Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tatlım sen ne kadar güzelsin böyle ya bayıldım vallasiyah kaleminin makasını öğrenebilirmiyim çok güzele benziyo

tatlım sen ne kadar güzelsin böyle ya bayıldım vallasiyah kaleminin makasını öğrenebilirmiyim çok güzele benziyo

canım ben söyleyeyim arzu kız şu sıralar hiç uğramıyor buralara:) yanlış hatırlamıyorsam avonun açılır kapanır kalemini kullanıyordu

çok güzelsin yavrum sen yauuu...maşşalllahhh :asigim: :1hug:

kiz bayildim sana yaa,o ne öyle pratiklik canim benim .dogal halinlede su gibisin maaasallah,allah vermis ne diyek yani.

sevgilim o yüz yıkama jeli hayatım durulanıyor dadlu kurabiyem
bende aslışkanlık oldu yıkamadan sonra tonik göz çevresi ve yüz nemlendiricimi sürmek sürmedim mi 10 dakika sonra başlıyor gerilmeye canısı
eğer bi rahatsızlık duymuyorsan benim gibi nemlendirme yetiyor demek ki sana çiçeğim ilerde yaparasa nemlendirici sürersin bibemmmmkaydirigubbakcemile5

süpersin çok güzelsin:)))

çok teşekkür ederim canım o senin güzelliğinnn

çok güzelsin maşallah
çok güzel makyaj yapıyosun bayıldım
emeğine sağlık

çok sağol tatlım çok teşekkürlerhihoyyyt

roxelannenin dediği gibi avon açılıp kapanabilen canım bugün emily aldım o da güzel di ama sanki avonunki daha mı güzel ne karar veremedim tambenneyaptımki

harika bir paylasım tesekkürler

ben teşekkür ederim zaman ayırıp izlediğin için canım

anlatımın çok hoşş teşekkürler
makyaj yapasım geldi walla

delikafaduldendelikafadulden biri makyaj mı dediiiiihihoyyyt

canım ben söyleyeyim arzu kız şu sıralar hiç uğramıyor buralara:) yanlış hatırlamıyorsam avonun açılır kapanır kalemini kullanıyordu

nasıl da bilii görüüün mü dünya güzelimi
sağolasın aşkitom
bu sıralar uğrayamamın nedeni köylerde kalıyorum çünkü işler çok yoğunlaştı büroda değilim canısı bitanesi hep aklımdasınız canlarım ama giremiyorum bi türlü eve bile giremiyorum canısı yaaaaaa:çok üzgünüm:
artık en sonunda bayrakları çekecem yeter

çok güzelsin yavrum sen yauuu...maşşalllahhh :asigim: :1hug:

allaahhhhhhihoyyyt
bak çok pis gaza geldim ha böle konuşuunuzzz saat te 1 oldu yarında erken kalkacam şimdi bi hışımla yapardım bi makyaj emme neyse delikafadulden

kiz bayildim sana yaa,o ne öyle pratiklik canim benim .dogal halinlede su gibisin maaasallah,allah vermis ne diyek yani.

ayy çok teşekkürler bitanem benim çok incesin yaaa
kız utandırmayı başardın benim gibi birini :asigim:
çok teşekkür ederim sağolasın öperim güzel bakan gözlerinden

tamam canım dediğin gibi yaparım kuruluk olursa. bu arada gece kısmının nemlendirici özelliği daha fazla geldi bana, gündüz de ondan sürüyorum arada birşey olmaz herhalde :)

valla harikasın canım
iki kere izledim çok güzel anlatımın senden kopya çekmeye çalıştım ama tam beceremedim yaaa

tamam canım dediğin gibi yaparım kuruluk olursa. bu arada gece kısmının nemlendirici özelliği daha fazla geldi bana, gündüz de ondan sürüyorum arada birşey olmaz herhalde :)

yok canısı ne olacak takıl kafana göre ben neler yapıyorum bi bilsen
ayy bişey dicem sana bi eğitime gitmiştim ürgüpe 2 hafta balım orda odalarda hergün küçük buzdolabında 2 tane soda koyuyorlar her sabah bu kardeşin yüzünü soda ile yıkama lüksüne sahip oldu delikafadulden

waay anasını 2 hafta cildim gençleşti laaa aciip iyi geliyor sivilce blmem ne pürüszüüüzz bişi oldu bebişim aklında olsun

valla harikasın canım
iki kere izledim çok güzel anlatımın senden kopya çekmeye çalıştım ama tam beceremedim yaaa

çok teşekürler dadlum becerirsin zamanla takma deneye deneye alışacak elinkaydirigubbakcemile5

arzum ya şu nütricinanın göz makyajı temizleyicisini aldın mı bakayım, ben hala alacam:)

ilarzu gercekten cok güzelsın kaslarının seklını cok begendım öncelıkle hangı marka malzemeler kulllanıyosun bızımlede paylas nolur kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

valla çok tatlısın ne güzel anlatmışın çok sağol maşşallah elin çok yatkın ayıptır sölemesi benimde yatkındır bütün ailenin güzelliği benden sorulur saç kaş makyajkaydirigubbakcemile3

tatlım şu gündüz makyajını bir daha izliyordum da, cildim biraz kuru olduğu için köpük kapatıcıyı almayabiliyor demişsin, böyle sürdüğün yerler pul pul mu kalıyor? bende bazen öyle oluyor da. bunu önlemek için bol nemlendirici sürmek lazım galiba, bir de nemlendiriciden sonra bende loreal hydra fresh canlandırıcı tonik var onu sürsem bir zararı olur mu ki?

arzum ya şu nütricinanın göz makyajı temizleyicisini aldın mı bakayım, ben hala alacam:)

alma lorealin sütünü al canım daha iyi benim rimeli çıkarmıyor bu

ilarzu gercekten cok güzelsın kaslarının seklını cok begendım öncelıkle hangı marka malzemeler kulllanıyosun bızımlede paylas nolur kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

çok teşekkr ederim pahalı malzemem yoktur çok fazla canım carmina, loreal, pastel meybelline falan canısı farlarım

oooo ikinci bilezik sende de var demek bidenemmm ne mutluu bende işsiz kalırsam ilk sarılacağım iş bu:)

evet öyle oluıyordu gülüm kiiiiiiii
niveanın tonik ve nemlendiricisini beraber kullanan kadaer şu an öle bi sorunum kalmadı bitanem
evet pul pul oluyordu

sen nemlendiriciden önce o loreal toniği süreceksin canısı güzel gözlüm nemlendiriciyi de sürdükten sonra 5 dakika bekle saçını falan yap o sırada sonra makyaja geç bebeğim

Superrrr o kadarr makyaj malzemesi alIrim ama nerdeee :1no2:boyle yapabilmek,,,tarihi gecer copeee...
ELLERINE SAGLIKK KESKE BOYLE YETENEGIM OLSAYDI BENIMDE....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…