İkiz bebeklere gebe olduğunuzu hissettiniz mi?

Tüp bebekle oldu benimkiler embriyo transferinden sonra hissettim zor ama ikiz hamilelik bugün kanamam vardı moralim bozuldu oğlum var bide ilgilenmek lazım hayırlısını iste boşver
Benim de 7 yaşında bir kizim var, tüp bebek tedavisiyle şimdi 10 haftalık ikizlere hamileyim. Değişik duygular içerisindeyim, hem ailem genişleyecek diye çok mutluyum hem de üç çocuğu kaldırabilecek miyim onları layıkıyla büyütebilecek miyim diye endişeliyim. Bu foruma girmemde ki en büyük etkende kendim gibi insanlarla konuşup birbirimizi rahatlatmak. Insallah sağlıkla mutlulukla kucağımıza almak nasip olur.

Aynı endişeler bendede var bide erken Doğum okursa korkusu eklendi.oğlanla uğraşmak zor bide ikizler basıl baş edicem bilmiyorum uykularım kaçıyo.ama dün dr daydım nasıl güzeller yarabbim ,bana nasıl bi güzellik hoşluk yaşattı anlatamam.cennet içimde sanki
Benim de 7 yaşında bir kizim var, tüp bebek tedavisiyle şimdi 10 haftalık ikizlere hamileyim. Değişik duygular içerisindeyim, hem ailem genişleyecek diye çok mutluyum hem de üç çocuğu kaldırabilecek miyim onları layıkıyla büyütebilecek miyim diye endişeliyim. Bu foruma girmemde ki en büyük etkende kendim gibi insanlarla konuşup birbirimizi rahatlatmak. Insallah sağlıkla mutlulukla kucağımıza almak nasip olur.

Hanımlar hamilelikten önce kaç oluşmuş yumurtanız vardı ikiz bebişe hamile olan anne adaylarımız,, bende ikinciyi istiyorum klomen kullandım dr gittim bugün 3 yumoş oluşmuş çarşamba çatlatma yapacak çoğul gebelik olur mu merak içindeyim ve bnde çok istiyorum,, kalbim rahatsız kistler var ve sezeryanlıyım o yüzden inşallah çoğul olur üçüde tutar :) ihtimal varmı siCe?

Benim bir yaşında oğlum vardı hamile olduğumu öğrendiğim de . Herşeyden habersiz tatile çıktık 13 sene önce tanıştığımız yere gittik sürprizi orda öğrendik 10 haftalık hamileydim. Oğlumu 1.5 yıl bekleyince bu hamileliğim ani oldu ilk şoku o zaman yaşadık test de çift çizgiyi görünce.... benim ağzımdan ilk çıkan şey ikiz olabilir demek oldu. 4 gün sonra acilden giriş yaptırarak 10 sn kadar ultrasonda gördüm kalp atışını dinledim sadece o kadar. Bayram tatili nedeniyle poliklinikler kapalıydı. 5 gün sonra doktora gittim gitmeden önce eşime bi bakmışsın yarın ikizmiş dedim eşim de gördün ama tek di dedi. Ben de evet ama hadi arkaya saklanmışsa dedim :) doktoruma da sürpriz gebelik oldu ayrıntılı daha Bilgi alamadım nasıl iyi mi diye sordum :) doktor da asıl sürprizi ben yapacağım şimdi dedi ailemde ikiz olup olup olmadığını sordu ben kist mi dedim hayır ikiz dedi ben anladım ve hüngür hüngür ağladım sevinç korku endişe herşeyi aynı anda yaşadım. Eşime çok büyük şok oldu yani kendisi hep ikiz bebek görünce nasıl ayırıyorlar nasıl büyütürler derdi hep başına geldi :) tek yumurta ikizlerine hamileyim iki oğlum daha olacak:) ben ikiz olacağını hissettim yani anlamsız bi şekilde ağzımdan hep ikiz kelimesi çıkıyordu :emir_bebek::emir_bebek:

Ben rüyamda görmüştüm :) hatta 5. Hafta ultrasonda doktora ikiz mi demiştim yok demişti. 8. haftada kalbi dinlemeye gittiğimizde ikiz oldukları ortaya çıktı :))

X