyajı çıkarıcı su gibi yağzız bişeyini aldım o da çıkarmıyor yoğun yaptığımdan

ama loreal denedim sütünü çok güzeldi onu alacam herlade balım

niveanin gozmakyaji temizleyicisi cok guzel.. yerimseniben

İlarzu ne güzel anlatmışın walla ilk kez gördüm topiğini.Çok beğendim opuyorumnanaktan

niveanin gozmakyaji temizleyicisi cok guzel.. yerimseniben

hangisi balım waterprof mu onu da kullandım olmadı gülüm ya çıkarmıyor benim makyajları rimelleri öellikle anca o loreal in sütü çıkardı bi de bebak

bebağı da yanaklarıma sürünce tüylenme yaptı

hangisi balım waterprof mu onu da kullandım olmadı gülüm ya çıkarmıyor benim makyajları rimelleri öellikle anca o loreal in sütü çıkardı bi de bebak

neeee :1shok: deme yaaa.. hay anasını!! sürmiyim bari yüzüme bi daha bebak falan kafamçokkarıştı

sevgilim inan ben de şu an o konuda arada kaldım ne edecem bilemiyorum bebak gerçekten iyiydi
üzerine nutrinin göz makyajı çıkarıcı su gibi yağzız bişeyini aldım o da çıkarmıyor yoğun yaptığımdan

ama loreal denedim sütünü çok güzeldi onu alacam herlade balım

Anladım tatlım bebak bana masum geliyor diğer kimyasalların yanında.
Benim cildim oldukça yağlı cildim zaten kaldırmaz bebakı sadece göz makyajını onunla çıkarıyorum ardından yüzümü yıkıyorum tüylenme vs olumsuz etkisi olmadı:uhm:

niveanin gozmakyaji temizleyicisi cok guzel..
yerimseniben

Bunu da bir düşüneyim canım sağol...:eek:

ewet canim waterproof rimeller için olani war.. ben aldiklarima eklemistim bi ara.. simdi yarim kaldi tekrar yine alacagim.. yerimseniben

benim rimelimi çok kolay cikariyor canim bilmiyorum senin rimelin hangisiydi loreal voluma shockingimi diyorsun ?fisfisfis

İlarzu ne güzel anlatmışın walla ilk kez gördüm topiğini.Çok beğendim opuyorumnanaktan

çok sdağol bebeğim çok teşekkür ederim canım benim

neeee :1shok: deme yaaa.. hay anasını!! sürmiyim bari yüzüme bi daha bebak falan kafamçokkarıştı

yok yok göz için süper de yanklara sürme badem özü var ya ondan tatlım

Anladım tatlım bebak bana masum geliyor diğer kimyasalların yanında.
Benim cildim oldukça yağlı cildim zaten kaldırmaz bebakı sadece göz makyajını onunla çıkarıyorum ardından yüzümü yıkıyorum tüylenme vs olumsuz etkisi olmadı:uhm:

Bunu da bir düşüneyim canım sağol...:eek:

evet ben de öle yapıyorıum işte canım mecburen

ewet canim waterproof rimeller için olani war.. ben aldiklarima eklemistim bi ara.. simdi yarim kaldi tekrar yine alacagim.. yerimseniben

benim rimelimi çok kolay cikariyor canim bilmiyorum senin rimelin hangisiydi loreal voluma shockingimi diyorsun ?fisfisfis

evet balım yaaa onu kullanıyorum

Ilarzucum sen nude makaj yaptinmi ki canim, konularinda bulamadimda:kedi:

yok bebeğim o nude ne anam açıkla bakem bildiğim bişeyin başka dımı acep?

annaaa evet balım yaa işler yoğun kafa dağınık kusura galma eet çöok beğenmiştim yapacam ondan çok güzel duruyor:KK70:DDD

çok sdağol bebeğim çok teşekkür ederim canım benim

yok yok göz için süper de yanklara sürme badem özü var ya ondan tatlım

evet ben de öle yapıyorıum işte canım mecburen

evet balım yaaa onu kullanıyorum

yok bebeğim o nude ne anam açıkla bakem bildiğim bişeyin başka dımı acep?

arzucum o rimeli bende kullaniyorum gerci simdi bitti ama cok kolay cikiyor ki o canikommmfisfisfis

annaaa evet balım yaa işler yoğun kafa dağınık kusura galma eet çöok beğenmiştim yapacam ondan çok güzel duruyor:KK70:DDD

ne gusur canim rica ederim, ossun ayip deyil hastalik sonucta, insan yaslaninca alzheimer olmasi dogal:roflol:-tatlicadiarzu-

takip edicem seni ,hadi kolay gele fistik vereliniortakŞeniz

arzucum o rimeli bende kullaniyorum gerci simdi bitti ama cok kolay cikiyor ki o canikommmfisfisfis

ya benim çıkarmıyor canım yaaa bi, cinslik var çok mu sürdüğümden ne rimeli?

ne gusur canim rica ederim, ossun ayip deyil hastalik sonucta, insan yaslaninca alzheimer olmasi dogal:roflol:-tatlicadiarzu-

takip edicem seni ,hadi kolay gele fistik vereliniortakŞeniz

he vallaha gülüm çok fena oldum yahu:))))

tamam çiçeem haber vererem sana da

ya benim çıkarmıyor canım yaaa bi, cinslik var çok mu sürdüğümden ne rimeli?

he vallaha gülüm çok fena oldum yahu:))))

tamam çiçeem haber vererem sana da

ilginç canimm benim ben o rimeli suylada cikarabiliyorum...yerimseniben

canım çok güzelsin bende avon nun kalemini kullanıyorum çok rahat ve güzel bi kalem gözleri dolgun dolgun gösteriyoooooo ve bende senin gibi yapıyorum göz makyajımı ayrıcaaa doğal halin çok şeker mahşallahhhh...

ilginç canimm benim ben o rimeli suylada cikarabiliyorum...yerimseniben

evet bebeğim ya bakıyorum o senin dediğin makyaj temizleme losyonunu da üniversitede yurtta arkadaş kullanıyordu aynı rimeli kullanmamıza rağmen benimkini çıkarmıyordu ne acayip dimi?

canım çok güzelsin bende avon nun kalemini kullanıyorum çok rahat ve güzel bi kalem gözleri dolgun dolgun gösteriyoooooo ve bende senin gibi yapıyorum göz makyajımı ayrıcaaa doğal halin çok şeker mahşallahhhh...

wooooww süper bebişimmmm

X