Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
çok güzelllllllll maşallah.hem kendin güzelsin hem makyajın çok güzel,kaşsız biri olaraktan böle makyaja çok özenmişimdir..senağlamasenağlamasenağlama

İlarzum bu kapatıcı yağlı cilde de uyar mı dersin?
Ben makjay bazı niyetine kullanmak istiyorumhihoyyyt
Bir de Golden Rose'un göz için kapatıcısını duydum çok güzel bi ürün diyorlargamyoncuiremsu
Hangisini alsam ki bebekler:eek:

bebeğim kesinlikle meybelline hele cildin yağlı siye kaçınılmaz ötekiyle sorun yaşarsın bende golden rose un stik kapatıcısı var ikisine de biliyorum köpük kapatıcı daha iyi ve daha güvenli diyeyim en azından

çok güzelllllllll maşallah.hem kendin güzelsin hem makyajın çok güzel,kaşsız biri olaraktan böle makyaja çok özenmişimdir..senağlamasenağlamasenağlama

canısım benim de kaşlar fırça gibi değilki gür kaşlarım yok benim çiçeğim boyuyorum boşlukları bende bitanesim

bebeğim kesinlikle meybelline hele cildin yağlı siye kaçınılmaz ötekiyle sorun yaşarsın bende golden rose un stik kapatıcısı var ikisine de biliyorum köpük kapatıcı daha iyi ve daha güvenli diyeyim en azından

Anladım canısı sağolasın:eek:
Fiyatını sormuştum 16,75 tl.ymiş eccük beklesi dedim ben de bu ara...küçücek zaten anacımkaydirigubbakcemile

Anladım canısı sağolasın:eek:
Fiyatını sormuştum 16,75 tl.ymiş eccük beklesi dedim ben de bu ara...küçücek zaten anacımkaydirigubbakcemile

hmmm ben 12 mi neydi canım tam da hattılamıyorum ama indirimdeydi ama aldığımdaa

canım makyajın çok güzel oldu
bir iki teknik öğrendim çok saola.s.

bitanem bak nediecem ben sana ben foto koyamıom ama bi yazında emilly kalem düşünüom demişsin en yakın bime git orda golden rosenin setini yapmışlar 5 li far oje ruj bide emillynin siyah kalemi far hemde fiyatı 9.90 almak istersen bebişim balım vallaha özlemişim seni he bide avonun likiti geldi hevesim içimde kaldı öle iğrenç bişe olamaz kalem şeklinde olan kalem çeksem ondan daha ii param boşuna gitti valla öptüm balam en gocamanından

bitanem bak nediecem ben sana ben foto koyamıom ama bi yazında emilly kalem düşünüom demişsin en yakın bime git orda golden rosenin setini yapmışlar 5 li far oje ruj bide emillynin siyah kalemi far hemde fiyatı 9.90 almak istersen bebişim balım vallaha özlemişim seni he bide avonun likiti geldi hevesim içimde kaldı öle iğrenç bişe olamaz kalem şeklinde olan kalem çeksem ondan daha ii param boşuna gitti valla öptüm balam en gocamanından

çiçeğim evet almadan önceki yazımı okumuşsun ben aldım emilly kalem iki tane ama edanın gözünde egzama çıktı cancu da sulanıyor falan dedi
sonra bi baktım bende de bi değişik durumlar olmaya başladı gözümde ağrı hissetmeye başladım ve bıraktım canım korktum çünkü gerçekten kalem çok ucuz zaten içime sinmedi gülüm hacı sürmesi gözümde kaç kere sivilce çıkamıştı önceden ondan dolayı bunun da böle bişey çıkaracağını düşünerek bıraktım kullanmayı

kalem olarak şu an avonun açılıp kapanabilen siyah kalemini kullanıyorum ve memnunum bebeğim.
o senin aldığın likiti ben kaç kere her yerde söledim almayın çok kötü diye bebişim okumadın mı ya:KK43:(((

ben de onu alıyorum başka likitin fırçasıyla kullanıyorum bi ara almam lazım bi tane ama ben sürmelininkinden bakacam onun likitine bitiyorum çok harika duruyor

canikom nerelerdesin ?

