İkinci evlilik öncesi kararsızlıklarım 🙁 kafam karmakarışık lütfen okuyun

Oğlum benim her şeyim onu düşünüyorum canım o yüzden bitirdim zaten

Bi tane iyi niyetli cümlesini göremedin açıkçası. Bence arabanızın kapısını kendiniz açın

bana dese evinde yaşayalım eşyaları ben alırım ya da giderlere ortak olma yine tamam derdim ama. Bu benim her şeyi üstlenmemi istiyor benim standartlarım düşer bu şartlarda dedim

bana dese evinde yaşayalım eşyaları ben alırım ya da giderlere ortak olma yine tamam derdim ama. Bu benim her şeyi üstlenmemi istiyor benim standartlarım düşer bu şartlarda dedim
Başka isteği var mıymış paşamın? Anası vermez bu kadar bedavayı bu yaşta.

Kafam çok karıştı hem evimde oturacak hem eşya masrafına girmeyecek oğlunu bavulunu alıp gelmek sanırım amacı sinir oldım

Aynen öyle
At gitsin başından bildiğin parazit. İlle de seviyorum isterim dersen de söyle evin yarı değeri kadar kredi çekip nakit para getirsin eline saysın krediyi kapatırsın.

kızlar dün adamın eski eşiyle görüştüm yazdıklarımı tek tek anlattım ben sizin oğlunuza ayrı oda düşünürken o eşya bile almıyor yanlış evlilik yapmak istemiyorum benim de oğlum Var sizinle evliyken de böyle giderleri paylaştırıp hesap kitao yapıyor muydu dedim kadın ben şimdi bi şey dersem gelir bana bulaşır bende size sebep olmak istemem dedi anlatmadı . Sebep olurum demek evet maddiyata düşkün konuşursam ayrılırsın demek resmen

Dertsiz başınıza dert almayın deli kocadan kurtulup oğlunuzla mis gibi düzen kurmuşken. Maddiyat dışında da bu adam sıkıntılı. Oğlunuza iletide huzur vermeyecek ikide bir oğlunuzu diline dolamış durmuş. Senin çocuğuna su alındı benimkinin nesi eksik diye sidik yarıştırır durur.
Bu adam hazıra konmak isteyen cimri bedavacı herifin teki. Size sunduğu hayat şuanki hayatınızdan daha güzel durmuyor siz anlatınca. Uzaklaşmayın kaçın.

Sizin adamın eski eşiyle ne alakanız var yahu? Siz uğradığınız muameleyi kendiniz görmüyor musunuz? Kadın da kendi zor bela kurtulmuş demek ki, hali tavrı onu gösteriyor.

Çocuklar kaç yaşında.

Sizin adamın eski eşiyle ne alakanız var yahu? Siz uğradığınız muameleyi kendiniz görmüyor musunuz? Kadın da kendi zor bela kurtulmuş demek ki, hali tavrı onu gösteriyor.
Kadın o kadar illallah etmiş ki gelip bulaşmasından korkup tek kelime etmemiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…