ikiz bebek anneleri bebişleriniz kaç haftalık ve kaçar kilo doğdu?

36+1 de doğum yaptım.hiç küvöze girmediler.biri 2600 biri 2700 doğdu bebeklerim.olumlu düşünütrsen herşey yolunda gider.sorunsuz bir hamilelik ve hayırlı doğum dilerim.
Merhaba.. İkizleriniz 36. Haftada doğmuş memeden emzirebildiz mi? 37. Haftada emme refleksi gelişir diye duyuyorum.

Ç
Merhaba evet emziriyorum kizim ilkdenemede tuttu oglum biraz ugrastirdi ama tuttu cok şükür ama mama da beraber aliyorlar
çok teşekkürler.. 14.haftadayım sürekli düşünüyorum dua ediyorum 36-37 haftalarda sağlıklı doğsunlar emzirebileyim diye.. Kaç cm doğdular ? Kıyafet Boyları baya kafa karıştırıyor

Ç

çok teşekkürler.. 14.haftadayım sürekli düşünüyorum dua ediyorum 36-37 haftalarda sağlıklı doğsunlar emzirebileyim diye.. Kaç cm doğdular ? Kıyafet Boyları baya kafa karıştırıyor
48.cm dogdular evet hastane çıkışı kıyafetlerin içine dusuyorlardi ama çok şükür çabuk toparladilar

Kızlar bende 11 haftalık ikiz Bebeklerim var benimde kaç aylık hamileyim sizce bide kızlar ben hamileligim boyunca hep yatim yeni yeni kalktım yemek ve sadece bulasik yikiyorum tabi iş görmüyorum ama yemekti bulasik ti bu işlerimi yapmaini bana bi zararı olmaz değilmi lütfen yardımcı olurmusun

Canim burdaki linke tikla gunceliz orada sorularina cvp alabilirsin bildikleri soruysa :))

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/2016da-ikiz-annesi-olacaklar.837352/page-1165

Merhaba,
İkizlerim 35+5te 2200 ve 2390 gr doğdular, küvözde yatmadılar, ertesi gün taburcu olduk
Massalah minnoslarina rabbim saglikla buyutmeni nasip etsin insallah kiz erkekmi canim bebislerin

Amin cnm hepimize nasip olsun inşallah. İki erkek tek yumurta ikizi senin iki kız galiba?
Amin insallah canim evet cift yumurta ikizi iki kiz canim rabbim nasip ederse cumlemize saglikla nasip etsin minnoslarimizi

Benimde henuz 10 haftalik ikizlerim .. kac haftada kimildar ne zaman Dogarlar merak ediyorumm rabbim herkezin yardimcisi olsun insallah

Merhaba benim ikizlerim 22 temmuzda 34 haftalik dogdular. Kizim 2560 gr oglum 2535 gr dogdr.cok sukur kuveze girmediler ☺1 hafta sonra kontrolde sarilik olduklari anlasilinca 1 gece hastanede fototerapi icin kuvezde kaldi. Cevrendekileri dinleyip moralini bozma. Sana gerek olan tek sey bol istirahat ve moral

Benmde ikizlerm 37+0 da dogdu biri 1900 digeri 2900 1900 olan 1 gun onlem amacli kuvezde kaldi bende bu sayflari tek tek okuyanlardanim haftayla kiloyla kafayi bozmuştum resmen ultrasnda 1900 luk olan 2600 gözüküyordu dogum kilosuyla arada 200 gram falan oynuyor dendi hicte oyle cikmadi kendinizi sartlandrmayin benm bebgm bu kiloda dogucak demeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…