İkinci evlilik öncesi kararsızlıklarım 🙁 kafam karmakarışık lütfen okuyun

O kadar nazik naif ki arabaya binerken kapımı açar montumu giydirir bi yere giderken. İs yerindeki en nazik insan diyebilirim. Arabaya binerken kapımı bile açar. Herkes imrenerek bakıyor bize

Şu kısmı okuduktan sonra gerisini tartışmaya bile gerek yok.
Düzgün kişiliği olmayan kadın ve erkekler gerçek karakterleri ile birini elde edemeyeceklerini bildikleri için karşı cinsi aşırı ilgi ve sevgiye boğarak yapmaya çalışır sonrada gerçek yüzlerini gösterirler. Bu şeklide abartılı sevgi gösterisi yapıp evliliğini, ilişkisini berbat eden tek bir kişi tanımıyorum.

zaten sürekli annem her şeyime karışıyor bıktım diyordu kaç defa kiraya çıkmaya niyetlendi çıkmadı

Batakçının teki işte, canını üzmemiş hiç, dün bulmuş dün yemiş bugün bulmuş bugün yemiş, yarın Allah kerim demiş. Şimdi de kapaklanacak yer arıyor.

Batakçının teki işte, canını üzmemiş hiç, dün bulmuş dün yemiş bugün bulmuş bugün yemiş, yarın Allah kerim demiş. Şimdi de kapaklanacak yer arıyor.
Allahtan yolun başında gösterdi gerçek yüzünü, ya rol yapıp nikah kıyıldıktan sonra gösterseydi gerçek yüzünü. teşekkür etmek lazım dürüstlüğüne :)

Bak kendinde yazmissin anne evinden bikmis ev afkadasi ariyor diye .onun evi yok ortak bir eve cikip ortak kazandiginizla karsilayip evin kirasinida tabikii ogluna biriktirmelisin .kendisinin de evi olsa onun evinde otursaniz kirayi eve kat diyecegim ama degil .adam hem kirayi belese getirecek, hem evin giderlerini bolusecek ,hem annesinden kurtulacak hemde duzenli sex hayati olacak .adamin bu isten kârına bakar misin ? Herkes salak bir o akilli masallah. O zarif davranmalara kanma .kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez.

bir de bana diyor benim evim olsa oğlumun yüzünü görmek nasip olmasın seni kirada süründürmezdim diyor. aynısını bende dedim canım kendisine, evimde yaşayacaksın eşyalar benden cinsel isteklerini karşılıcam senin burda sorumluluğun tam olarak ne dedim

Dürüstlük değil o, ödü patladı cebimden para çıkacak diye.
canım 4 gündür tartışıyoruz. asla geri adım atmadı biliyo musun tamam canım yeter ki beni bırakma kiraya çıkarız veya eşya alırız demedi. ısrarla borçsuz hayat istiyorum diye diretti . annemde dedi ki seni sevse evsiz de kabul ederdi bırak kızım bizde nazik görünümüne bakıp adam sandık dedi.

Uyanık, iyi yapmışsın canim engellemekle.
Bunlar böyle böyle kalplere girip, şartlarını sunuyorlar sonra. Benciller, bu şartları kabul edip evlenmiş olsan, başka bir sorun çıkınca atıyorum çocuğuna bir konuda fazladan masraf yaptın, o da derdi "ee benim çocuğum?" sorun çıkmadan karşılığını beklerdi.
Ya da ne bileyim bu tarz şeyler, benden 1 gidiyorsa senden de 1 gidecek mantığı var

aman valla iyi ki bitti ya valla hem suçlu hem beni suçluyr kendimden şüphe ettirdi kaç gündür. hiç geri adım da yok, yazdıklarında hep beni suçluyor

Kapı açıp kapatan,mont giydiren adamdan beklediğim Max performans.Konu sahibi lütfen evlilik için acele etmeyin.
yok yok zaten evlilikle ilgili korkularım travmalarım vardı. herkes birini öneriyordu istemiyorum kimseyi diyordum. sanırım eski eşim ve ailesinden duyduğum küfürler hakaretler sonrası bu adamın tatlı dizi nezaketi dikkatimi çekti kapıldım bi an ama sonradan hareketleri şüphe uyandırınca sizlere danışmak istedim. en basitinden birlikte günü birlik tatile gittik kendisine tüm masrafları sana yüklemek istemiyorum yarı yarıya paylaşırsak gelirim dedim. çok ısrar ettim diye kabul etti. gittik. tüm ödemeleri kendisi yaptı. tatil dönüşü masraflar ne kadar tuttuysa söyledi kendisine yarısını gönderdim. bir gün telefonunu karıştırırken ne gördüm. bana aldığı kalemliği anahtarlığı tek tek not almış telefonuna . o notu gördüm ayrılmak istediğimi söyledim. neden not aldığını sordum. kredi kartımdan harcamıştım. banka kartından kredi kartına aktarmak iççin not aldım dedi. sonra en yakın arkadaşına bu hareketini anlattım. en yakın arkadaşı gidip sormuş hediye yazılır mı abi ya diye. arkadaşına da aileme aldığım hediyeleri not aldım. ortak masrafa dahil olmasını istemedim aileme aldığım hediyeyi kız neden ödesin demiş. ikimize çelişkili yanıt verince işkillendim ayrıldım

Bi daha arayacak o, bulmuş bedavayı kolay salmaz. Sorun kaç gr mehir istermiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…