IKIGAI(Hep meşgul kalarak mutlu olma)

Bugün o kadar halsizim ki ateşim var ve bir WC kağıdını bitirip ikinciye geçtim dünden beri burun silmekten. Bugün bebiş uyudukça ben de uyuyorum ev işleri yapacak durumda değilim. Yavruma da bulaştı, Allah şifa versin cümlemize. Yarın ola hayrola iyileşiriz inşallah

Bugün o kadar halsizim ki ateşim var ve bir WC kağıdını bitirip ikinciye geçtim dünden beri burun silmekten. Bugün bebiş uyudukça ben de uyuyorum ev işleri yapacak durumda değilim. Yavruma da bulaştı, Allah şifa versin cümlemize. Yarın ola hayrola iyileşiriz inşallah
Allah şifa versin, benim küçük oğlan da hasta maalesef 😞

Çabuk atlatırsınız inşaallah.
Bebeğin beşiğine küçük bir havluyu ıslatıp asarsan burnu nemli kalır rahat eder.
Kurudukça ıslarsın.
İşleri boşver.
Yeter ki iyileşin hepsi olur.
Bol bol sıcak birşeyler iç derim ciğerlerin sıcak kalsın.
Allah şifalar versin tekrardan.

Çabuk atlatırsınız inşaallah.
Bebeğin beşiğine küçük bir havluyu ıslatıp asarsan burnu nemli kalır rahat eder.
Kurudukça ıslarsın.
İşleri boşver.
Yeter ki iyileşin hepsi olur.
Bol bol sıcak birşeyler iç derim ciğerlerin sıcak kalsın.
Allah şifalar versin tekrardan.
Allah razı olsun çok teşekkür ederim havluyu yapayım tamamdır 🤗🌸🌸🥰

Doktora gitmedin mi? Ara tatilde ben de boğaz enfeksiyonundan böyle olmuştum. İlaçsız geçiremedim maalesef 😔 tekrar geçmiş olsun, bebekle hastalık çok zor
Emzirdiğimden bı tedavi alamiycam diye gitmek istemedim. Çocuk doktoruma da sordum hatta. Bitkisel yöntemlerle tedavi olmaya çalışıyorum 🥰🥰

Çocukları okula gönderdim.
Eşimle kahvaltı yapıp, mutfağı toplayıp kendimi resim kursuna gönderdim.😌
Öğlen eve geldim.
Az ortalığı toprladım.
Kahvemi içerken dizimi izledim biraz.
Küçüğü okuldan aldım.
Onunla biraz oyalandık.
Büyüğü etütten aldım.
Yemek yedik.
Mutfağı toplayıp makineyi çalıştırdım.
Biraz resim çizdim.
On sayfa kitap okuyabildim.
Başka da ev işi yapmadım.
Öyle bir ağırlık var benim üzerimde de.
Hafiften boğazım da ağrıyor sanki. :KK43:
Hava da yağmurlu zaten.
Modum düşüyor kapalı havalarda.
Bugünlük bu kadar benden.
Ev işi de yapmadım.
Robot alırsam ona yaptıracağım hep.
Ortalığı da toplasın işi ne?
Topladıktan sonra bende süpürürüm nolacak?
İşin önemli kısmı ortalığın toplanması.🙄

İnşallah çok teşekkür ederim bugün daha iyi hissediyorum çok şükür. 🤗 Sizin çocuk nasıl oldu
Sevindim iyi olmana, benimki de bir tık daha iyi. Gece yine çok uyandı. Genzi dolu. Doktor 2 tane kortizon iğnesi verdi içirmem için. Tadı da berbatmış, içiremedim tükürdü. Umarım yine de bronşite dönmeden atlatırız

Sevindim iyi olmana, benimki de bir tık daha iyi. Gece yine çok uyandı. Genzi dolu. Doktor 2 tane kortizon iğnesi verdi içirmem için. Tadı da berbatmış, içiremedim tükürdü. Umarım yine de bronşite dönmeden atlatırız
Rahat uyuyamıyordur tabi geniz tıkalı olunca. İnşallah çevirmez bronşite. Çocuklar keşke hiç hastalanmasalar değil mi. Ama işte böyle böyle büyüyorlar 🤷

X