Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ya ben sana ne kadar hayran kalsam azzzzzzz
nerdeydin ya sen daha önce
süpersin bebişim
ay lav yu ay lav yu
su yu lav me
?
öpüldün canım benim
bebeişim:)

ilarzucum hani videolar sabırsızlanıyoz wallaa kaydirigubbakcemile5 ne zman yüklicen kuzumm kaydirigubbakcemile2

ya ben sana ne kadar hayran kalsam azzzzzzz
nerdeydin ya sen daha önce
süpersin bebişim
ay lav yu ay lav yu
su yu lav me
?
öpüldün canım benim
bebeişim:)

la insan evladı sen nirdeydin heç görmedin benim fideomu :dilcikar:
be seni tiamo bibeemmm ben de seniiii Şeniz

ilarzucum hani videolar sabırsızlanıyoz wallaa kaydirigubbakcemile5 ne zman yüklicen kuzumm kaydirigubbakcemile2

sevgülüm şincik videoyu çektim full makyaj olunca allığı ruju accuk uzun oldu yüklemesinde de sorun oldu kalktım gittim kardeimin iş yerine ordaki internet hızlı diye. yüklemesi için verdim onun da başı kalabalıkmış ben evde beklerken saat 9 a geliyordu dedi abla uzun zürecek ben daha yeni başlıcam yüklemeye 1 saat sonra da çıkmam lazım dedi kapanıyor dedi ama yüklemeye devam edevek dedi. tam o sırada anamlar kü,tahyadan geldiler hemen hazılrlan aşağı in amcamlara gidiyoruz dediler ben paldır külüdrü indim şimdi eve girer girmez açtım pc yi kardeşimi aradım dediki daha yüklüyordur abala sabaha yaparız dedi :KK43:((((((((((

çiçeem durum bu hep böyle oluyor kusura bakmayın canım hep 1 gün gecikmeli oluyor bi kolay yöntemi var elbet ama ben çözemedim çiçeğim nedense benimkiler zor yükleniyor bitanesi yaaabenneyaptımki

ilarzu tatlım 1. sayfanın dışında yayınladığın makyaj videoların var mı conem ?
sahiden çok faydalı kuzucum :)))

yok canım 2. sini bugün çektim yarın sitede olacak bidanesimmelimde olmayan sebeplerden siazi beklettim ama kusura bakmayın canlarım:çok üzgünüm:

la insan evladı sen nirdeydin heç görmedin benim fideomu :dilcikar:
be seni tiamo bibeemmm ben de seniiii Şeniz

sevgülüm şincik videoyu çektim full makyaj olunca allığı ruju accuk uzun oldu yüklemesinde de sorun oldu kalktım gittim kardeimin iş yerine ordaki internet hızlı diye. yüklemesi için verdim onun da başı kalabalıkmış ben evde beklerken saat 9 a geliyordu dedi abla uzun zürecek ben daha yeni başlıcam yüklemeye 1 saat sonra da çıkmam lazım dedi kapanıyor dedi ama yüklemeye devam edevek dedi. tam o sırada anamlar kü,tahyadan geldiler hemen hazılrlan aşağı in amcamlara gidiyoruz dediler ben paldır külüdrü indim şimdi eve girer girmez açtım pc yi kardeşimi aradım dediki daha yüklüyordur abala sabaha yaparız dedi :KK43:((((((((((

çiçeem durum bu hep böyle oluyor kusura bakmayın canım hep 1 gün gecikmeli oluyor bi kolay yöntemi var elbet ama ben çözemedim çiçeğim nedense benimkiler zor yükleniyor bitanesi yaaabenneyaptımki

tomoomm bebeğim olsun bekleriz bizz kaydirigubbakcemile5 bu zamana kadar bekledik 1 güncükmü bekleyemicezz geç olsun güç olmasın tatlımm mucuu mucuukaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

tomoomm bebeğim olsun bekleriz bizz kaydirigubbakcemile5 bu zamana kadar bekledik 1 güncükmü bekleyemicezz geç olsun güç olmasın tatlımm mucuu mucuukaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

