Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

çok saol bebeem yaa.. yediğim kazıktan sonra bi daha pahalı ürünlerin yanından bile geçemem sanırım zaten=) bunların fiyatları uygun.ve de güzel.

çok saol bebeem yaa.. yediğim kazıktan sonra bi daha pahalı ürünlerin yanından bile geçemem sanırım zaten=) bunların fiyatları uygun.ve de güzel.

evet caım aynen katılıyorum sana

çok param olursa mineral kullanırım onun dışında bunlar iyi gülüm

Arzuuu madem döndün nerdesin annem? Hala bekliyom iki resim yollicen diye bana.:mymeka: Bu arada makyajın süper olmuş

Arzuuu madem döndün nerdesin annem? Hala bekliyom iki resim yollicen diye bana.:mymeka: Bu arada makyajın süper olmuş

sevgilim evet haklısın öküzlük ettim yollayacammm şeker parem gül reçelim benim yeşil gözlü çıtır anammm a.s.

Süper ya harikasın. Çooooook teşekkürler eline diline gözüne sağlık. a.s.

Ya videoyu izlerken ancak aklıma geldi. Günlük göz makyajında kullandığın köpük fondotenin, nemlendiricinin ve siyah göz kaleminin markasını öğrenebilirmiyim. Gözlerin maşallah çok güzel, iri iri. Belirgin gözde kaşta makyaj daha bir güzel oluyor ama ben de denemek istiyorum bakalım becerebilecekmiyim. :) Şimdiden çok teşekkürler canım. a.s.

çok güzel makyaj yapıyorsun gerçekten :) eee kendinde güzelsin makyajda oturuyor yüzüne

köpük kapatıcım meybelline 1 numara ( bayağı açık renkte canısı)
nemlendiricim niveanın aqua serisini kullanıyorum yüz ve göz nemlendirici ve canlandırıcı tonik
siyh göz kaleimim de avon açılıp kapanabilen göz kalemi bidanem

çok güzel makyaj yapıyorsun gerçekten :) eee kendinde güzelsin makyajda oturuyor yüzüne

ama sen de dehşet güzelsin be canımmmmmm:1shok:
avatardan gördüm eğer sensen muhteşem çok biyendimmm
öykü berk teki öyküye benzetim sanırım saçlardansositososito

Günlük makyajını ancak biraz önce izleyebildim. Çok çok güzel olmuş, zaten çok güzelsin. maşallah canım.

Çook teşekkür ettim tekrardan. Edineyim bunlardan ben de deneyeyim bakalım. Çok sağol canımcım a.s.

Ya sen çok güzel yapıyor ve taşıyorsun harika

izledim öğrendim ve denedim panda gibi oldum ben :roflol: :roflol: :roflol:

Günlük makyajını ancak biraz önce izleyebildim. Çok çok güzel olmuş, zaten çok güzelsin. maşallah canım.

çok teşekkür ederim bidenemm sen de çok incesin canema.s.

Çook teşekkür ettim tekrardan. Edineyim bunlardan ben de deneyeyim bakalım. Çok sağol canımcım a.s.

tamam bibişimmmŞeniz

yavrum cildin güzel ne sürsen yakışıyor bebeğim

dalinimm
anammmmm

ne zaman buluşacaz tekrar ösledim gene senigamyoncuiremsu

Ya sen çok güzel yapıyor ve taşıyorsun harika

izledim öğrendim ve denedim panda gibi oldum ben :roflol: :roflol: :roflol:

yok yookkk

öyle olmamışsındır sana öle gelmiştir canısı
sen resim eklesen göz makyajı topiğine yaptıklarını ben yönlendirem seni bebeğimmm
hadi canım benim öle hemen pes etmek yok:sm_cool:

makyaj yapmak bıraz yetenek ve sanat dıye dusunuyorum.harıkasın ılarzucum.

yaaa arzu herşeyi yapıyorum bir tek eyeliner ile kuyruk yapamıyorum yaaa sevabına bir akıl ver, hep göz bitiminde bırakmak zorunda kalıyorum((

makyaj yapmak bıraz yetenek ve sanat dıye dusunuyorum.harıkasın ılarzucum.

çok teşekkür ederim gülüm
emme ben öle düşünmüyorum bitanem yaaa şu göz makyajı topğindeinan kızlar gire çıka deneye deneyee nasıl öğrendiler bence uğraş isteyen bi iş uğraşan yapıyor gülümkaydirigubbakcemile2

yaaa arzu herşeyi yapıyorum bir tek eyeliner ile kuyruk yapamıyorum yaaa sevabına bir akıl ver, hep göz bitiminde bırakmak zorunda kalıyorum((

dur bakalım bi düşüneyim

şimdi aynaya bakarak gözün açık bişekilde dur kuyruk kısmına gelince bırak

sonra kuyuruğu uzatmaktan korkmadan devam ettir hafif yukarı baksın

eğer olmuyorsa ben bi video da izlemiştim bebişim
kredi kartını kızın gözüne çapraz koydu ve kuyruğu öle çekti bi e öle dene bakalım olacak mı dadlum

arzuu şöyle bir şey yapsanaaa

yaa bu arada ben 21 yaşındayım sence göz çevresi kremleri kullanmaya başlamalı mıyım? malum boyanıp duruyorum habire

Son düzenleme:
arzuu şöyle bir şey yapsanaaa

yaa bu arada ben 21 yaşındayım sence göz çevresi kremleri kullanmaya başlamalı mıyım? malum boyanıp duruyorum habire

yapayım bebeişim bu akşam kesin yapacam dün yaprak dökümü vardı kalkamadım başından:tomato:

bu akşam yapacam

göz çevresi için bitanesi nemlendirme yapmalısın bu yaşlarda başla ben geç bile kaldım geçen sene başladım şu an nivea nın aqua serisini (canlandırıcı tonik yüz için nemlendirici göz için nemlendiricisi) kullanıyorum çok ta memnunum bebişimmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…