Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tabiki canım benim azıcık uğraşmayla olacak iş bu bidenem:1hug:

canım valla ölede insan beceriksiz olunca olmuyo inş sayende başaracağım kaydirigubbakcemile3 videolarını izleyip izleyip soluğu aynanın karşında alıyorum hadi bakalım biraz gayret hahahah olacak heralde:eek:

kiz kullandigin ürünleride yaziverseydin ya o rimel le kapatici misal:KK70:

kız roxelannem çok güzel anlatmış ya

kullandğı ürünleri ezberledim ben :p rimel loreal volume shocking, kapatıcı maybelline dream mousse:eek:

canımsın bidenem sana emanet ben yokken çiçemm buralar

canım valla ölede insan beceriksiz olunca olmuyo inş sayende başaracağım kaydirigubbakcemile3 videolarını izleyip izleyip soluğu aynanın karşında alıyorum hadi bakalım biraz gayret hahahah olacak heralde:eek:

evet canım hab gayret yapacan sen bu işi bi de yaptıklarını göstertsen oldu bu iş

CANIM TATLUM SEN OLMASAN VALLA kaydirigubbakcemile3BıŞEYLER YAPIOMDA FOTO KONUSUNDADA ÖZÜRLÜYÜM MALESEF AMA SENıN ıÇıN UĞRAŞIP YAPTIKLARIMI KOYUCAM SEN ıSTE BıDENEM:):lepi:SIRF SENDEN ÖĞRENDıM DıE GıTTıM KALEM LıKıT ALDIM GELSıNDE ONUDA DENEYıP KOYUCAM :roflol:ıNŞ ONU BARı BECEREYıM YA ÇOK SEVıYORUM LıKıTı AMA HıÇ ÇEKMEDıM BANADA ÇOK YAKIŞTIRIOLAR OFFFFFFFFFFF OFFFFFFFFFFFFF:teytey:

eyvallah arzum her zaman:))

öperim yanaklarından cüğerim

CANIM TATLUM SEN OLMASAN VALLA kaydirigubbakcemile3BİŞEYLER YAPIOMDA FOTO KONUSUNDADA ÖZÜRLÜYÜM MALESEF AMA SENİN İÇİN UĞRAŞIP YAPTIKLARIMI KOYUCAM SEN İSTE BİDENEM:):lepi:SIRF SENDEN ÖĞRENDİM DİE GİTTİM KALEM LİKİT ALDIM GELSİNDE ONUDA DENEYİP KOYUCAM :roflol:İNŞ ONU BARİ BECEREYİM YA ÇOK SEVİYORUM LİKİTİ AMA HİÇ ÇEKMEDİM BANADA ÇOK YAKIŞTIRIOLAR OFFFFFFFFFFF OFFFFFFFFFFFFF:teytey:

bbecerirsin becerirsiinnnnnalkisalkisalkis

kuzucuğuma çoktandır yazamadım.bir koşu geldim belki video vardırda gece gece izlerim deyü...
olsun öpemde gidem tatlımı.Şeniz

inş inş canum :)))):Şşuanda gündüz makyajını uyguladım .fotoyu telefondan çektim net çıktı sizinle paylaşmak için sabırsızlanıorum lakin şuanda malesef atamıorum:KK43:(:-)utangac:

arzzzzzummm
tatlum
tatilden döndüm
birde takma kirpik aldım
benim gibi kılsızları pilgilendirmeni dilerim
özlemilen öperim...

ayy bacım sen ne şekersin yaa ağzım açık izledim videolarıkaydirigubbakcemile3

çok güzel anlatmışsın...arada şarkılar söylemeler bide baba gelmiş bir arakaydirigubbakcemile3 çok tatlısın...teşekkür ederiz emeğine sağlık....a.s.

Canim gamzene bayildim vallahii, cok ama cok tatli bir yuzun varŞeniz
Hele babanin gelmesi falan cok super olmus yasırnaşık şey

Canim kopuk kapaticinin adini ve numarasini verebilirmisin ? Ve kaleminin adini?
Illaki daha oncede vermissindir ama gece yarisinda tum sayfalari okuyamadim. Yazabilirsen cok sevinirimŞeniz

kuzucuğuma çoktandır yazamadım.bir koşu geldim belki video vardırda gece gece izlerim deyü...
olsun öpemde gidem tatlımı.Şeniz

çiçemm bu aralar berbat yoğunum girmeye çalışıyorum fırsat buldukça bbeğim
ohh ne güzel öptün lahanammmmmŞeniz bende öpem

inş inş canum :)))):Şşuanda gündüz makyajını uyguladım .fotoyu telefondan çektim net çıktı sizinle paylaşmak için sabırsızlanıorum lakin şuanda malesef atamıorum:KK43:(:-)utangac:

çiçeemmm atınca bana da mesaj
falan haber ver hele olur mu
bakayım bende meraklanırımalkisalkisalkis

arzzzzzummm
tatlum
tatilden döndüm
birde takma kirpik aldım
benim gibi kılsızları pilgilendirmeni dilerim
özlemilen öperim...

ohh ohhhh
güle güle kullannnnn güzelimmmmmm en sonunda bende alacam kııı çok beğeniim ben deŞeniz

ayy bacım sen ne şekersin yaa ağzım açık izledim videolarıkaydirigubbakcemile3

çok güzel anlatmışsın...arada şarkılar söylemeler bide baba gelmiş bir arakaydirigubbakcemile3 çok tatlısın...teşekkür ederiz emeğine sağlık....a.s.

çok teşekkür ederim canım
anlatabildiysem ne mutlu bebeğimmmm
babayı karıştırma :roflol:
meşhur oldun dedim anam kızdı benden izin almadan nasıl tv ye çıkarsın dedi:roflol:

Canim gamzene bayildim vallahii, cok ama cok tatli bir yuzun varŞeniz
Hele babanin gelmesi falan cok super olmus yasırnaşık şey

Canim kopuk kapaticinin adini ve numarasini verebilirmisin ? Ve kaleminin adini?
Illaki daha oncede vermissindir ama gece yarisinda tum sayfalari okuyamadim. Yazabilirsen cok sevinirimŞeniz

çok sağol tatlım kapatıcım meybelline bir numara göz kalemi avon açılıp kapanabilen kalemidir sanırım şu an emily kullanıyorum ama

senin makyaj yapmana bile gerek yok yahu :) sevimliliğinle süpürürsün. annemle seyrettik ve müsaitseniz bu hafta seni istemeye gelicez erkek kardeşime hahahaaa

senin makyaj yapmana bile gerek yok yahu :) sevimliliğinle süpürürsün. annemle seyrettik ve müsaitseniz bu hafta seni istemeye gelicez erkek kardeşime hahahaaa

kız ben nişanlıyım bitanemm

daha güzelleri nasip etsin kardeşine inşalah canım

İlarzu tatlım resim cok güzel başka yokmu ?

nerden bakıcaz bu resmekaydirigubbakcemile2

makethumb.aspx

Canim kopuk kapaticin bu dimi? Ayni boyle yaziyor dimi ustunde?
Ben gidip yanlisini aldimda :emir_bebek: simdi emin olmak icin resminide ekledimkaydirigubbakcemile2

evet canım ta kendisia.s

İlarzum bu kapatıcı yağlı cilde de uyar mı dersin?
Ben makjay bazı niyetine kullanmak istiyorumhihoyyyt
Bir de Golden Rose'un göz için kapatıcısını duydum çok güzel bi ürün diyorlargamyoncuiremsu
Hangisini alsam ki bebekler:eek:

X