Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Şeniz amin bebeğim inşallah kardeşine en hayırlısından bi kısmet en acilinden bulursun çiçeeemmmm

ne kız sen de miiii:1shok:

öyle görücülük yapan çok ya burda gülsüme sendemi dedim :roflol:
sen küçük gözleremakyaj anlatcan mı onu de hele

zaman durdu sanki....güzeller güzeli ilarzumun video günü yaklaşıyor diye zaman geçmek bilmiyor.....kısmetse yarın yeni bir video izleyeceğiz....delikafaduldendelikafadulden umarım bu defa bitaneciğimizi fazla yormayız,çünkü geçen defa epey bir yorduk çiçeğimizi.....

arzucum.....yarınki makyaj sürpriz mi balım,kaymağım....hangi tonlarda yapacaksın çiçeğim?....o kadar merak ediyorum ki....:asigim: kolay gelsin bitanecim....ŞenizŞeniz

zaman durdu sanki....güzeller güzeli ilarzumun video günü yaklaşıyor diye zaman geçmek bilmiyor.....kısmetse yarın yeni bir video izleyeceğiz....delikafaduldendelikafadulden umarım bu defa bitaneciğimizi fazla yormayız,çünkü geçen defa epey bir yorduk çiçeğimizi.....

arzucum.....yarınki makyaj sürpriz mi balım,kaymağım....hangi tonlarda yapacaksın çiçeğim?....o kadar merak ediyorum ki....:asigim: kolay gelsin bitanecim....ŞenizŞeniz

sefkülümm videoyu yarın çekeceğim annemler yarın eved yyoklar çieğim rahat rahat çekerim diye düşünüyorum bitanesi günlük bişey olsun dedim ama gözleri büyük gösteren bişey yapaağım gül danem bakalım süpriz ossunn reçelimmmŞeniz​

var güzelim ;
öncelikle o fondoteni bırakacan başka su bazlı bi fondotene geçeceksin çok işin düşmedikçe de kullanmayacaksın inan fondöten o delikleri kapatmıyor görünen yine görününr bebişi böle kendini alıştırıp sevmeye başla yaşın sanırım küçük hiç bulaşma böyle işlere canısı

nemlendirici konusunda tonik kullanmıyorsan krem i cildin emmeyebilir bunun için önce temzilik sonra tonik sonra da güzel bi nemlendirici canısı ben nivea kullanıyorum çok mesudum canlandırıcı tonik göz çevresi ve günlük nemlendirici olarak aqua sensetion kullanıyorum fiyatları da iyi bebeğim nem oranımı yükseltmeyi başardı dadlum bunları bi yam bakalım fondoten yerine köpük allıklar var onlardan kullanmanı öneririm inan bi kaç günden bu kadar zaman o fondotenini kullandığına üzüleceksin allıkla bu işi çözersin
nem olayına dikkat etmelisin canım özellikle göz çe3vren için öpüyorum

Cok tesekkur ederim bebegim ablam :)
yasim daha 21 kaydirigubbakcemile2 body shoptan nemlendirici aldim pek ise yaramadi bakalim .. köpuk alliklara hic dikkat etmedim köpuk oldugu icin ama pazartesi hemen bakacam :1closedeyes:

cook öptum a.s.

sefkülümm videoyu yarın çekeceğim annemler yarın eved yyoklar çieğim rahat rahat çekerim diye düşünüyorum bitanesi günlük bişey olsun dedim ama gözleri büyük gösteren bişey yapaağım gül danem bakalım süpriz ossunn reçelimmmŞeniz​

bekLiyorummmm bendeeeea.s.

allahhhh ciddi mi bibeeemmmm çok sevindim yaawwww yirim ben onu çiçeemm

seni çok sevdi güle güle izledi,'abla napıyo peki'dedi şarkı sölüyosun o sırada çizgi film açıktı sesini kısarmısınnn teyze dedi :roflol:eek:rda daha bi koptum ben tabi sırnaşık şey allah seni sevdiklerine bağışlasın hep böyle ol emi,gülen gözlerin hiç bi zaman yaşlarla dolmasın inşallaha.s.

