İlahi Adalet. Bu neydi sizce?

Yani evt.
Tesekkur anlaminda dusunursek evt cok da kotu gelmiyor kulaga ama ne bileyim iste

Çocukları ve beni değil, uçkurunu düşündüğü için etmezdim. günahına girdi. Edemezdim.. Sinir oluyorum böyle erkeklere.. Rahat uyuyamasın işte ne güzel..

Ben sadece basit bir tesekkuru daha normal buluyorum. Birisi bana hakkini helal et dediginde rahatsiz oluyorum,helallik haramlik boyle bir cumleyle olabilecek seyler degil,bence genel olarak davranislarimiz ve hayata bakis acimizla alakali bir butun.

Niyeti teşekkür etmek olsaydı haksızlık ettim demezdi.Haram olsun deyip kapıyı suratına kapatsaydınız.Aklı sıra vicdanını rahatlatmaya çalışıyor.İzin vermeyin buna.

Ben aslaaaaaaaaa...hayatta her keze hakk7mı helal edyrm...bende aldatıldım...benimki o kadına gitmedi.çok agladı yalvardı..ama asla olmaz....eski koca müsvettesine ve benim suçum yokken bana ve çocuklarıma karşı iğrençleşen alesine aslaaaaaaaaaa helal etmyrm...onu o gün ahirette hesap günü beklycgm...

Ne kadar agresifsiniz inanamadım bu mesajınızı okuyunca.

Ne helal et derim ne de helal et diyen hakkında böyle kötü düşünürüm. Isterse tanrı seni kutsasın desin, sonuçta kendince iyi bir şey söylüyorlar. Zahmet verdik /yorduk kusura bakmayın olarak algılıyorum hep.

Son düzenleme:
Sekilci ve agresif?
Bu sekilde olabilecek son insan benimdir,o sizin kendi bakis aciniz diyeyim kibarca
Birbirlerinin eline koluna sarilip 15 dakika helal et helal et diyen insanlar esasen sekilcidir. O yuzden genel adab-i muaseret kurallarina uyacak evrensel bir soz kullanilmali bu durumlarda. Tesekkur etmek gibi,cok incesiniz,tekrar goruselim demek gibi...

Konu sahibinin durumuna donersek,insanlar ille ektigini bicemiyor. Cevresine cok buyuk zararlari olan her insan cezasini bulmuyor. Cunku hayat bir butun. Sadece aileyi aldatmaktan,cocuklari ortada birakmaktan ibaret degil o kisinin omru. Pek cok sey yasiyoruz ve pek cok sey yapiyoruz,kabaca bunlarin ortalamasini yasamamiz lazim teoriye gore,ama bunu da yasayamiyoruz. Dolayisiyla helal mevzularina girilmesini dogru bulmuyorum. Hele ki ilahi adalet bekle bekle durumlarinda da o bekledigimiz ilahi adalet hic gelmiyor. Hayati ve yasananlari akisina birakmak en guzeli.

İnsanlara fikirleri sebebiyle agir laflar soylememek gerektigini ogrenecegimiz bir hayat diliyorum ben de

Tabiki etmezdim. Ama siz yine de benim ahımı aldı ohh çıkıyor işte modunda olmayın derim. Kimsenin kimsede ahını koymaz rabbim.. siz hayatınıza odaklanın. İnşallah bundan sonra güzel bi yaşantı sürersiniz evlatlarınızla

Bu helallik isteme durumu da moda oldu.Yaparlar ederler her türlü pisliği sonra vicdan temizlemek için gelsin hellalik almalar..
O kadar kolay sanki
Suratına tükürüp al sana hellalik diyemedinizmi?
Aynen
Bildiğim ekmeğimle oynayıp beni işsiz bırakmaya çalışan biri ayrılırken hakkını helal et demişti
Sinirim tepeme çıktı
Ne kadar kolay iftira at arkandan yalan söyle iş çevir sonra helallik dile

K.k nin kadınları konu sahibinden daha çok ofkelenmis adama Konu sahını de bir iki konuşmaya yumusayacak gibi duruyor burdan görünen öyle.
Yanlış görünüyor ordan. Büyük konuşmayı sevmiyorum sadece bu değil hiçbir konuda. O tren kalkalı çok oldu. Artık öyle bir noktadayım ki öfke, nefret aşamasını da geçtim. Nötr, tepkisizim ona karşı.
Birşeyler söylemeye başladı hatta o söylerken aracıma bindim, lafı yarım kaldı, ön yan kapıyı açıp devam etti, ben yüzüne bakmadan söylediklerimi söyledim ciddiye bile almadım onu. Kapattı kapıyı gittim ben de. Ne hissedeceğimi bile bilemedim o an. Tek düşündüğüm ilahi adalet oldu.
Onunla kafamı karıştırmak, ona enerji harcamak bile istemiyorum ama düşüncelerinizi merak ettim.

Ben ölüm döşeğinde olsa, helal etmezdim.. kendimi geçtim çocuklarıma yaşattığı Günleri asla ev asla affedemezdim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…