İki aylık evliyim kocamın ailesi bizde yatılı kalmak istiyor

Bundan sonra kabul etmeyin yatılı ya da gelecekleri zaman bir otelden yer ayırtın gelsinler parasini ödeyerek tatil yapsinlar
Bir de eşin kac gun kalacaksiniz dediğinde belirsiz olmasin mesela 1 hafta dediler diyelim ha iyi haftaya da biz tatile çıkacaktık zaten desin ya da aaa sonra gelelim deyince yok siz gelin bir hafta kalin sonrasi baska planlarimiz da var zaten diyerek net tarihlerde gelmelerini sağlayın ne bileyim aklima bunlar geldi ben bile okurken bunaldim çünkü

Tabiki daha sonra gelebilirler uzun süre kalmadıkları sürece başım üstünde yerleri var fakat benim düşüncem henüz iki aylık evli çift evinde kalınmaz ailesini sevmiyor değilim sadece emrivakiden hoşlanmam evlendiğim için boyun eğmek ve her istenileni kabul edecek bir yapım yok

Atar değil herkesin yaşayışı yaşamdan beklentisi farklıdır ben kiracısı yeni çıkmış ve kullanılmış eşyalı bir evi iki ay sonra kv gelsin diye temizlemedim baba evinden kaçmadım evlenmek için evlenmedim bu yüzden evlenmeden önce baba evinde evlendikten sonra koca evinde el üstünde tutulmalıyım gelin oldum alttan alayım yapmam

Beni anladığınız için çok teşekkürler hiç bilmediğim bir yerde danışacak birazda dertleşecek kimse olmadığı için ilk defa böyle bir şeye başvurmuştum olumlu olumsuz bir çok eleştiri var hepsini okuyup nasıl düşünmem gerektiğini öğrendim kadın kadının hem dostu hem en büyük düşmanıymış güzel yorum yapıp evlendin mecbursun yorumu yapanlar hariç herkese teşekkürler hanımlar

Anlatmak istediğimden o kadar uzak anlamissiniz ki yaşınız çok genç, biraz hayatı tecrübe edin, kimsenin el üstünde tutmasına da ihriyacinizin olmadığını anlarsınız

7 yıldır evliyim bir kere kayınailesinden teşekkür duymadım, onca şey yaptım onca fedakarlık onca zahmet eziyet çektim bir kere mahcubiyetini yaşamadılar aksine istedikçe istediler, ben de iki yıldır bağları incelttiğim kadar incelttim sonucunda yine kötü ben oldum boş yere ailemden huzurumdan verdim, sizin de kulağınıza küpe olsun. Yolun başındasınız, nasıl başlarsa o yol öyle devam ediyor, ileriden sapıcam dediğiniz zaman da tü kaka oluyorsunuz. Net bir şekilde çizgiyi çekmeniz lazım, sınırlarınızı belirleyip lam cim yapmadan çata çat konuşmak gerekiyor, çünkü bundan anlıyorlar, iyilik fedakarlık yaptığında zorunda olduğun için yapmışsın gibi görüyorlar çünkü sen gelinsin yani. O yüzden şu hayatta ne istiyorsanız onu yapın o darılı bu kırılır diye diye kendimizden veriyorum

Eşinin ailesi 60 yıllarda kalmış gelenekçi aile
Kızım bunlar sana çektirecek eşinle çok kavga edeceği benziyor gelin olmak zor hep idare edersen mutlu olursun etmezsem kötü olan sen olursun ,bunu böyle bil Anadolu insanında modernlik arama gelin onlara hizmet edecek kafasındalar

Siz yatak odanızı verirdiniz ben siz değilim ve uygulama bu hiçbir zaman tasvip edilecek bir şey değil eşinizle girdiğiniz yatağınızı kimseye açmayın

Merak ettim bu iyiniyetle sizi suistimal eden olmuyor mu? Ben böyle bir şey yapsam teşekkür bulmak yerine gelir halıya s.çarlar da. Hep alışmışım diş göstermeye. Göstermediğim her an kullanılmaya

Bu iki aylık evliyken niye geliyorlar biliyor musunuz ? Bakk geliin sen zannetme ki biz sizi boslariz burası oğlumuzun evi alış bunlara bir ayagimiz burda diye . Bence siz şimdi kabul edecekseniz bile eşiniz konussun en fazla bir hafta musaitiz diye . Bence o bile cok

Siz yatak odanızı verirdiniz ben siz değilim ve uygulama bu hiçbir zaman tasvip edilecek bir şey değil eşinizle girdiğiniz yatağınızı kimseye açmayın
Kimseye vermedim evim geniş
Konu sahibinin evi darmış,onuda stres yapmış,eşyalara odalara anlam yükleniyorum ben inanın
Depremde insanlar tek göz çadırda yattılar aylarca.

Merak ettim bu iyiniyetle sizi suistimal eden olmuyor mu? Ben böyle bir şey yapsam teşekkür bulmak yerine gelir halıya s.çarlar da. Hep alışmışım diş göstermeye. Göstermediğim her an kullanılmaya
Beni severler kıymet bilirler.Su istimal olduguda çok olur.Ama ben yapıcı biriyim.Esyaya odaya falan anlam yüklemem
50 metrekarelik evimde de misafir çok ağırladık.130 metrekare evde kalıyorum şimdi.
Ben çözüm odaklıyım.İnsanlar depremde cadırda kaldı kaç aile birlikte.Anne baba gelsin yani ne güze.Valla ben zorla çağırıyorum kayınvalidem gili.Çocuklarim çok düşkün onlara.Tam tersi gelmezler.

Zihniyetiniz nasıl çalışıyor,nasıl yıkıyorsunuz beynini,nasıl günah alıyorsunuz kim bilir.Ayıp yahu.Evladıni görmeye gidiyor.Aynı yorumu kızın anne babası gelirsede yapaıydınız

Zihniyetiniz nasıl çalışıyor,nasıl yıkıyorsunuz beynini,nasıl günah alıyorsunuz kim bilir.Ayıp yahu.Evladıni görmeye gidiyor.Aynı yorumu kızın anne babası gelirsede yapaıydınız
Ben Ameriganin oyunuyim zihin yıkamaya gönderildim. Ayıp benim işim

Şu an depremle konunun ne alakası var? Kadın istemiyor zorunda mı yani? Eminim kendi ailesi gelmek istese aynı şekilde düşünürdü. Daha 2 aylık evlilikte evdeki eşyaların nerde olduğunu bile anlayamıyor insan. Kaldı ki artık herkes çalışıyor. Eşler birbirini sadece akşamları doğru düzgün görebiliyor. Bu insanlar daha birbirine yeni alışıyor ne alaka kv ağırlamak. Anladığım kadarıyla kadına evlenirken yardım dahi etmemişler şimdi hangi yüzle gelmek istiyorlar? Ben de 5 aylık evliyim daha tam anlamıyla adapte olamadım evime, kocama, yeni hayatıma. Kolay mı 25 sene yaşadığın düzeni değiştirmek? Ben olsam ben de kabul etmezdim. Herkes misafirperver olmak zorunda değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…