arzucum harikasın çok güzel oldu yaaa harikada ben bunu yapamam ki bebişim o kadar çok karıştırdın kalemleri üst üste sürdün ay çok zor

ilarzucum.....gözümüz yollarda kaldı tatlım....bugün vaktim olmamasına rağmen ara sıra nete girip topiğine baktım....seni özledik balım yaaaaa.....:çok üzgünüm::çok üzgünüm: merak ve sabırsızlıkla bekliyorum yeni videonu bitanecim.....

a.s.a.s.:asigim:

İlarzum bebişim dünya güzeliiiiiimmmmmm :1hug:

Canım siyah tonlarında günlük bir makyaj yaparmısın hani şöyle buğulu gözler diyorlarya o cinsten bitanesiiiii yerimseniben

Eğer yaparsan çok sevindirik olurum aşkitommmm delikafadulden
öptümmmmm Şeniz

ilarzu öncelikle güsel gözlerine maşallah:nazar:
sonracıma yeteneğin muazzam tebrik ederim...videonu izleye izleye eyeliner çekmeyi başardım sonundaa.s. yalnız şu gözünü de kapatıp kalem çekiyosun ya ona cesaret edemedim daha, becerikli bi hatunum kör ederim kendimi mazallah:roflol:

ilarzucum.....gözümüz yollarda kaldı tatlım....bugün vaktim olmamasına rağmen ara sıra nete girip topiğine baktım....seni özledik balım yaaaaa.....:çok üzgünüm::çok üzgünüm: merak ve sabırsızlıkla bekliyorum yeni videonu bitanecim.....

a.s.a.s.:asigim:

sevgülüm çektim videoyu ama akrdeşimi bekleyeceğim mecburen çiçeğim

akşam 5 te ona vereceğim o yükleyim bana atacak ancak 8 gibi falan sitede olur bitanesiiimmm

İlarzum bebişim dünya güzeliiiiiimmmmmm :1hug:

Canım siyah tonlarında günlük bir makyaj yaparmısın hani şöyle buğulu gözler diyorlarya o cinsten bitanesiiiii yerimseniben

Eğer yaparsan çok sevindirik olurum aşkitommmm delikafadulden
öptümmmmm Şeniz

gülüm hem günlük yaptım hep de siyah tonuna yakın yaptım koyu grili bi renk smokey eyes yaptım çiçeğim gül yüzlüm yeşil gözlüm

thanks canım kaydirigubbakcemile

You're welcome canımkaydirigubbakcemile

ilarzu öncelikle güsel gözlerine maşallah:nazar:
sonracıma yeteneğin muazzam tebrik ederim...videonu izleye izleye eyeliner çekmeyi başardım sonundaa.s. yalnız şu gözünü de kapatıp kalem çekiyosun ya ona cesaret edemedim daha, becerikli bi hatunum kör ederim kendimi mazallah:roflol:

çok teşekkür canım benim çok incesin onu yapma zaten boşver fazla kaçırırsın gözünü rahatsız etmeyesin bi de hayatım boşver:)

canm harika anlatmışsın.. allah nazarlardan saklasın masallahn var:nazar::nazar: mutlaka denicema.s.

amin canım çok teşekkür ederim bidenemm

aranızda yeniyim üye olduktan sonra belli bir müddet burayı tanımaya çalıstım
buarada senin videonuda izledim tabi ve sahanesin rabbim nazarlardan saklasın sincik belli allah için güselsin ama yüzün kadar belliki kalbinde güsel eee yaptğın makyajla daha bi sahane olmussun çok ta güsel anlattmıssın hazırladığın güsel video için tesekkürler emeğine yüreğine sağlık:) videonu izlerken valla kafamı dağıttim birparça olsun

aranızda yeniyim üye olduktan sonra belli bir müddet burayı tanımaya çalıstım
buarada senin videonuda izledim tabi ve sahanesin rabbim nazarlardan saklasın sincik belli allah için güselsin ama yüzün kadar belliki kalbinde güsel eee yaptğın makyajla daha bi sahane olmussun çok ta güsel anlattmıssın hazırladığın güsel video için tesekkürler emeğine yüreğine sağlık:) videonu izlerken valla kafamı dağıttim birparça olsun

canım çok teşekkür ederim bitanem hoşgeldin aramıza çiçeğim

ilarzu tatlım 1. sayfanın dışında yayınladığın makyaj videoların var mı conem ?
sahiden çok faydalı kuzucum :)))

X