sevgilim burdayımmm geldimm

aşkitomun yanına gitmiştim hfta sonu:):asigim:

Hosgeldin canim.
Oy oy iyi yapmissinnn nasil güzel geçtimi haftasonun ?:1rolleyes:

ayyyyyyyyyyyy
düğünümüz oldu arzu
takma kirpik ve rujla işi hallettim
ayrıva doğal durmuyor diyenler halt etmiş
simsiyah ve yoğun değil doğal olanlardan aldım
yapştırdım
rimel sürmeden doğal guzel ve çekik gözlerim oldu
tabi makyaj tavsiyelerine baktım bol bol

çok hoş ya gözlerin güzel zaten tatlım senin göz kapagın çok hoş ee kaşlarında tabi çok yakışmış bütün makyajların..........

ilarzu canım düğün için gelin makyajı denesene kendine lütfen çok merak ediyorum ve istiyorum
takma kirpik düşünüyorum bende nasıl bi makyaj olur bilmiyorum ben yapmayı düşünüyorum ayrıca..
doğal görünen bi makyaj düğün için ok tatlım

ayyyyyyyyyyyy
düğünümüz oldu arzu
takma kirpik ve rujla işi hallettim
ayrıva doğal durmuyor diyenler halt etmiş
simsiyah ve yoğun değil doğal olanlardan aldım
yapştırdım
rimel sürmeden doğal guzel ve çekik gözlerim oldu
tabi makyaj tavsiyelerine baktım bol bol

canısımmmm neden bana göstermiyorsunn

çok merak ettim dadlummm eğer ,stemiyorsan özel mesaj at image.shack a ekleyip çiçeemm nolurr beğenirsem aynen bende alacam kiprikkkkkk

eminim bal kaymak gibim olmuşsundur sarışın bombamhihoyyyt

çok hoş ya gözlerin güzel zaten tatlım senin göz kapagın çok hoş ee kaşlarında tabi çok yakışmış bütün makyajların..........

çook teşekkür ederim tatlım çok incesin :eek:

ilarzu canım düğün için gelin makyajı denesene kendine lütfen çok merak ediyorum ve istiyorum
takma kirpik düşünüyorum bende nasıl bi makyaj olur bilmiyorum ben yapmayı düşünüyorum ayrıca..
doğal görünen bi makyaj düğün için ok tatlım

evet canım ben de kesin düğünümde takma kirpik takacam deneyecem tabi önce benimkiler rimel sürünce bayağı bi gürleşiyor kötü durmazsa süpürge gibikaydirigubbakcemile3
takacam bendezemuszemus

gelin makyajı deneyeyim canısım doğru diyorsun

yaaaaaa ilarcu sne bunu diyodun demi..bende sabahtan beridir arıyorum bulamadım gözümün önündeki topiki:)izleyip yine deniycemmm azimliyim siizn kdr iyi yapamam amaaa olsunnn örenirim inş:)

yaaaaaa ilarcu sne bunu diyodun demi..bende sabahtan beridir arıyorum bulamadım gözümün önündeki topiki:)izleyip yine deniycemmm azimliyim siizn kdr iyi yapamam amaaa olsunnn örenirim inş:)

kız öle demesene bak cancuya roxelanne meryem eda huli kedi ve ve ben de kendimizi geliştirdik yapa yapa
mutlaka meyvalarını alıyorsun canısım merak etme kendi tarzını bulacaksınopuyorumnanaktan

kız öle demesene bak cancuya roxelanne meryem eda huli kedi ve ve ben de kendimizi geliştirdik yapa yapa
mutlaka meyvalarını alıyorsun canısım merak etme kendi tarzını bulacaksınopuyorumnanaktan

valla burası acaip işime yarıyoo..sadece kalem çeker çıkardım burdan kaptım bişylerrr..bakalımm arada iştaha geliyorum yapmaya başlıyorum ama sonucu görünce daha yaklaşmıyorum makyaj malsemelerinekaydirigubbakcemile3

X