İki tane dilegim var, önereceginiz dua var mı?

Bu hafta icinde regli olacagım canım, hasta olurum cumartesiye...Muhtemelen salatı tefriciye okurum, henüz yatamadım bu arada yatacam yatacam deyip...

Bir de sen karınca duasını duydun mu hic? Bereket icin?

Bu hafta icinde regli olacagım canım, hasta olurum cumartesiye...Muhtemelen salatı tefriciye okurum, henüz yatamadım bu arada yatacam yatacam deyip...

Evet Canim regli ikende okunabilir Selati tefriciye ama ben hic okumadim bekledim her okumaya baslaladigimda abdestli idim abdestsiz hic okumadim ben yinede boyle okumani tavsiye ederim canim

Evet duydum fakat bir kez filan.Bereket icin Vakia duasini duydum daha cok.

Evet Canim regli ikende okunabilir Selati tefriciye ama ben hic okumadim bekledim her okumaya baslaladigimda abdestli idim abdestsiz hic okumadim ben yinede boyle okumani tavsiye ederim canim

O zamana gec olabilir can...Ayrıca hastaladım bile bugün..

linkte 1.gun 50 diyo yanı o saatler arasında 1. gun 50 tane ayetel kursı mu okumamız gerekyo bilgilendirirmisiniz lüfenn

*** 1.GÜN ( 50 )
*** 2.GÜN (170 )
*** 3.GÜN (220)
*** 4.GÜN (313)
*** 5.GÜN (50)
*** 6.GÜN (170)
****7.GÜN (313)

Seklinde gidiyor benim anladıgım kadarı ile...Evet öyle, 1. gün 50, 2. gün 170... Bu sekil...Link benim degil...

linkte 1.gun 50 diyo yanı o saatler arasında 1. gun 50 tane ayetel kursı mu okumamız gerekyo bilgilendirirmisiniz lüfenn

Evet aynen ööyle.1.ci gun 50, 2. gun 170 nasil yaziyorsa öyle.Bende yaptim bu formulu aylar önce gece yarisi.Gece saat 23-06 arasi okumak gerek.Bu formulu okuyan cok adam biliyorum.

teşekkür ederım cnm denıcem ınsallah bende

vayy demek ki hayırlı bişeymiş kı rabbım kabul etti

Genelde hayirli degilse okumak bitirmek nasip olmuyor.Salati Tefriciyeni okuyan bir cok kisi bazi dilekleri icin okuduklarinda bitiremediklerini yada hep bir engel ciktigini söylediklerini gördum.Bende aylarönce bir dilegim icin camiye giderek 1 haftalik 41 Fetih okumustum.Ilk basladigim gun"ALLAHim hayirli degilse bile bitirmeyime izin ver.Kabul edersin etmezsin o sana kalmis, ben basladigim duayi yarim biralmak istemem sadece"demistim. Duanin 3.ci gunu okudugumda icime gercekten cok guclu kötu his dolmustu, okurken acaba birakip gitsem mi demistim.Fakat okudum bitirdim.ALLAH okuyup bitirmeyi nasip etti.Fakat o duam gerceklesmedi.Uzulmedim de.Zaten duayi bitirdikten sonra istedigim seyden sogumustum.Gerceklesmesini istemiyordum da.Her ne olursa olsun simdide pisman degilim.Simdi dusunuyorumda böylesi daha HAYIRLIYMIS.

fetih suresını mı yoksa ayetel kursıyı mı okusam sence ıkısıde etkılıdır de sence hangısını yapayım evde

fetih suresını mı yoksa ayetel kursıyı mı okusam sence ıkısıde etkılıdır de sence hangısını yapayım evde

Bilemiyorum, kalbinin sesini dinleHangisi sana daha yakin geliyorsa onu oku.Ben 41 fetihi baska bir dilegim icinde okudum oda kabul oldu cok sükür, 313 ayetel kursiyi gece yarisi 1 hafta okudum oda oldu cok sükür.

Sayilar bid'attir. Sayilarla bir yere varilmaz çünkü sayilari kontrol edeceğim derken istediginiz niyeti unutursunuz, bu yuzden ha 100 bin kere tesbih cekmissiniz ha 4444 salati tefriciye okumussunuz. Bunlar insanlari dinden uzaklastiran bid'atlerdir. Cunku çıkış amaclari insanlari Allah'a yalvarmaktan ve kendi hisleriyle dua etmekten alikoymaktir.
Has ve temiz bir gönül ile Allah'a ellerinizi açın, emin olun dualariniz kabul olacaktir insallah..

INSALLAH HAYIRLISIYLA okuyup bitirmek nasip olur.ALLAH gönlunden gecenleri HAYIRLISIYLA nasip etsin. AMIN

İnsallah...

Ben denemekte bir zarar görmüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…