çok teşekkür ederim yavrum
ben böyle yapaccam şu gün dedim mi yapamadım mı çok rahatsız oluyorm çiçeğim:kızgın: kendime kızıyorum neden yapamadım diye mirmirmirmir

ama yarın hazır olur çiçekler büyük ihtimalle
teşekkür ederim anlayışınız için çiçeklerim

bende videonu sabırsızlıkla bekleyenlerdenim.. neyse datluu insan bigün daha bekleriz seni... kaydirigubbakcemile5

bende videonu sabırsızlıkla bekleyenlerdenim.. neyse datluu insan bigün daha bekleriz seni... kaydirigubbakcemile5

teşekkür ederim nilim çok incesin çok sağol çiçeemmŞeniz

bu sefer heç şımarmadım baastırdım içimdeki çatlağı:eek:klava:
:roflol:

çok teşekkür ederim yavrum
ben böyle yapaccam şu gün dedim mi yapamadım mı çok rahatsız oluyorm çiçeğim:kızgın: kendime kızıyorum neden yapamadım diye mirmirmirmir

ama yarın hazır olur çiçekler büyük ihtimalle
teşekkür ederim anlayışınız için çiçeklerim

seninle bi alakası yokki tatllımm mirmirmirmir bekleriz biz sen sıkma canınıı kaydirigubbakcemile5

makyajla falan işim olmadığı için çok
aaaaay
ama sana zaten nişanında bitmiştim
şu videonda beni paraladı
bir uzamn olarak sana birşey soracağım
yani bir resim gösterip bu makyajı nasıl olur diyeceğim hazırmısın
bu arada
ankaraya gelirde haber vermezsen
seni paralarım :lepi:

hayran hayran izledim valla.zaten çok hoş bir kızsın,makyajında süper olmuş.eline,emeğine sağlıka.s.

makyajla falan işim olmadığı için çok
aaaaay
ama sana zaten nişanında bitmiştim
şu videonda beni paraladı
bir uzamn olarak sana birşey soracağım
yani bir resim gösterip bu makyajı nasıl olur diyeceğim hazırmısın
bu arada
ankaraya gelirde haber vermezsen
seni paralarım :lepi:

gülüm çiçeğim sen baa göster kendi fotonu mu gösterecen nasıl makyaj yapmalıyım diye anacım?delikafadulden
gül yüzünü görebilecem yani çok şükürrrrsırnaşık şey

cok basarilisin canim cokta tatlisin masallah şutarafagittia.s.

çok teşekkür ederim bidanem o senin güzelliğnŞeniz

harikaaa bayıldımm ellerinize sağlık :)

hihoyyythihoyyyt
teşekkürler tweety_ess

hayran hayran izledim valla.zaten çok hoş bir kızsın,makyajında süper olmuş.eline,emeğine sağlıka.s.

çok teşekkür ederim bidenem çok incesinŞeniz

hee bende diyom başka yere mi açıp koydu videoyu..
e ii bekleyelim o zaman gardaşını şekercim...

Arzu cnm yaa çok tatlısınnn...:teselli:
Makyajından çok seni dinledimm çok güldürdün beniii...:roflol:
Maaşallah çok güzelsin....:nazar:
Makyajında süper olduu....:1shok:
Teşekkürler emeğine sağlık...çok uğraşmışsınn bizler için......a.s.a.s.

hee bende diyom başka yere mi açıp koydu videoyu..
e ii bekleyelim o zaman gardaşını şekercim...

canım canım canım
kardeşim söledi hata vermiş akşam 5 te iş yerine gidecek yükleyecek gülüm onun için anca 8 gibi 9 gibi yükenir diye düşünüyorum
beni bekliyorsan söliim de gülüm ayıp olmasın sana da maalesef böle oldu

Arzu cnm yaa çok tatlısınnn...:teselli:
Makyajından çok seni dinledimm çok güldürdün beniii...:roflol:
Maaşallah çok güzelsin....:nazar:
Makyajında süper olduu....:1shok:
Teşekkürler emeğine sağlık...çok uğraşmışsınn bizler için......a.s.a.s.

ayy bidenem benim bal kaymaklım çok teşekkür ederim cicişşş hihoyyyt

X