Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Abla yaa :KK43:
ben taa kucuklugumden beri fondoten suruyordum hem de en adi ucuz markalari 14 yasimda filan basladim :S annem yapma derdi gene yapardim :KK70:

simdi ise yanaklarim burnuma dogru olan kismi delik cok buyuk deliklerden degil ama var iste o yuzden devamli fondoten kullaniyorum veeee cildim kuru ne kremi kullandiysam fondoten surdugumde putur putur oluyor kabuk kalkiyor heleki burnuma surdugumde igrenc duruyor

bebis ablacim ne yapacam ben bi fikrin var mi guzeliim :) öptum

var güzelim ;
öncelikle o fondoteni bırakacan başka su bazlı bi fondotene geçeceksin çok işin düşmedikçe de kullanmayacaksın inan fondöten o delikleri kapatmıyor görünen yine görününr bebişi böle kendini alıştırıp sevmeye başla yaşın sanırım küçük hiç bulaşma böyle işlere canısı

nemlendirici konusunda tonik kullanmıyorsan krem i cildin emmeyebilir bunun için önce temzilik sonra tonik sonra da güzel bi nemlendirici canısı ben nivea kullanıyorum çok mesudum canlandırıcı tonik göz çevresi ve günlük nemlendirici olarak aqua sensetion kullanıyorum fiyatları da iyi bebeğim nem oranımı yükseltmeyi başardı dadlum bunları bi yam bakalım fondoten yerine köpük allıklar var onlardan kullanmanı öneririm inan bi kaç günden bu kadar zaman o fondotenini kullandığına üzüleceksin allıkla bu işi çözersin
nem olayına dikkat etmelisin canım özellikle göz çe3vren için öpüyorum

arzuu konuyla alakasız olacak ama sorayım :) göz makyajını çıkarmak için ne kullanıyorsun canım? ben bol eyeliner bol maskara kullandığım için avonunki tam çıkartmıyor kirpiksiz kalacağım yakında:KK43:

arzuu konuyla alakasız olacak ama sorayım :) göz makyajını çıkarmak için ne kullanıyorsun canım? ben bol eyeliner bol maskara kullandığım için avonunki tam çıkartmıyor kirpiksiz kalacağım yakında:KK43:

kaydirigubbakcemile3aynı soruyu ben de sordum canım..
konuştuk bayağı, karar verdik, neutrigena alcaz, ben bugün alcaktım.
bulamadım, yarın bakcam, alsaydım size nasıl olduğunu sölerdim.

ilarzunun cevabı..

"ben karışık kullanıyorum göz makyajı için niveanın kırışıklık giderici Q10 temzileme sütünü kullanıyorum gözüme kaçtığında acıtmıyor

ya da avonun jelini aldım yüz yıkama jeli gece ve gündüz ayrılıyor soliotuns mu ne öle bi ismi var canım krem ve turuncu çift taraflı o çok güzel çıkartıyor..

ardından göz kremimi toniğimi nemlendiricimi ihmal etmeden sürüyorum..

şimdi nivea bitti bebak kullanıyorum sıkışınca gözüm için biraz yakıyor çünkü ama cilt için çok yumuşacık yapıyor:)"

ilarzunun cevabı..

"ben karışık kullanıyorum göz makyajı için niveanın kırışıklık giderici Q10 temzileme sütünü kullanıyorum gözüme kaçtığında acıtmıyor

ya da avonun jelini aldım yüz yıkama jeli gece ve gündüz ayrılıyor soliotuns mu ne öle bi ismi var canım krem ve turuncu çift taraflı o çok güzel çıkartıyor..

şimdi nivea bitti bebak kullanıyorum sıkışınca gözüm için biraz yakıyor çünkü ama cilt için çok yumuşacık yapıyor:)"

teşekkür ederim ocean:) neutrigena yı bende düşünüyordum alayım bari:) avon un o çift taraflısını da deneyeceğim kampanya 5 in gelmesini bekliyorum indirim yapmışlar:)

ilarzunun cevabı..

çok teşekkür ederim balım:)))))
nivea da bana bişey aldım hediye ürün geldi ondan kullanıyordum yani bi numarası yok... ölesine elimde diye canısı

teşekkür ederim ocean:) neutrigena yı bende düşünüyordum alayım bari:) avon un o çift taraflısını da deneyeceğim kampanya 5 in gelmesini bekliyorum indirim yapmışlar:)

evet o avonun gece kısmı makyaj için sabah kısmı ise günlük temzilik için miş benim makyajı güzel çıkartıyor gece tarafı canım arkadaşımöa da denetim o da beğendi istedi
ama içim elvermiyor sipariş vermeye doğrusu canımcım güvenemiyorum ya nedense avona

neutri alacaz biz ocean la karar verdik çiçeğim içimiz rahat cebizim rahat ohhhhşakkıdı diyecez inşallahhha.s

