IKIGAI(Hep meşgul kalarak mutlu olma)

Hosbuldum canim 😍 neler yapıyorsunuz meşgul kalmak için 🤭
İşte rutin ev işleri, bunun yanında kendimizi geliştirmek için yaptığımız şeyler, mutlu olmak için kendimize vakit ayırıp yaptığımiz şeyler, ev işlerinde erteleyici olmamaya gayret etmek, bunlarla meşgul olup mutlu olmaya çalışıyoruz işte canım. 🤗🤗🌸

İşte rutin ev işleri, bunun yanında kendimizi geliştirmek için yaptığımız şeyler, mutlu olmak için kendimize vakit ayırıp yaptığımiz şeyler, ev işlerinde erteleyici olmamaya gayret etmek, bunlarla meşgul olup mutlu olmaya çalışıyoruz işte canım. 🤗🤗🌸
Ben bir suru hobi malzemesi aldım bugün kargolarım da gelecek ama ne yapacağımı bilmiyorim :KK70:

Bugun de temizlik yapamadım.
Hiç enerjim yoktu.
Mutfağı topladım ancak.
Sporum vardı son enerjimle oraya gittim.
Çocukları aldım, yemek yedik.
Bulaşık makinesinş boşaltıp akşamkileri koydum.
Öğlen kahvemi ihmal etmedim tabii.
Kitap okuyabilir miyim bilmiyorum?
Bakalım modlar yükselir inşallah.🤗💜

Dün uğrayıp yazamadım
Mutfak toplama (Sabah ve akşam)
Çamaşır katlama yerleştirme
3 çeşit yemek akşam için (bugün de yeriz bitmedi)
Sadece bunları yapabildim dün bir de duş alabildim kendime geldim. Bugün daha verimli geçer inşallah 🤩🌸🌸

Tutkal boya kağıt bant..makrome ipi ..çeşitli yapıştırıcılar daha var da aklıma gelenler bunlar

Afrika kızı uaparim diye de arada gazete aliyorum 🛏️
Makrome ipiyle de çok seçenek var eğlenceli 🤗🤗
Boşver Afrika kızını "dolar 15 TL olmuş vay ben nerelere gidem bakışlı Türk kızı"nı yap 🤣🤣

IMG_20211216_132105.jpg
makrome için anahtarlıklarim geldi bu akşam basliyorum inşallah renkli boyalar da geldi türk kızına da her renk gider zaten 😬

Anahtarlık hangi model düşünüyorsun bize de at🤗🤗 yengem de yeğenimin 1 yaş dağıtmalığı için makrome anahtarlık yapmıştı çok güzel oluyor 🤗
İlk defa yapacağım wunder netten baktım basit gözüküyorda daha önce yapayım dedim kafam çok karışık di sanırım olmadı

Bende en basitinden burgu yapmıştım öğretmenler gününde bugün iyice yoğunlaşmam lazım :)) hangisini becerirsem artık :))

İlk defa yapacağım wunder netten baktım basit gözüküyorda daha önce yapayım dedim kafam çok karışık di sanırım olmadı

Bende en basitinden burgu yapmıştım öğretmenler gününde bugün iyice yoğunlaşmam lazım :)) hangisini becerirsem artık :))
Yaa yaparsın seennn🥳 aynen YouTube da dünya kadar video var . Yapınca atarsın artık 🤗🤗🌸 kolay gelsin canımmm🥰

Kahvaltı artı sinema izledik.
Markete gittik.
Eşim işe gitti.
Ben komple evi süpürdüm.
Şöyle bir halıları kaldırmadan da sildim.
Dün banyonun birini temizlemiştim.
Bugun de diğeri temizlendi.
İşte klasik bulaşık makinesi doldur boşalt mutfağı topla.
Çocukları okuldan alıp yemek yedik.
Tekrar mutfak toplandı makine açıldı.
20 sayfa da kitap okudum.
Bugünlük de bu kadar.

Bugün
Mutfak toplama
Çamaşır atma
Evi süpürme
Silme
Kızımı yıkama 😰😰
İşlemlerini gerçekleştirdim 🤭🤭
İnşallah birazdan WC temizleme, toz alma, kitap okuma işlemlerini de gerçekleştirebilirim. 🤗🤗
Şimdi dün akşam yaptığım kış kekimi yiyorum dinleniyorum. Tarçın havuç ceviz ve tahinli kek 🍰🍰🍰😋😋

X