İkinci evlilik öncesi kararsızlıklarım 🙁 kafam karmakarışık lütfen okuyun

Ayyy çok beter bir adam,koşarak uzaklışılacak cinsten.

bana dese evinde yaşayalım eşyaları ben alırım ya da giderlere ortak olma yine tamam derdim ama. Bu benim her şeyi üstlenmemi istiyor benim standartlarım düşer bu şartlarda dedim
Bence hiç evlenmeyin. Siz zaten kendinize bakabiliyorsunuz inanin başınıza bela almayın evlenerek hem o hem onun cocugu yükünüz 2 kat artacak buna degermi sizce?

Yok artık ya! Kalemlik hediyesi de not edilmez ya! Pes cidden! Adamdan kurtulduğun iyi olmuş.

Eviniz olmasa,memur olmasanız bu adam size yanaşmazdı bence.
Tamam ekonominin hali malum,bir noktaya kadar hak veririm ama evinizle ilgili karışmıyorum diyerek tam tersini yapıyor. Arabası kaç milyonluk bilmiyorum ama evle araba kıyaslanabilirmi fiyat anlamında? Bence kıyaslanamaz. Barınma kirada otursanız sizin en büyük masraf kaleminiz onu size yikıyor arabayı ben karşılarım diyor ama arabanın masrafı evin masrafından asla fazla olamaz. Kendi arabası zaten bir zahmet benzinini alıp,kasko,bakım vb şeyleri karşılasın yani.
Bakın size dese ev alalım birlikte ödeyelim amenna ama bu adam sizin evinizi satarak yeni ev almak derdinde ,çocuğunuzun hakkını gözettiği falan yok,kendi arabası duracak siz ev alacaksınız neden?
Boşverin kendinize bu kadar hesapçı bir adamı bela etmeyin.

Canım benim evim su an 4 milyon. Arabası lüks bi şey değil 300-400 bin anca eder. Sürekli ev yoksa arabamı satarım diyor al g.tüne sok arabanı diyemedim keşke deseydim

Borçsuz hayat istiyor iyi güzel de borçsuz hayat için kendisi ne yapacak ne katacak kendini getirmekten başka? Ev sizden, eşyalar sizden eski eşyalar kendisi bavulunu alıp gelsin sizin sırtınızdan borçsuz hayat yaşasın oh ne ala. Mantıklı düşünebilmenize ayrılmış olmanıza çok sevindim

Zaten biz ilk tanıştığımızda ortak arkadaşlarımız eski eşiyle nişanlıyken kadın daha memur değildi çalışan kadın istiyordu bu kadın memur olunca evlendi dediler bunları duydum taşlara iyice yerine oturdu bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…