neutri alacaz biz ocean la karar verdik çiçeğim içimiz rahat cebizim rahat ohhhhşakkıdı diyecez inşallahhha.s

tamamdır bende alayım ilk gözüme çarptığı anda, sizler de kullanınca bi beyin fırtınası yaparız hakkında :KK70:

arzu sen ne zaman yatıcan kaydirigubbakcemile3

kız nerden biliyon yaw yatacağım zamanı bile kuşum benim tam uyuyayım sabah kalkamıcam diyordum içimden senin yazını gördüm alemsin çiçeğim şimdi yatacam annem

tamamdır bende alayım ilk gözüme çarptığı anda, sizler de kullanınca bi beyin fırtınası yaparız hakkında :KK70:

yaparız şeker sepetim öperim

evet o avonun gece kısmı makyaj için sabah kısmı ise günlük temzilik için miş benim makyajı güzel çıkartıyor gece tarafı canım arkadaşımöa da denetim o da beğendi istedi
ama içim elvermiyor sipariş vermeye doğrusu canımcım güvenemiyorum ya nedense avona

Yav bende İnnova aldım, fena değil gibi. benneyaptımki

Yav bende İnnova aldım, fena değil gibi. benneyaptımki

oooohh iyi yapmışsın bidanem innova da iyi diye biliyorum çiçeğim
herkesin yüz tipi farklı tepki veriyor memnunsan ne güzel inşallah biz de memnun olduğumuzu bulacaaazzzz:lepi:

maşallah ya süpersin bi insan bu kadaarmı yetenekli olur.ben far,eyeliner sürmeye korkuyorum berbat ediyorum diye.yiğenimle birlikte izledik 6 yaşında o da:ecrin_bebek: bu kim diyo dedim ablanın adı arzu(benim ablamın adı da arzu ve yeşil gözlü)diyoki annemmi:roflol::roflol:koptumm koptum seni ablam zannetti.:nazar::nazar::nazar:allah nazarlardan s:1hug:aklasın kem gözler pörtlesin inşallah

Makyaj bir tarafa ben sana bayildim be güzelim....Şeniz

Hatta Kardesime bile alabilirim seni....erkek arkadasin falan varmi??:nazar:

Bende KK da görücüye cikiyorum artik:roflol:

maşallah ya süpersin bi insan bu kadaarmı yetenekli olur.ben far,eyeliner sürmeye korkuyorum berbat ediyorum diye.yiğenimle birlikte izledik 6 yaşında o da:ecrin_bebek: bu kim diyo dedim ablanın adı arzu(benim ablamın adı da arzu ve yeşil gözlü)diyoki annemmi:roflol::roflol:koptumm koptum seni ablam zannetti.:nazar::nazar::nazar:allah nazarlardan s:1hug:aklasın kem gözler pörtlesin inşallah

allahhhh ciddi mi bibeeemmmm çok sevindim yaawwww yirim ben onu çiçeemm

Makyaj bir tarafa ben sana bayildim be güzelim....Şeniz

Hatta Kardesime bile alabilirim seni....erkek arkadasin falan varmi??:nazar:

Bende KK da görücüye cikiyorum artik:roflol:

dadlummm benem bi nişanlım varr a.s 3 senemizi devirdik marttaa gülüm

gendisi has anadolu erkeği:roflol:

videomu izledi dedi allah seni iflah etsin arzu bi de söylediğin şarkıya bak :roflol: tüüühhh:roflol:

arzum yeni fideo varmı ben bi haftadır yoktum geçmişede bakamadım malum oku oku bitmio

allahhhh ciddi mi bibeeemmmm çok sevindim yaawwww yirim ben onu çiçeemm

dadlummm benem bi nişanlım varr a.s 3 senemizi devirdik marttaa gülüm

gendisi has anadolu erkeği:roflol:

videomu izledi dedi allah seni iflah etsin arzu bi de söylediğin şarkıya bak :roflol: tüüühhh:roflol:

Tühhhh görüyonmu kacirdik seni:nazar:

Neyse:1closedeyes: kismet hersey dimi?a.s.....Allah tamamina erdirsin ömürünüz boyu mutlu mesut etsin sizi insallah.:Saruboceq:

Tühhhh görüyonmu kacirdik seni:nazar:

Neyse:1closedeyes: kismet hersey dimi?a.s.....Allah tamamina erdirsin ömürünüz boyu mutlu mesut etsin sizi insallah.:Saruboceq:

Şeniz amin bebeğim inşallah kardeşine en hayırlısından bi kısmet en acilinden bulursun çiçeeemmmm

allah iilini versin emi sende mii :1shok: :roflol: :roflol: :roflol:

ne kız sen de miiii:1shok:

harika anlatmışsın sık kulanılanlara ekledim artık seni hep takip edicem sen gösterdikçe gidip uyguluyorum ama senin yaptığın gibi olmadı daha ama azimliyim

X