İlahi Adalet. Bu neydi sizce?

Ağzına sağlık

Asla hakkimi helal etmem

Bence mutlulugunu golgede birakan tek sey senin helallik vermen

Karisiyla daha rahat uyuycak sen helallik verince
evliligine mutlu mesut devam edecek uyanik.
Icinden geliyorsa helal et.
Ama ben etmezdim net!

Ayrica kocanin pisman falan olduguna sa sanmiyorum

Helallik vermen icin bilerek mutsuz davranmistir uyanik.

Haha hihi diyerek helallik isteyemez ya

Ben de olsam aglamakli helallik isterim

Kendini kandirma

Kesinlikle öyle. Adamın perişan olduğu falan yok. Madem yemiş bir bok o zaman arkasında dursun ki durmuşda zaten...

İliskiyi de gectim,evimizde kahve ikram ettigimiz insan kapidan cikarken hakkini helal et diyor. Su laf iyice sinirime dokunmaya basladi. Noldu yani sana dunyalari mi bagisladim noldu da helallik istiyorsun? Biktirdilar.

İliski ve evlilik konularinda zaten soylediklerinize birebir katiliyorum.

Ben etmezdim sanırım sizden bı ışık da bekliyor olabilir hani vicdan yapıyordur :/

Helal falan etme o çocukların hakkı ne olcak onlar unuttu mu sanki boşansa sonra deseki seviyorum evlencem tamam ama evliyken bi başkasını sevmesi affedilmez bişey ki aynısını sen yapsan oda etmezdi

yuva yikanin yuvasi olmaz hakkini helal et diyemem etmedr diyemem kul hakkina allah. bile hasa karismazmis. birde soyle birsey var kim jime ne cektirdiyse aynisini yasatmadan canini almaz . allahin adaleti tum adaletlerden daha keskindir

Ay evt ya ben de yeni yeni denk gelmeye basladim.
Moda oldu sanirim

Millet 2 borek bir cay icti diye hakkini helal et demeye basladi valla

Kimbilir ne yani?
Aman helal olsun be ne alaka diyorum ben de.

Ne kadar da vicdan rahatlatmaya merakli olduk

Bu helallik isteme durumu da moda oldu.Yaparlar ederler her türlü pisliği sonra vicdan temizlemek için gelsin hellalik almalar..
O kadar kolay sanki
Suratına tükürüp al sana hellalik diyemedinizmi?
Aynen
Sen 2 cocukla karini birak
Sevgilinle evlen
Sonra..hakkini helal et.

B.kumu ye sen benin
Hadi yallahh..diyememis konu sahibi

Demek ki zerre kadar da olsa vicdanı varmış gerçekten zor bir durum
Canınızı yakan kim olursa olsun affetmek zorunda değilsiniz
İçinizden nasıl geliyorsa onu yapın

Zamana bırakmak gerek bazen hayatı.. zaman gösterir herşeyi..

Nasil insanliktan uzak tiplerse
Yedirdikleri icirdiklerini de haram edecekler diye ödü patliyor insanlarin birbirinden.
Oyle bir kisinin haram etmesiyle alt ust olacaklarsa
Ya da bir kisinin helal etmesiyle “obur dunya”lari kurtulacaksa
Ne anlami kaliyor koskoca hayati yasamanin?

Dün arkadaşımdaydım çıkarken hakkını helal et dedim, ama öbür dünyamı kurtarmak gibi bir niyetim de yoktu o esnada, bir nevi teşekkür aslında emek verip uğraştın demek gibi. Bunca yıldır söylerim bu lafı, duyarım da, hiç rahatsız olmadım aksine hoşuma gider. Nerden baktığınızla doğrudan ilgili bu rahatsızlık duyup duymama sanırım.

Bana benim evimden cikarken..hakkini helal et.diyen kisinin ben de onun evinden cikarken..yedirdim icirdim hakkini helal et demedi bana hakkim var halbuki su an onda...diye aklindan gecirdigini bu yuzden onun da baskasinin evinde bunu dedigini dusunuyorum mesela ben..

Yani fikri neyse zikri de o..mantigiyla

Benim aklima gelen bu.

ben beni aldatmadigi halde (ki belkide aldatmıştır hicbir erkeğe güvenmiyorum artik)hakkımı helal etmiyorum yaşadığım korkular suanki durumum

Yani art niyetli bir insan değilse sizin diyip dememenize hiç takılacağını sanmıyorum ama tabi bilemeleyiz, hakkını helal et cümlesinin söylediğim kişiyi rahatsız edeceğini hiç düşünmezdim o yüzden bana garip geldi açıkçası.

Aynen yahu
Kapida vedalairken 10dk kucaklasip hakkini helal et diyen tiplerden gina geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…