Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kalemi alt gözüne de sürdün değil mi hem altına hem üstüne..önce kalem mi sürdüm yoksa far mı?alt gözünde kirpiğinin altına ansıl sürmeyi başardın ne zor bir işlem??
biizm gözümüzde böyle güzel olsa öğrenirdik bşeyler ayol....

şimdi sevgülüm öle deme herkesin gözü güzeldir bibeemm
hatayı örtmek önemli olan:eek:

göz altıma kalem çektim içine dışına ve kirpik dibine üstine de likit çektim bu makyajda ilk önce göz kalemi çektim üzerine farları uygulayıp likit en sonr çektim bitanesi

ama sen alt kirpiklere uyguladığım işleleri uuygula üst kapağada yarım kalem çek bırak gür gösteren bi rimelle güzelce rimellerini boya canım böyle evde bi dene dediklerimi uygulayarak tamam mı sonra da bana göster ama bu akşam yap bak anca düzeltiriz öperim gülümŞeniz

ya off videoyu hani dün yüklücektinnnn o kadar umutla geldimm:KK43::çok üzgünüm:

şimdi bana gülme ama likitim yok bu akşam alayım ebn marketten dediğin gibi deneyeyim sonra sen bana yardım cı olursun..yani sadece kalem değil likitte sürdün ikisi üstüste fazla olmadı mı
ayyyy cahilliğimden ööö geldi bak bana bileeee:KK43:(-tatlicadiarzu-

ya off videoyu hani dün yüklücektinnnn o kadar umutla geldimm:KK43::çok üzgünüm:

gülüm video yüklenirken hata verdi ondan dolayı olmamış bu akçşam kardeşim iş yerinde tekrar tüklücek battaniyem kolom herşeyim

olacak olacak çiçeğim er yada geç yapacam

şimdi bana gülme ama likitim yok bu akşam alayım ebn marketten dediğin gibi deneyeyim sonra sen bana yardım cı olursun..yani sadece kalem değil likitte sürdün ikisi üstüste fazla olmadı mı
ayyyy cahilliğimden ööö geldi bak bana bileeee:KK43:(-tatlicadiarzu-

likiti hiç kullanmadıysan boşver şimdi likiti zamanımız az sen böle yamıcan zaten kalemini emili mi ne öle bi marka söliyordu kızlar iyiymiş ondan al siyah yarım çekeceksin sen gözüne kalemi fardan sonra çekeceksin tamam mı

likit işine girme hiç eğer denemdiysen zaman alıyor öğrenmen çünkü gülüm kalem le de güzel olacak bal çiçeğim merak etme sen

ilarzu cum benimde var o hacı sürmesinden hacıdan gelmedi ama almıştım yağlı bir sürme değil mi?
şimdi işimiz kolaylaştı değil mi-tatlicadiarzu-

tamam benim minik elam
şimdi ben sana bi makyaj koyacam göz şekline göre yalnız gözüne kapatıcı kullan makyajı tutsun diyye üzerinde de pudra sür göz kapağına kat izi olmasın gözlerin hafif aşağı doğru eğimli onu yukarı çekmeliyiz gülüm

bu makyajdan dene

eğer bunu yapam dersen
http://www.kadinlarkulubu.com/makya...lar/258179-ilarzunun-adim-adim-makyajiii.html

burdan beğen ben anlatayım sana çiçeğim

üstteki de zor değil farla bile yapabilersin kalemle de destekledin mi tamamdır çiçeğim

şimdi bu süper olmuş
harika yani
ama diyelimki
bizim göz ile kaş mesafemiz daha uzaksa
yani bu kadar yakın değilse ne yapmamaız gerekir?
bu makyajı nasıl uygularız?

birde şimdi benim saç rengimi gördün
açık kumral-koyu sarı diyorlar
sence saçımı boyatıp daha açık sarı yapsam
makyaj bana yakışır mı
yoksa böyle dahamı iyi

ilarzu cum benimde var o hacı sürmesinden hacıdan gelmedi ama almıştım yağlı bir sürme değil mi?
şimdi işimiz kolaylaştı değil mi-tatlicadiarzu-

vaaay hemde nasıl kolaylaştı gülüm süper:lepi:

dene bakalı bi gülüm nasıl olacak:teytey:

a.s.kendime güvenim geldi bu güvenle bir deneyeyim bakalım...çok çok teşekkürler ilarzuuuu
aç bi kuaför ilk müşterinim...

şimdi bu süper olmuş
harika yani
ama diyelimki
bizim göz ile kaş mesafemiz daha uzaksa
yani bu kadar yakın değilse ne yapmamaız gerekir?
bu makyajı nasıl uygularız?

birde şimdi benim saç rengimi gördün
açık kumral-koyu sarı diyorlar
sence saçımı boyatıp daha açık sarı yapsam
makyaj bana yakışır mı
yoksa böyle dahamı iyi

böyle bir makyajı eğer gözünle kaşın arsındaki mesafen daha uzak ise cicim daha aşağıda bitirirsin yukarılara çok girmeden çok yukarıda olursa :KK43:ki senin gözün öle değil bu makyajı aynen yapabilrsin) hötü durur çiçeemm pankçılara benzersin .....

saç rengini gördüm efet daha açık renkte platin renkleri de olur sana koyuya boyatsan da çikolatamsı yada koyu kumral hoş durur gül yüzlüm ama geri dönüşü zor olur bunu bilesin

ne yaparsan yap mutlaka uygun bi makyaj bulunur merak etme çiçeğim böceğim

konuştum şimdi dedi 3 te 1 ini bitirdi yüklemesini ay yeter aartık deedim çatlıcam :KK43:((

1 saati geçer dedi ay inşallah olur gülüm yaaa:KK43:(( bekliyorum ben de 4444 gözle

X