İki tane dilegim var, önereceginiz dua var mı?

kissnookums

tut beni kuş olayım mamu <3
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2013
3.522
1.703
Bayanlar olmasını istedigim iki tane dilegim var. 4444 salat-ı tefriciye diyorlar...Bundan baska etkili olan dualar varsa öneriye acıgım.

Sizin böyle okuyup kabul olan dileginiz oldu mu?

allahım hayırlısı ile dualarınızı kabul etsın...41 fetıh süresı okunur....cumartesı başlıyorsunuz ...cuma bıtıyor...
cumartesı :1
pazar:3
pazartesı:5
salı:7
çarşamba:7
perşembe:7
cuma(seladan önce) :11 şeklınde okunuyor...ben denedım 2 defa başladım ama hep aksılık yaşadım ıkısınıde bıtıremedım....inş sız yaparsınız ve duanız hayırlısıyla kabul olur ..allaha emanet olun...

Sagolasın canım...Gercekten ikisinin de olmasını cok istiyorum...

Bayanlar olmasını istedigim iki tane dilegim var. 4444 salat-ı tefriciye diyorlar...Bundan baska etkili olan dualar varsa öneriye acıgım.

Sizin böyle okuyup kabul olan dileginiz oldu mu?

Canim evet kesinlikle arkadasin dedigi haftalik 41 fetih suresi, 4444 Salati Tefriciye, haftalik 313 Ayetel Kursi,12.000 Hz. Yunus (a.s) duasi ve 1 gunde 1001 Fatiha en etkili bunlar. Umarim link paylasmak yasak degildir.Hic bir siteyi reklam etmiyorum sadece yardimci olmaya calisiyorum.
7 gun okunacak Ayetel Kursinin formulu:
http://mutlulugunsifresi.com/her-turlu-hacet-icin-7-gun-ayetel-kursi-okumak.html#.U_KJuaOezFo

Duasi kabul olanlar okuduklari dualari paylasmislar

http://mutlulugunsifresi.com/dualari-kabul-olanlar-ve-okduklari-dualar.html

Son düzenleme:
Canim pardon okurken ne gibi aksilik yasadin merak ettim.Özel degilse tabii. Ayni dilek icin mi okudun?

Canım bunu görmemisim cok tesekkür ederim, hemen inceliyorum.

ılk okudugumda unuttum .1 gün okumayı nasıl oldu bende anlamadım...2 sınde hastalandım malesef....ıkısındede aynı dılek için başlamıştım...

Hasta iken okunamıyor mu dua ben tam tersi diye biliyorum? Reglime az var benim de...

Hayir kesinlikle okunamaz.Regl iken Kurandan bir süre okuyamazsin.Dua okudugun zaman vaktini regl dönemine denk gelmemek icin ayarlamaya çalış.

Tamam canım tesekkür ederim...Bu gece azıcık kestirip kalkıp baslayacagım bir an önce...

Benim imkansiz olup cok istedigim bir dilegim vardi ama gercekten imkansizdi bunu biliyordum cok caba gosterdim en donunda gozume zor gelsede Selati tefriciyeye baskadim 10 gun olmadan bitirdim ve bekledim tam 20 gun sonra dilegim dualarim oldugu gibi gerceklesti cok sukur ben denedim faydasini fazlasiyla gordum Rabbime binlerce kez Sukurler olsun...
Bu arada Annem iki uc kere denedi be her biride Kabul oldu Elhamdulillah biraz zor geliyo ama Mutlaka inanańrak okuyun GoruceksiniZ
Rabbim Hakkimizdan Hayirlisini Nasib etsin ins cumlemize ...

İnsallah benim dileklerim de olur, peki her dilek icin ayrı ayrı mı yapmak gerekiyor bunu?

Bir de karınca duası var imiş, bereket icin..Sen hic duydun mu bu duayı? Bunu bitirdikten sonra bir baskası icin bunu yapmayı düsünüyorum...

Amin cnm ins Rabbim Hakkkinda en hayirlisini nasib etsin.
Simdi biliyorum desem yalan olur acikcasi bilmiyorum detayli ama ben olsan tabiiki ayri ayri okurum ve galiba boyle olmasi lazim yani ayri ayri okumak gerekir diye dusunuyorum tabiiki Yanlis bir sey de demek istemem.Ayri ayri oku cnm oyle gorundugu gibi zor degil inan bi baslayinca bitiyo bide heyecan oluyoki super hizlaniyorsun :))
Karinca Duasini duydum fakat hic okumadim bilemiyorum cnm

Tamam can...Cok tesekkür ederim...

Tamam canım tesekkür ederim...Bu gece azıcık kestirip kalkıp baslayacagım bir an önce...
Canim eger haftalik 41 fetih suresine baslayacaksan cumartesi baslaman gerek.Fakat eger Salati Tefriciye okumaya karar verdiysen her zaman baslayabilirsin ve de regl ikende okuyabilirsin. Regl döneminde salavat ve zikir cekebiliriz, Kurandan süre ve ayet okuyamayiz ancak.
INSALLAH dualarin kabul olur, HAKKINDA HAYIRLISI olur. AMIN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…