Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
cranky
çiçeğem makyajın çok hoş olmuş bebişim göz pınarlarına az sürmüşsün farı orda bi eksik gibi tenin gözüküyor sanki kaş altına süreceğin beyaz yada vanilyamsı bi farla tamam olacaktır alt kirpiklere güzel sürmüşsün kalemi kirpiklerinin uzunluğu ve kıvrıklı harika fekat accuk doldur onları bi kat rimelden sonra pudra pohpohla ardından yine rimelle dolgunluğu yakalayacaksın canısı

bitanesi bu arada foto eklerken diğer göz makyajı topiğine ekle bebişim sonra karışıyor diyorlar bu senin gözün mü falan diye bebiş

öpüyorum gülzyüzündennn[/B][/COLOR]

ok canım oraya eklerim bundan sonra.
sen söleyince farkettim ben kaş altına aydınlatıcı sürmeyi unutmuşum hakkatten yaw.
kirpiklerim güzel fakat dediğin gibi güçsüz, pudra olayını bilmiyordum bi de öyle deneyeyim bakalım. sağol canım..

ok canım oraya eklerim bundan sonra.
sen söleyince farkettim ben kaş altına aydınlatıcı sürmeyi unutmuşum hakkatten yaw.
kirpiklerim güzel fakat dediğin gibi güçsüz, pudra olayını bilmiyordum bi de öyle deneyeyim bakalım. sağol canım..

dene bakalımmmm güzel gözlümmmmŞeniz

sel.jpg

becerebilmişmiyim acaba kızlar

sel1.jpg

canım çok güzel olmuş...sen bu işi kapmışsın..
kullandığın far çok güzelmiş...rengini ve markasını öğrenebilirmiyim...

canım judi diye bi marka nerden aldığımı bile hatırlamıyorum. gri tonlarında 4lü far.
bu arada teşekkür ederim canım.

allah seni cok yasatsin emi erinmemisin bir sürü emek etmisin saolasin ama ben söylim sen nazar olursun (allah korsun) cok tatlisin

çok şekersin çok tatlısın ya video da çok güzel olmuş ne güzel anlatmışsın film gibi izledm
baya bişiler öğrendm uygulamak için sabırsızlanıyorm
şimdi yapsam evde bi işe yaramaz boşa gitmesin:))
eline saglık vallaa

ilarzum canim supersin.bu ne guzellik.gozler dudaklar.bu arada canim yuzune ne ile bakim yapiyosun.cok purussuz

allah seni cok yasatsin emi erinmemisin bir sürü emek etmisin saolasin ama ben söylim sen nazar olursun (allah korsun) cok tatlisin

vallaha oturup uğraşıyorsun işte büleeehihoyyyt
ilgi işte gülüm hobi gibi
çok teşekkür ederim canısı:eek:

çok şekersin çok tatlısın ya video da çok güzel olmuş ne güzel anlatmışsın film gibi izledm
baya bişiler öğrendm uygulamak için sabırsızlanıyorm
şimdi yapsam evde bi işe yaramaz boşa gitmesin:))
eline saglık vallaa

evet dadlum yap da göz makyajı topiğine koy bizlerede göster çiçeğim

çok teşekkür ederim güzel iltifatların için çok incesin papatyamhihoyyyt

yaaa ben tek resim görebildim amaa adım adım değil miydi bu???

adım adım mı demiştim gülüm ?
ben öle dememiştim sanki allah allah :tomato:unuttum mu acaba:uhm:
neyse tamam bi dahakini öle yapacam çiçeğim:icecream:

ilarzum canim supersin.bu ne guzellik.gozler dudaklar.bu arada canim yuzune ne ile bakim yapiyosun.cok purussuz

sevgilim mkyajla yatmıyorum bi kere
onun dışında nivea tonik göz kremi ve yüz için nemlendiricim var
arada bir 2 hafta bir diyeyim canlandırıcı arındırıcı maske yapıyorum arada bir bi yerden aldığım kili banyoda karıştırıp tüm vücuduma ve yüzüme sürüyorum cildim müthiş oluyor pudra sürmüşsün gibi.. bunu dene mutlaka

yaptıklarım bunlar canım 1 hafta temziliğe ve nemlendirmeye önem ver aynen böyle olur çiçeğim hiç fazla birşeye gerek yok yani:icecream:

canım sen harikasın ellerine sağlık valla ahhh nerde bende bu yetenek ah öğrencem valla ya neyse bende seni öpüyorum en gocamanındanalkisalkisalkis

canım sen harikasın ellerine sağlık valla ahhh nerde bende bu yetenek ah öğrencem valla ya neyse bende seni öpüyorum en gocamanındanalkisalkisalkis

tabiki canım benim azıcık uğraşmayla olacak iş bu bidenem:1hug:

arzzzzzzzzzzzzzzzuuu
kavusturana bin şükür
kız o kadar zaman görmedim
insan bir hata eder
taşşş gibisin
hala bir numarasın
öpücüklerşekerrrrrrrrrrr

arzzzzzzzzzzzzzzzuuu
kavusturana bin şükür
insan bir hata eder
taşşş gibisin
hala bir numarasın
öpücüklerşekerrrrrrrrrrr

arzzzzzzzzzzzzzzzuuu
kavusturana bin şükür
insan bir hata eder
taşşş gibisin
hala bir numarasın
öpücüklerşekerrrrrrrrrrr

:1closedeyes:nerelerdesin sen
boşladın zaten beni ah azccık zamanım olsaydı kıstıracaktım pazartesi günü seni Ankarada ya neyseşutarafagitti

o senin gönül güzelliğin bebek sarışın bombam papatyam

seni çok özledik güzeller güzeli...nerelerdesin?...tadı tuzu yok sen olmayınca buraların....

:1no2::çok üzgünüm:

günlük makyaj yapımındaki fırça sulu boya fırçasımı benmi yanlış görüyorum ?

seni çok özledik güzeller güzeli...nerelerdesin?...tadı tuzu yok sen olmayınca buraların....

:1no2::çok üzgünüm:

çitlembiğim
geldim bibeemmm işler yoğunlaşgtı çiçeğimmm bu aralar akşam girebileceğim yarın da gülüm büroda olamıyorum ilçelere gitmem gerekiyor işleri halletmek için gül yaprağımmmm

ama akşamları telafi edecem güzel gözlümmmm bidanem ben de çok özledim yaaaa uzak kaldıkkk insan komşusu gibi göremeyince arıyor dimi dadlım:)))

günlük makyaj yapımındaki fırça sulu boya fırçasımı benmi yanlış görüyorum ?

yok sen yanlış görüyorsun tatlım eski bir makyaj fırçası o M.Ö. kalma yenilemem lazım hala bekliyorummm alacam:nazar:

arzucummm bişey sorucam, şu avonun 2 taraflı gece gündüz temizleme zımbırtısından aldım bugün yanlış hatırlamıyorsam sen de kullanıyordun? ürünü tüm yüzüne sürdükten sonra yıkıyor musun yoksa mendille mi siliyorsun canım? bir de sonrasında nemlendirici sürüyor musun? ben biraz önce kullandım, nemlendirici sürmedim ekstra nemlendirici içeriyormuş kuru ciltler için olduğundan , zaten cildimi de hiç kurutmadı, bir daha nemlendirici sürüp cildimin yağlanmasına sebep olmayayım dedim

çok güzelsin maşallah
çok güzel makyaj yapıyosun bayıldım
emeğine sağlık

X